S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | St 10.1.2018 19:15:12

Colasrumem - Tak si tady udělal chybu. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | St 10.1.2018 19:03:06

    Colasrumem -A hlavně vaše česká Dodřín a Labe to je v cajku.Super. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | St 10.1.2018 18:58:23

      Colasrumem -Prodali 10 procent co má ve vodě.Ale jinak dobré.U mně patříš do stejné škatulky jak Buldozer.AHOJ. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | St 10.1.2018 18:44:33

        Colasrumem >> Colasrumem-Hlavě sem pak nezapoměn dát fotky s moravskýma kaprama chycených v čechách.Já sem ten co ti gratulovat nebudou. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | St 10.1.2018 18:31:21

          Colasrumem - Díky,to stačí.Mám názor svuj. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | St 10.1.2018 18:24:21

            Colasrumem -Ale víš na jaké.A komu sypeš chechtáky.S bohem a šáteček.-( >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | St 10.1.2018 18:13:10

              Colasrumem -Ty podporuješ šmejda? >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Po 8.1.2018 18:51:09

                Knedla12 - A nebo taky zamrzlo.-)) >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 7.1.2018 20:56:14

                  já 2 - esencialní olej. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Ne 7.1.2018 18:33:33

                    xDanielS - Nemůžu za to že mám dlouhé ruce.-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 7.1.2018 15:56:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnešní lov s Kučíkem dopadl dobře.Hafo kapříků dlanové velikosti.Návnada černá slaná sensaska,nej nástraha rohlíček zakápnut EO česnekem.Montáž kroucenka. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | St 3.1.2018 21:52:27

                        fheavy - Nazdárek,nemám noty .Prej až v pátek.Nedorazily známky na svaz.Ale v neděli valím na ně. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | St 3.1.2018 21:45:55

                          René -V takovém počasí to nemůžeš naladit.-)) >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Ne 31.12.2017 16:35:15

                            Všem přeji Petrův zdar do sezony 2018. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | So 30.12.2017 23:10:02

                              Kučík - Nazdar,dnes sem volal na povolenku a prej až v pátek.Ještě nevím jak to bude pracovně.Dám vědět. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | So 30.12.2017 22:40:43

                                xDanielS - Jsem pro.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Út 26.12.2017 21:03:33

                                  Kučík - Jo jo,od 2.1.je v rozdělově. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Út 26.12.2017 20:49:28

                                    Kučík - Milan nám stěhuje prodejnu.-( >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Út 26.12.2017 19:48:30

                                      Kučík - OK.V sobotu jdu pro povolenku. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Út 26.12.2017 19:31:09

                                        Kučík - Nazdar,nepojedeš v pátek? >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj