S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:12:55

chřenovák - Taky něco naložím. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:08:25

    fheavy - Ty budeš chytat na 3 hůlky?Já na jeden a ještě z brčkem. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 22:01:52

      chřenovák - Vem krompáč,Karel má 24mm.-)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:58:15

        Hošani a hlásím,dneska všechno dokouleno.Už se vám to suší.Povezu tak 40kg koulí+atd,atd. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:55:49

          chřenovák - Ty vole,to budem nachcaní jak vězenský kýbl. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:52:49

            fheavy - A má před sebou ten vinohrad. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:51:47

              fheavy - To je ta změna počasí,začalo na něho foukat a chytl šanči za pačesi jako první. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:49:21

                fheavy - My si tam budem rozumět,už se těším.I když nepiješ. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:46:03

                  fheavy - -)))). >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:34:26

                    fheavy - Myslíš jako ááá pán je z Prahy,pite to pomalu je to studené?-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:26:42

                      fheavy -Né ser na to,budeme glgat pivisko a dáme k tomu nějaké záchvaty. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Čt 15.9.2016 21:16:02

                        fheavy - Já myslel že máš archivní burčák,-))Né já jenom že bych pročistil pajšl. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | St 14.9.2016 22:50:39

                          xDanielS - Paráda,přibalím ještě jeden hajzlák.-)) >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | St 14.9.2016 22:42:18

                            xDanielS - Dovez burčák. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | St 14.9.2016 22:36:18

                              Kondrakar - Já chutové pohárky nažhavené mám už od úterý,Roman psal že tam točí plzěn. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | St 14.9.2016 22:05:28

                                Kondrakar - Jo,dovezu. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | St 14.9.2016 21:53:46

                                  Kondrakar -Beru jenom scopex-olihen a fr.klobásu v 18kách. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | St 14.9.2016 21:51:24

                                    fheavy - Vemu ti. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | St 14.9.2016 21:50:27

                                      Kondrakar - Scopex-olihen,fr.klobása,kokos-mušle,banán-hruška. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | St 14.9.2016 21:46:06

                                        fheavy - Budu dělat. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj