- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejde slyšet brzda na navijaku.
Prosím,potřebuji poradit.Mám naviják Shimano Alivio 4000. Brzda normálně funguje,ale nevydává žádný zvuk.
Autor diskuse: glysterCZ - Profil , 9.3.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Jack6 - Profil | Út 11.3.2014 16:47:34
Dělalo mi to u Mitchellu, rozšruboval jsem ho a zpátky složil... potom. Už mi to šlo :-)
románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:53:01
Erva >> jo máš recht jdu dadat zejtra letím v prágl v uterý na ryby čus
románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:29:35
Erva >> taky.... práce je všeobecně tady v okolí stejně a je stejně na pikaču
Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:26:41
románek - Taky to teď tak nějak řeším , ale nechám tomu volný průběh .
románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:21:45
Erva >> no já mám letos mín práce sice mě to ze začátku dost štvalo ale ted jsem docela v klidu ale přes léto asi budu muset makat
Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:17:31
románek - Já se ještě nedostal , ale brzy už taky začnu , potřeboval jsem dodělat doma rekonstrukci patra , myslel jsem že bude normal zima a nic mě mrzet nebude , ale ona ještě vlastně ani nezačala , ale neva , tedle týdem mám hotovo a pak už budu jezdit k vodě :-)))
románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:00:46
Erva >> no jak kdy na navi cívka a mezi nohame to ostatní taky dosluhuje
Petr.L - Profil | Ne 9.3.2014 20:52:41
maš upadlej cvrček na civce,každy servis ti ho vymeni,oprava cca 200kč.to je bolest shimana..to mam už za sebou.....
Erva - Profil | Ne 9.3.2014 20:48:22
Modrý šílenec - Šak hej , prostě se jen unaví pružinka , mazat tam není nic potřeba a jak jsi psal vazelina by cvrčka utlumila a olej by stejně stékl :-)))
Pallermo - Profil | Ne 9.3.2014 20:46:32
Modrý šílenec >> covece to si taky nekdy rikam :D co mi prodali :D
Erva - Profil | Ne 9.3.2014 20:43:18
Modrý šílenec - Olej dodávali až k vyšším řadám navijáků a já ho neměl dokonce ani k Aero Technium , ale mě to zase až tak nevadí , bo olejů a vazelin mám dost , servisuju si navi sám .
Pallermo - Profil | Ne 9.3.2014 20:30:17
Modrý šílenec >> Olejicek tak to nevim covece ale ten si myslim ze jsem nedostal :D:D
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









