S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | St 14.9.2016 21:25:50

chřenovák - Beru 24mm. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Út 13.9.2016 10:33:25

    René - Ty máš ale hnátu.-)) >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Po 12.9.2016 19:24:33

      xDanielS - Už se těším na srázek. Nevíš co tam čepujou? >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | So 10.9.2016 23:02:35

        René - To je vůl,zítra zavolám. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | So 10.9.2016 22:40:33

          René - Máš SZ >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | St 7.9.2016 21:30:13

            kubah - Přestříká na žluto. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | St 7.9.2016 21:28:01

              Kondrakar - Ten je super,ten ber.-)) >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | So 3.9.2016 21:01:02

                fheavy - Jasan,budeš chtít i booster? >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | So 3.9.2016 19:04:11

                  chřenovák - Zase žereš? >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | So 3.9.2016 19:00:39

                    xDanielS - Tak ukousneme veltilky. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 28.8.2016 19:11:38

                      René -Kabát sem tam posloucham,ale nenosím.Ku -va tak můžu? >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 28.8.2016 17:59:56

                        xDanielS - Musím hodit čočku do kalendáře, nevím jak budu mít hotovost a někde tam mám svatbu. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Ne 28.8.2016 17:43:04

                          xDanielS - Kam,co,jak,jedu taky. Vezmete mě? >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | St 17.8.2016 22:10:20

                            Kondrakar - Není,loni jsme krmili 30 koulí methodu co dvě hodiny.A razím heslo radši at zůstane než aby bylo málo. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | St 17.8.2016 20:50:56

                              fheavy - Nazdar lumpe,balík ti dorazil? >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | St 17.8.2016 20:47:18

                                xDanielS - Ten Ti namíchám ,neboj. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | St 17.8.2016 20:38:53

                                  chřenovák - At se daří. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | St 17.8.2016 20:36:11

                                    Tak zítra balím a v pátek směr Praha.Na carp maraton Praha,lov 144 hodin non stop.Vše zabaleno,20 kg boili scopex olihen,10kg pelet a 200 kg method mixu.Držte palce.Vše od EB Carp. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | St 17.8.2016 18:15:10

                                      xDanielS - Já Ti to říkal, to chce na ty koule zbroják.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | St 10.8.2016 21:08:24

                                        fheavy - Karlos,máš nakouleno. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj