S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Po 4.3.2019 19:23:38

Kondrakar - Ondro,paráda. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | So 2.3.2019 23:25:04

    Aiwen - Já dneska taky jednoho vyhnal,cesta 15m od vody a ten blb sjede skoro až na molo. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | St 27.2.2019 20:08:46

      Dědek - Ty jsi psal,že by sis chtěl natočit odru. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | St 27.2.2019 20:02:49

        Dědek - To je v cajku,to dám.-))do auta se ti toho už moc nevleze a Karča to na klíně držet nebude. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | St 27.2.2019 19:36:44

          Dědek -)).Kdo to vaří,Odru.Dělají i jedenáctku?-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | St 27.2.2019 18:56:08

            xDanielS - Dane všechno nej,hlavně zdraví a at koušou. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Ne 24.2.2019 20:11:41

              vydra22 - Díky.Akorát neslavím.Ten kluk co včera zahynul pod lavinou v alpách,byl kamarád. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 24.2.2019 19:40:33

                  Emilooo - Profil | Ne 24.2.2019 17:03:33

                    Emilooo - Profil | Ne 24.2.2019 15:45:52

                      Emilooo - Profil | Čt 21.2.2019 21:51:16

                        Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 20:16:18

                        fheavy - Jednou si mě ukládal.říkám nezlob.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 20:14:38

                          Dědek - Ty jsi jak ti cikáni,postavíme si svůj kostel a ani boha tam nepustíme.-)) >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 20:06:55

                            fheavy - Tak to tam teda domluv stůl.-)) >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 20:05:50

                              fheavy -Nezlob!!!! >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 20:04:25

                                René - Renoušku,já se nebojím,dyt mě znáš.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 19:58:32

                                  fheavy -Jsem pro.pak písni. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 19:57:24

                                    Palo S - Vařenou kuku dělám na ručním mlýnku,a plechokovou šlehám ponorným mixerem. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 19:50:48

                                      fheavy -Nazdar,já za vámi dorazím.Kdy a kam. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Út 19.2.2019 19:49:25

                                        Konečně,já zatím neměl odvahu.-)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj