- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
skúsenosť s Norstream Freestyle 66 UL 2-10g
Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmto prútom ?
Autor diskuse: Sihi - Profil , 9.2.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NLucPav - Profil | Út 11.2.2014 13:52:01
Ještě jen tak pro pořádek, myslel jsem tento Feeling:
http://rybarske-potreby-kral.cz/5390-prut-mikado-sensei-feeling-210cm-7g.html
V žádném případně se nejedná o Essential Feeling:
http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/5576/privlacove-
To jsou dvě uplně jiné udice.
http://rybarske-potreby-kral.cz/5390-prut-mikado-sensei-feeling-210cm-7g.html
V žádném případně se nejedná o Essential Feeling:
http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/5576/privlacove-
To jsou dvě uplně jiné udice.
NPstruh27 - Profil | Út 11.2.2014 13:17:40
LucPav >> No - tie Lexusy od Mikada sú veľmi slušné prútiky.
Nkura11 - Profil | Út 11.2.2014 10:48:44
doktor multiplikator >> j.sladkay - 10.2.2014 20:52:16 >> ja by som napriklad chcel vidiet ako sa reklamuje napr. ashura pepper a pod od ilexu, predsa su to uz naklady pre toho predajcu alebo skor distributora... pri tych drahich papekoch je celkove vecsia neochota ako pri prutoch za 30e
NOrion24 - Profil | Út 11.2.2014 7:20:31
LucPav >> luxusne popisane......
a veta ma to vlepovanu spicku ....no a?.....parada...!!!
a veta ma to vlepovanu spicku ....no a?.....parada...!!!
NLucPav - Profil | Po 10.2.2014 22:31:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Sihi >> a zaměření na jaké ryby by to mělo být? Pokud pstruh, tak vyloženě za mě Areal 66, sem tam se objevil i v bazaru - koupíš do tebou zmiňovaných 100Eur použitý, je to dle mě nejlepší pstruhová udice, kterou jsem měl kdy v ruce - pozor pro rejpaly - myslím tím udici na české vody a jezera - nejlepší univerzál za super peníz. Pokud chceš neutrální udici, na pstruhy, jelce, oukleje, menší parmy atd, tak proč tolik utrácet a nejít do Mikada? Co třeba Mikado Feeling 210 do 7g?? Nejlepší levná a neutrální udice na UL, kterou jsem kdy měl (mimochodem mám 5 ks v provedení 210 a jednu v provedení 240g), na tutu udici zaznamenáš nejjemější záběry, odchytáš na to jak pstruhovku, tak jelcovku, okounovku bez problému.... já na to odchytal kdysi celou druhou a první ligu...(až potom jsem začal řešit udice a nakoupil dalších 20ks různých).... mám na to nachytané bolena 70cm, duháka z jezera 78cm ale nemám problém na to chytat na marmyšku oukleje (na tuto udici např. i český trenér repre chytá na marmeládu). Je to univerzál, kam dáš rotačku, plandu, woblera, marmeládu i gumu a je super.... cena udice cca 1100kč - tj. cca 40 Eur. Zase pro rejpaly - ano, má to vlepovanou špičku...no a?? Super udice za super peníz...na UL nejlepší univerzál za danou cenu a zvládne vše!!! Ten Freestyle určitě ne, moje ho používá pouze na velmi lehký Drop shot, jinak je to oničem udice......je pomalá, tvrdá atd...pokud bys ji opravdu moc chtěl, kontaktuj mě, prodám ti ji za 60% ceny na internetu :-) ale určitě ti ji nedoporučuji.....
Pozor, těch Feelingů už moc není, ale možná vím ještě o obchodu, kde má poslední kousky - Lada Král Nový Jíčín....jinak podle mě už v republice nejsou....ve velikosti 210, pak je např. Mikado Lexus atd....proč nejít do těchto udic při poměru cena/kvalita?? Na Norstream při omezené finanční možnosti se vykašli....platíš za značku a jak už zde zaznělo, u Norstreamu jsou velmi slušné až ty vyšší řady, které ale stojí velmi moc peněz....
Pozor, těch Feelingů už moc není, ale možná vím ještě o obchodu, kde má poslední kousky - Lada Král Nový Jíčín....jinak podle mě už v republice nejsou....ve velikosti 210, pak je např. Mikado Lexus atd....proč nejít do těchto udic při poměru cena/kvalita?? Na Norstream při omezené finanční možnosti se vykašli....platíš za značku a jak už zde zaznělo, u Norstreamu jsou velmi slušné až ty vyšší řady, které ale stojí velmi moc peněz....
NSihi - Profil | Po 10.2.2014 22:12:41
LucPav >> ja by som chcel UL prut s ktorym by som mohol lovit na gumene nymfy, male voblery, rotacky a pod. Cize prut co mozno najviac univerzalny pre moj ucel. Som zacinajuci v tomto segmente a neplanujem zatial mat tri pruty pre kazdu situaciu. Utratit chcem tak 100€ priblzne. A potom chcem este jeden prut do 15g na trochu vacsie rybky :) a z tohto vsetkeho my vysla znacka norstream, ale v cenovych hladinach do 100€ tam velke moznosti nemam, preto som sa pytal na Freestyle.
A btw dakujem za diskusiu.
A btw dakujem za diskusiu.
NOrion24 - Profil | Po 10.2.2014 21:01:51
doktor multiplikator >> j.sladkay - 10.2.2014 20:52:16 >> jak by to nebolo jedno...aj tak platis u kazddeho vyrobcu
NPstruh27 - Profil | Po 10.2.2014 20:01:37
saxana >> Tak to bude asi on :-)
Zasa ale záleží ako sa ku prutu správaš. Jasné že tie kvalitnejšie blanky s minimom živice sú krehkejšie na 2 strane z nich človek má pri love neporovnateľne lepší pocit a urobia skvelú službu.
Zasa ale záleží ako sa ku prutu správaš. Jasné že tie kvalitnejšie blanky s minimom živice sú krehkejšie na 2 strane z nich človek má pri love neporovnateľne lepší pocit a urobia skvelú službu.
NRybkin - Profil | Po 10.2.2014 19:40:48
Orion24 >> Já to mam na krám deset minut cesty,až se to uklidní a vybalej tak tam zajedu na kukačku
NRybkin - Profil | Po 10.2.2014 19:37:34
Orion24 >> Já měl v ruce jen tuhle tak nevim a ani cenu ještě nevěděly ale udajně kolem 4tis kaček
Nsaxana - Profil | Po 10.2.2014 19:32:40
Pstruh27 >> netuším, spiker má neskutocne tenku stenu blanku, to je až neuveritelne, že to drží pokope, ale je to ako papier, zas na druhej strane je rýchly a zvláda velý rozsah nástrah, takže som ho zobral, aj napriek tomu, že je nulova možnosť reklamacie a je to krehotinka :-)
NRybkin - Profil | Po 10.2.2014 19:31:43
Orion24 >> Ted se mi ještě na takove to uplně jemné gumičkování líbí Exclusiv 2.40 tušim že 0.6-8gr ale i ta Micrománia od Norstreamu 1.5-10gr je moc fajnová tak uvidim co přibude
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...











