- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rozdíl mezi multiplikatorem a klasickym navijakem na privlac
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSiven Polní - Profil | Út 11.2.2014 19:25:47
Nstatik - Profil | Út 11.2.2014 18:17:55
NSiven Polní - Profil | Út 11.2.2014 17:44:45
Nstatik - Profil | Út 11.2.2014 17:19:42
NSiven Polní - Profil | Út 11.2.2014 16:37:03
Nstatik - Profil | Út 11.2.2014 13:43:41
Nj.sladkay - Profil | Po 10.2.2014 18:04:50
NDenny - Profil | Po 10.2.2014 17:32:06
NPalusko - Profil | Po 10.2.2014 17:31:08
NPiscicapus - Profil | Po 10.2.2014 17:18:45
To video je veselé a vzpomněl jsem si na dětská léta, kdy jsem na Letenské pláni pouštěl draky.
A máš pravdu, MP je fakt na draka (fakt dobré video).
:-) :-)
Nj.sladkay - Profil | Po 10.2.2014 17:09:11
ked si prisposobis nije problem ani nymfa. keby to bolo take nanic asi by sa,nenasli adepti co s,multakmi a mikromrdkami chytaju sutaze.
NDenny - Profil | Po 10.2.2014 17:08:28
http://vimeo.com/4460263
NPiscicapus - Profil | Po 10.2.2014 16:33:28
No a to platí všeobecně.
NPiscicapus - Profil | Po 10.2.2014 15:42:21
NPalusko - Profil | Po 10.2.2014 14:57:00
Nminatrix - Profil | Po 10.2.2014 14:47:37
Nminatrix - Profil | Po 10.2.2014 14:46:04
NAbyss - Profil | Po 10.2.2014 14:45:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Joj jedna foto pre teba, keď sme pri nymphach
NAbyss - Profil | Po 10.2.2014 14:42:43
Myslím, že je totu zbytočná otázka, pome do témy "Privlac s multiplikatorom ".
NPalusko - Profil | Po 10.2.2014 14:39:39
A co ked sa robia s takym prevodom? aj klasicke sa robia so vselijakymi prevodmi, nezachadzaj do krajnosti, lebo ked zajdes do krajnosti ake sa robia klasiky s prevodmi vzdy budu mat vecsi navin na otocenie klucky.
Ano ma buducnost, ja ich tiez pouzivam :) Ale na to na co sa hodia, inak to je trapenie.
Nminatrix - Profil | Po 10.2.2014 14:33:47
..další blbost, je dle mého úsudku, ohledně navíjení. Multi se dělají i v převodu dokonce 9,0:1, mám např Zilliona a nepřijde mi, že bych měl nějaký problém ohledně jeho převodu. A nezapomínej, že i ta klička je kratší. Ale oproti smekáči si v proudu tolik nedřu s nástrahou.... .
...multík má a bude mít budoucnost... Jo a jsou hezčí, než smekáče :-)
NPalusko - Profil | Po 10.2.2014 14:27:50
NPalusko - Profil | Po 10.2.2014 14:03:36
Nsima.mrk - Profil | Po 10.2.2014 14:02:41
Někdo to vidí opačně,protože i multiplikator má všelijaké výhody
Nj.sladkay - Profil | Po 10.2.2014 12:46:35
Nj.sladkay - Profil | Po 10.2.2014 12:40:07
NPalusko - Profil | Po 10.2.2014 12:12:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nosprey - Profil | Po 10.2.2014 9:05:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak MP - chod skvělý, nahazovací vlastnosti chabé u velmi lehkých nástrah, do 10 g je to trochu věda, dál je to čím dál lepší a lepší. Světový rekord do dálky je hozený multíkem. Funkčnost dokonalá (jen víc brzd, páč musíš brzdit cívku), životnost solidní, zdolávání celkem v pohodě, snad jen na dvanáctku vlasec to moc není.
Na co ses neptal a je to super, je ergonomie.
Ale i tak jsou lidi, co jim to nesedí. Já si s tím už roky hraju, ale nakonec stejně většinou skončím u smekáče.
Nminatrix - Profil | Ne 9.2.2014 23:08:34
...tady se můžeš optat na multíky, pruty atd. Zagoogluj, např na sousedním serveru najdeš super články od Pepy Čadka. Zde jedno reklamní video, které jsem našel na youtube a třeba ti něco řekne....
http://www.youtube.com/watch?v=-mhgMgNuDM8
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















