S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Út 7.5.2019 19:49:05

fheavy - Na takové nástrahy potřebuješ swinger,a ten nemáš.-)) >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Čt 2.5.2019 22:06:46

    draveček Děkujeme. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Čt 2.5.2019 21:12:59

      murphyy -Nevím proč,ale já kaprař se dravcosezonu těším jak malí kluk. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Čt 2.5.2019 20:56:01

        draveček -Napiš nám ještě sestavuuu,děkujeme. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Ne 28.4.2019 16:32:11

          A jsme doma.díky kluci,bylo to super. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | So 27.4.2019 15:41:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Emilooo - Profil | Po 15.4.2019 16:44:28

              chlup - Nazdar chlupe.Ty ses dal na feeder? >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Út 9.4.2019 19:23:49

                Dědek - Nebude.-))) >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | So 30.3.2019 8:59:52

                  skwor - ani ne,ještě by se dva vešli.-)) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | So 30.3.2019 7:16:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    První letošní.46/cm. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | St 13.3.2019 20:27:13

                      Dědek - Necháme tě vyspat.-)) >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 20:40:41

                        fheavy - Kluk 27 let,minulou sobotu ho v Alpách smetla lavina.Pracoval v čr u horské služby. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 20:34:34

                          fheavy - To nemůžu,ve čtvrtek jedu na Moravu,kámošovy na pohřeb.-(( >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 20:15:26

                            quietJT - Dělám 60,80,100,120 a 140g.Jsou barvené a veké obratlíky. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 20:13:00

                              fheavy -Máš pravdu gripy,já blb napsal gripi.omlouvám se.-)) >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 19:55:23

                                quietJT - Nazdar,klasické gripi do závěsek.Nafotím zítra. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 19:48:24

                                  skwor - Nazdar,v dubnu sem tam. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 19:44:57

                                    Hošani,bude někdo chtít nějaké olova na sraz? >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 19:41:43

                                      Kondrakar - Ser na to,na milimetr ani papež nešuká.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 19:38:15

                                        Kondrakar - 10ha,rovných?)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj