Nejde slyšet brzda na navijaku.

Prosím,potřebuji poradit.Mám naviják Shimano Alivio 4000. Brzda normálně funguje,ale nevydává žádný zvuk.
Autor diskuse: glysterCZ - Profil , 9.3.2014 dravci - náčiní, doplňky

Jack6 - Profil | Út 11.3.2014 16:47:34

Dělalo mi to u Mitchellu, rozšruboval jsem ho a zpátky složil... potom. Už mi to šlo :-)

    GTdpcfix - Profil | Út 11.3.2014 12:50:59

    Palusko >> krute:D

      Palusko - Profil | Út 11.3.2014 10:24:09

      V prvom rade zahod alivio a kup si navijak.

        románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:53:01

        Erva >> jo máš recht jdu dadat zejtra letím v prágl v uterý na ryby čus

          Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:31:12

          románek - Tak jak všady a nejlépe všem za dara .

            románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:29:35

            Erva >> taky.... práce je všeobecně tady v okolí stejně a je stejně na pikaču

              Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:26:41

              románek - Taky to teď tak nějak řeším , ale nechám tomu volný průběh .

                románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:21:45

                Erva >> no já mám letos mín práce sice mě to ze začátku dost štvalo ale ted jsem docela v klidu ale přes léto asi budu muset makat

                  Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:17:31

                  románek - Já se ještě nedostal , ale brzy už taky začnu , potřeboval jsem dodělat doma rekonstrukci patra , myslel jsem že bude normal zima a nic mě mrzet nebude , ale ona ještě vlastně ani nezačala , ale neva , tedle týdem mám hotovo a pak už budu jezdit k vodě :-)))

                    románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:12:55

                    Erva >> jsem tam denně proto nechodím sem

                      Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:11:39

                      románek - Co už budeš chodit k vodě :-)))

                        románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:04:38

                        Erva >> no ted poslední dobou ano :-)))

                          Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:03:49

                          románek - Tu potřebuješ častěji ??:-))))

                            románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:02:48

                            Erva >> no tak nejdřív zkusím tu cívku :-)))

                              Erva - Profil | Ne 9.3.2014 21:02:06

                              románek - :-))) Fšechno jde opravit :-))))

                                románek - Profil | Ne 9.3.2014 21:00:46

                                Erva >> no jak kdy na navi cívka a mezi nohame to ostatní taky dosluhuje

                                  Erva - Profil | Ne 9.3.2014 20:54:19

                                  románek - Čus , jde o to co ti necvrká :-)))))

                                    románek - Profil | Ne 9.3.2014 20:53:21

                                    Erva >> mě taky necvrká tak na to kouknu taky

                                      Petr.L - Profil | Ne 9.3.2014 20:52:41

                                      maš upadlej cvrček na civce,každy servis ti ho vymeni,oprava cca 200kč.to je bolest shimana..to mam už za sebou.....

                                        Erva - Profil | Ne 9.3.2014 20:48:22

                                        Modrý šílenec - Šak hej , prostě se jen unaví pružinka , mazat tam není nic potřeba a jak jsi psal vazelina by cvrčka utlumila a olej by stejně stékl :-)))

                                          Modrý šílenec - Profil | Ne 9.3.2014 20:46:57

                                          Erva >> Pokud to funguje tak je to OK :-))

                                            Pallermo - Profil | Ne 9.3.2014 20:46:32

                                            Modrý šílenec >> covece to si taky nekdy rikam :D co mi prodali :D

                                              Erva - Profil | Ne 9.3.2014 20:43:18

                                              Modrý šílenec - Olej dodávali až k vyšším řadám navijáků a já ho neměl dokonce ani k Aero Technium , ale mě to zase až tak nevadí , bo olejů a vazelin mám dost , servisuju si navi sám .

                                                Modrý šílenec - Profil | Ne 9.3.2014 20:42:49

                                                Pallermo >> A máš vůbec Shimano ? ;-))))

                                                  Pallermo - Profil | Ne 9.3.2014 20:30:17

                                                  Modrý šílenec >> Olejicek tak to nevim covece ale ten si myslim ze jsem nedostal :D:D

                                                    Pallermo - Profil | Ne 9.3.2014 20:29:59

                                                    Erva >> me uz taky :D

                                                      Erva - Profil | Ne 9.3.2014 20:29:25

                                                      Pallermo - Mě to Lc -čko začalo blbnout po sezoně a půl , ale je to kravina už fachá cvrček jak má :-))