S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Út 2.8.2016 20:07:38

fheavy - Prdel,svatou Annu znám,dělal sem tam klimošku.Jinak pocházím ze Strání a na Kladno sem se oženil.(blíž k Laby.)Uplně u Labe mě nikdo nechtěl.-)) >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Út 2.8.2016 19:59:11

    fheavy -A já v UH u svatého Emila-))
    >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Út 2.8.2016 19:53:19

      chřenovák - Psal si do Moravského velkoměsta,né? >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Út 2.8.2016 19:49:14

        chřenovák - Ty jedeš do Uherského Hradiště? >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Čt 28.7.2016 22:00:49

          chřenovák - To dojde. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Čt 28.7.2016 20:04:15

            René - Makejte hošani,držím palec. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Po 25.7.2016 19:23:08

              xDanielS - Nazdar kamaráde,máš to nakouleno.Ve středu ti to pošlu,pošli adresu doSZ. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | St 20.7.2016 19:49:41

                René - Už to nechlastej ani ředěné.Pak se připomen,nachystám ti nějaké ceny do té soutěže. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Pá 1.7.2016 9:02:34

                  Aiwen - Gratulace,a at se mu daří na tom světě hrbatém. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Út 14.6.2016 22:17:22

                    xDanielS - Nech je trochu prosušit,vydrží díl. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Út 14.6.2016 22:12:51

                      xDanielS - Centanenario znám,to leju do boosteru.-)) >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Út 14.6.2016 22:04:44

                        xDanielS - To neumím ani vyslovit,rum nebo borovičku.Nic jiného nemám. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Út 14.6.2016 21:57:22

                          xDanielS - oooo,co piješ?-)) >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Po 13.6.2016 21:01:31

                            René - Paráda Rendo,velká gratulace. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Čt 9.6.2016 18:42:56

                              xDanielS -jo jo i pro karla. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Čt 9.6.2016 18:23:17

                                xDanielS - musím mu zavolat. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Čt 9.6.2016 18:00:17

                                  xDanielS - Máte to nachystáno. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 5.6.2016 21:58:03

                                    René - No NO NO.-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 5.6.2016 21:49:10

                                      fheavy - Není problém. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj