S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:16:22

Kondrakar - Tam se dostanu koncem července. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:01:06

    Kondrakar -é é é é é,v neděli? >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Čt 13.6.2019 20:56:07

      fheavy - Nedělám je moc velké,na vláčku akorát.-)) >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Čt 13.6.2019 20:27:15

        Já se chystam na vláčku. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Čt 13.6.2019 19:13:51

          MKulicka - velká gratulace kámo,ted už to pujde pravidelně. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Út 11.6.2019 17:37:20

            Dědek - Nazdar dědku,já to napsal schválně.Pro zamyšlení některých.Nejsem lovec velryb.A ani přihřívač polívek. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 21:27:41

              Fishky - Na to nemám čas. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 19:52:58

                MKulicka - Děkuji. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 19:36:20

                  fheavy - Závodění sem pověsil na hřebík.Ale chybí my to.Rád bych si ještě zopakoval. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 19:26:12

                    Fishky - Záleží kam a kdy. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 18:58:11

                      pidizvik - Tak to s tebou nejdu.-)) >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 18:47:09

                        Fishky -Bacha at někoho neurazíš,nash a chemie? >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 18:34:14

                          Fishky - To jsou plovky,né? >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 18:30:05

                            fheavy - Karle tobě dík.-)) >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 18:20:11

                              psáno z telefonu,soráč. >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Po 10.6.2019 18:17:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak zase 24h. Uvoby,pár kaprů nad 10 se povedlo.Nevím jestli je to tady pro někoho dost. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Ne 2.6.2019 19:33:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  24 hodin na jedné stojce kousek od baraku.bralo to slušně,fotil sem jenom nad 10 kg. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Pá 24.5.2019 15:41:13

                                    René - gratulace renoušku,zrovna tady sedim. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Pá 10.5.2019 7:33:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Trochu menší. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | Čt 9.5.2019 18:30:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj