S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Ne 26.2.2017 21:25:39

René - Příští víkend jedu na celí,hlásí super počasí.-)) >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Ne 26.2.2017 21:11:49

    René - Jak dovolenkuješ,chlape? >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Ne 26.2.2017 21:06:55

      xDanielS - Zase kševty,a beze mne.-)) >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 20:04:47

        fheavy - Neboj,když tak,bodu sušit v ložnici.-)) >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 19:51:12

          Tomais - Já to nějak vyšpekuluji. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 18:42:05

            MiPo - Prdlajs, na úterý svolali domovní radu. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 18:38:26

              René -Já už do sklepa nemůžu,sousedky zjistili že tam suším boili.To byl včera řev,skoro i ti policajti byli. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 18:35:33

                chřenovák - Páníček je gurmán,Kácov chlastá.-)) >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 18:29:54

                  René - Fc 25cm a šnůrka 10cm nějaká od finu.nevím přesně jaká.Do sklepa nepoletím.-)) >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 18:06:06

                    René - Kamaráde,já si dneska u vody od sluníčka pěkně spálil držku. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 17:02:47

                      René -Kmen čirý formax 30. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 17:01:14

                        Dědek - Vycházka třetí,Fluoš 40 na koncích smyčky uzlíky zataveny smrštovačkou,návazec jemná šnůrka a smyčka do smyčky. >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | So 25.2.2017 16:51:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnes sem navštívil Labe,povedl se první letošní kapr a zrovna 87cm a 14,3kg.Moc potěšil.Pokřtil sem nový prut a podběrák.Pruty spro DG 360/140,navijáky tica galant glat 4000,Nástraha EB carp scopex-olihen 18mm,návnada EB carp method mix ochucen EO česnek,háček Korum Xpert Power hooks 8.Montáž na fotce. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Čt 23.2.2017 21:45:55

                              NEmilooo - Profil | St 22.2.2017 23:06:33

                              xDanielS - Co bude? >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | St 22.2.2017 19:39:39

                                numen - Já se chystal v sobotu,ale tohle?Zítra má téct 500 kubíků. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | St 22.2.2017 19:28:57

                                  numen - To je už moc velký průtok Labe,uber.-)) >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Út 21.2.2017 20:55:41

                                    René - Poprosil,i jazykem.-)) >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Út 21.2.2017 16:00:14

                                      xDanielS - Konečně. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | Út 21.2.2017 15:26:47

                                        numen - Nazdar,chytil si něco?Já byl na Roudnickém úseku a ani drb. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj