S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Čt 16.2.2017 21:53:56

fheavy -Musíš někdy přijet,ukážu ti svou dílnu,(naši kuchyn) >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Čt 16.2.2017 21:50:41

    fheavy - To je ono. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Čt 16.2.2017 21:45:43

      fheavy - Ozářený Kladno je právě v noci vidět moc dobře. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Čt 16.2.2017 21:42:15

        Kondrakar - A ty se nezastavíš?Máš tady futro. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Čt 16.2.2017 21:38:49

          Kondrakar - V Praze vlezeš do metra,všude cedule jak prdele velké,nemáš kde zabloudit.-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 22:14:12

            numen - Díky,je kousek od tebe. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 22:13:03

              čabi -Jdu chrápat,ráno do rachoty.Rád bych s tebou pokecal osobně,nepojedeš na sraz? >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 22:09:11

                čabi - To by ses musel jmenovat Kuba Vágnerouc aby ses dostal na NM k velkým kaprům bez problémů.-)) >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 22:05:39

                  čabi - Ale přestěhoval sem se i s pálenicí.-)) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 22:03:07

                    čabi - Já se musel ze Slovácka oženit na Kladno abych měl blíž na Labe. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 22:00:01

                      fheavy - Simpaták,sluší to tomu kaprovy.-)) >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:55:03

                        čabi - Já taky na své kuličky.V ten den se my podařili během 6 hodin 3 kapři 92/17,3 94/16,8 a 98/20,3. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:46:51

                          fheavy -Kaprů 18+ a 19_ sem nachytal stovky,ale na 20+ sem čekal 16 let. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:42:42

                            fheavy -Máš štěstí.-)) >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:38:21

                              čabi -Krásný lysec.Je z Labe? >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:33:29

                                fheavy - To jako myslíš že je to předpažka? >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:30:56

                                  čabi - Tak my to máme obráceně.Já začal kaprařinou,začal sem dělat kuličky a ted na stará kolena feeder. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:19:34

                                    čabi -Jednou sem si řekl že aš na svazovce chytnu kapra nad 20 kg dám se jinou cestou.V cěrvnu to vyšlo a tak činím. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 21:06:38

                                      fheavy - U kaprařiny sem se neměl už kam posunout,Dal sem se na cestu něčeho nového. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Ne 12.2.2017 20:43:20

                                        čabi -Jo kamaráde já přešel do feederu.A už jen kvůli klukům (Renda,Karel ,Dan,Ondra) měnit nebudu.Chytám teda kaprařsky ale bes hlásičů.Navilák z hlasitou brzdou udělá to samé. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj