S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 22:19:36

já 2 - Ted už vocas kousek.-)) >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 22:16:27

    já 2 -Já jich pár měl.Jedna dokonce rybářka.Ale já pořád v práci daleko a ona na Slovensku. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 22:08:57

      Nic,nerušte.Jdu do hajan ráno hurá na Labe. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 22:06:44

        já 2 - Zrzky jsou super,jednu dobu sem byl na ně vysazený. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 22:02:37

          Dědek - Ještě sem nefotil.Není ani tak stojan,je to spíš jako rameno ke křeslu.Ale budeš čubrnět. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 21:57:44

            Dědek - Nazdar,na srazu ti ho předvedu.Neboj. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 21:53:58

              fheavy - Vzal si my to z huby. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Pá 19.1.2018 20:51:57

                numen - Mám víc fleků kam jezdit,každý je specifický počasím nebo průtokem.Když někam jedu na delší dobu,hledím na průtok né na počasí. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | St 17.1.2018 22:58:43

                  xDanielS - 22 prosince tam kluk bouchl 21,6kg. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | St 17.1.2018 22:08:58

                    numen - Nazdar,v sobotu tam jedu.Dám vědět. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | So 13.1.2018 19:37:43

                      Dneska sem byl provětrat granuláče s vláčkou na gumy.Pstruzi chodily na hod.Za dvě hodky asi 45 kusů vše kolem 30-40cm. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 21:01:04

                        xDanielS - Už si domluvil ten ostrov s Numenem? >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 20:54:30

                          numen - To je jedno,ten jak někam strčí prstík,tak .....-)) >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 20:41:39

                            Colasrumem - Děli si co chceš,jsi dospělí?Jsi. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 20:07:36

                              xDanielS -Není to otázka na mne,ale odpověd,na všechno co prodává.Přišel sem o pár kamarádů co se mu prodali.Jmenovat budu v SZ. >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 19:54:34

                                Colasrumem - Ty rozume,tebe nesere že tam budeš platit za chytání ryb které si už jednou zaplatil?V povolenkách? >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 19:44:33

                                  chřenovák - Numen mu to možná neřekl,ale na vodě kde ho kontroloval mu to dal znát. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 19:23:42

                                    xDanielS - Takže bílý kůn. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | St 10.1.2018 19:19:43

                                      Včera chtěl spolupracovník koupit stojan na alze.řeklem mu kdo ten e shop vlastní.A raděj sem mu dnes donesl svůj zadarmo. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj