S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Po 12.2.2018 20:48:59

René - Já nikoho ve štychu nenechám,kamaráde. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Po 12.2.2018 20:40:22

    xDanielS -
    1.Ty
    2.stovec
    3.Renda >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 11.2.2018 22:13:08

      numen -Koníčky stojí hodně krve. At jsou jakekoliv. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Ne 11.2.2018 21:38:53

        numen - Pak že v zimě berou opatrně.-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | So 10.2.2018 19:36:43

          fheavy - Už zase začínáš? >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | So 10.2.2018 19:28:33

            fheavy - Tváří se jak kdyby tam čurala.-)) >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 10.2.2018 19:12:39

              xDanielS - No jo,asi nemá v čem chrápat.Ty jeho barvy vypadají málo pižamové.-)) >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | So 10.2.2018 18:41:07

                chřenovák - Jo jo,ani tuk.Pelety ,kuku i červi.A nic. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | So 10.2.2018 17:58:03

                  fheavy - nerozumím,ale to je jedno. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | So 10.2.2018 17:48:03

                    fheavy - Na tebe ani slovo,ale takhle blbnout (mladé) kluky?Ty jsou pak u vody jak mistři světa že jsou testéři. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | So 10.2.2018 17:40:03

                      fheavy - Tak to je trapárna nehrubšího zrna. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Po 5.2.2018 12:43:28

                        já 2 - Nedej bože být gynekolog.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Čt 1.2.2018 21:58:22

                          chřenovák - Pokud neseženu,budu muset koupit. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Čt 1.2.2018 21:55:44

                            chřenovák -Jestli seženu lupen,pojedu taky ve čtvrtek. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Ne 28.1.2018 18:11:45

                                Emilooo - Profil | Út 23.1.2018 20:21:05

                                chřenovák - Renda to musel smazat,je to jeho sestřenka.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Pá 19.1.2018 23:20:41

                                  Kondrakar - Taky sem na to myslel.-)) >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Pá 19.1.2018 23:10:52

                                    Dědek - Na to moje mrd..í dobrá-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Pá 19.1.2018 23:01:45

                                      fheavy - Nic moc,suchá jak píst a prdel jak vykradený batoch. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj