- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Broďáky SIMMS G3 nebo G4
Ahoj, uvažuji o koupi broďáků od SIMMSe a rozhoduji se mezi G3 a G4. Máte někdo zkušenosti? Je tam takový rozdíl (když teda pominu kapsičky a ostatní drobnosti)? Často brodím těsně pod okraj a u G4 mám strach právě z kapsiček a jejich zipů. Díky za rady a zkušenosti.
Autor diskuse: topper - Profil , 26.2.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 18.3.2014 11:27:46
topper - >> Mám Classic Guidy. Páč kapsičky mi nesmí přes práh.
NDavid. - Profil | St 12.3.2014 15:43:20
topper - >> Ahoj.Ještě bych se podíval na levnější alternativu ale taky kvalitní a to jsou Vision.Typ už si vybereš sám.V ČR je prodává p.Zeman a myslím si že to je taky dobrá volba.Nejsou z Gore-Texu ale dnes už je to jedno protože těch typů membrán je spousta a jsou taky velice kvalitní.Já osobně kdybych nechtěl utrácet tolik peněz tak bych šel do zn.Vision.
Ntopper - Profil | Út 11.3.2014 15:33:11
Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 9.3.2014 19:57:02 >> Nové G3 mají taky kapsičky (jak už jsem si zjistil), ale nemají je asi tak chráněné jako G4. Z vody v kapsičce mám taky strach. Jedině to mi na nich asi vadí.
NMates PB - Profil | Po 10.3.2014 11:35:25
Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 9.3.2014 19:57:02 >> Tak to já jedu 7 sezonu, sááákra, ještě budou muset vydržet, snad do tý doby spadne dolat na 6 korun....
NŘízek 5,21 - Profil | Ne 9.3.2014 19:57:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
měl sem oboje a nikdy více, asi v tom moc brodím:-)
viz moje recenze.
když už bych znovu kupoval, tak G3, G4 mají naprosto debilní tu prsní kapsu, tu s těmi bočními zipy na ohřívání rukou, nateče do ní voda, je oddělená jen tenkou vrstvou od těla, a hlavně z tý kapsy pak ta voda blbě vytejká, člověk se musí smířit s tím, že po zabrození s sebou furt na břiše tahá nějakou vodu. Pokud tedy nebrodí jen do pasu, což není případ ani tazatele, ani muj:-)
navíc je simms neuvěřitelně zdražil a fakt to tolik nevydrží, tedy adekvátně ceně tak 10let minimálně:-))
viz moje recenze.
když už bych znovu kupoval, tak G3, G4 mají naprosto debilní tu prsní kapsu, tu s těmi bočními zipy na ohřívání rukou, nateče do ní voda, je oddělená jen tenkou vrstvou od těla, a hlavně z tý kapsy pak ta voda blbě vytejká, člověk se musí smířit s tím, že po zabrození s sebou furt na břiše tahá nějakou vodu. Pokud tedy nebrodí jen do pasu, což není případ ani tazatele, ani muj:-)
navíc je simms neuvěřitelně zdražil a fakt to tolik nevydrží, tedy adekvátně ceně tak 10let minimálně:-))
NAntonM - Profil | Pá 7.3.2014 21:23:44
Jirka_K >>
Možná jak píšeš majitel od majitele.
Jsem prolézač menších a malých toků. Takže kaskády a prales jak má být. :-))))))
Zničím to všechno do 3-4 let. :-((
Možná jak píšeš majitel od majitele.
Jsem prolézač menších a malých toků. Takže kaskády a prales jak má být. :-))))))
Zničím to všechno do 3-4 let. :-((
NJirka_K - Profil | Pá 7.3.2014 12:23:45
AntonM >> Mám úplně jiný zkušenosti. Možná je to kus od kusu, možná majitel od majitele.
NAntonM - Profil | Pá 7.3.2014 9:19:48
Ahoj.
Oboje jsou super.
Ale mají jednu chybičku : vydrží to samé co broďáky za 5 tisíc. :-((((((((((
Do 3-4 let budeš kupovat nové. ( záleží jak často chytáš).
Oboje jsou super.
Ale mají jednu chybičku : vydrží to samé co broďáky za 5 tisíc. :-((((((((((
Do 3-4 let budeš kupovat nové. ( záleží jak často chytáš).
NDavid. - Profil | Pá 28.2.2014 15:12:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
topper - >> Ahoj.Mám SIMMS G4 PRO.Koupil jsem je v USA když byl dolar ještě za 15Kč.Jsou to děla.Ať koupíš G3,G4 nebo G4Pro tak neuděláš chybu.Rozdíl je jen v tom že klasické G4 mají ten zip G4Pro jsou plné.Jo a G3 mají 5tivrstvý goráč jen po rozkrok.4ky a 4ky Pro mají těch 5 vrstev až po pás.Jinak všechny tři modely jsou orig.USA a jsou i do slané vody.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










