- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
skúsenosť s Norstream Freestyle 66 UL 2-10g
Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmto prútom ?
Autor diskuse: Sihi - Profil , 9.2.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Flip - Profil | Po 10.2.2014 9:59:16
bowman >> pokud se vždycky najde někdo,kdo jim ty peníze za to zaplatí,tak ty lidi budou holit pořád:-)))
bowman - Profil | Po 10.2.2014 9:56:04
Flip >> V nedávné době se jednomu mému známému dostal do ruky Stage UL.Je to muškař a pruty si staví sám.Prohlásil že by se styděl jako prodejce si vzít za ten prut takovej balík.Hnusná a odfláklá rukojeť a o navázání oček prohlásil že by je lépe umotaly jeho děti.Podotýkám že já ten prut neznám a tudíž soudit nemohu.
Orion24 - Profil | Po 10.2.2014 9:49:28
Oreh >> ako u aut...v tej istej triede...ci su rovnake komponenty?...da sa to vobec povedat?....
u tých co som porovnaval....jednu som chytal istu dobu a druhu som drzal(a budem ju chytat)...Ocka su identicke....blank je od tej istej firmy....rucky su rozdielne(designe a material)...tu sa porovnat neda
u tých co som porovnaval....jednu som chytal istu dobu a druhu som drzal(a budem ju chytat)...Ocka su identicke....blank je od tej istej firmy....rucky su rozdielne(designe a material)...tu sa porovnat neda
Oreh - Profil | Po 10.2.2014 9:41:41
nedostal som odpoved, ci su to rovnake komponenty
to, ze sa s tym da chytat, alebo, ze blanky su porovnatelne... to je pre mna ako audi a mercedes v rovnakej triede. tiez su porovnatelne, ale nestoja rovnako ... a nikto sa nad tym nezamysla. vsetko ma svoju cenu
pekny prutik, dobre prevedenie ... mi nestaci na to, aby som povedal, ze toto je lepsie ako tamto. obzvlast, ked som na to poriadne nechytal
to, ze sa s tym da chytat, alebo, ze blanky su porovnatelne... to je pre mna ako audi a mercedes v rovnakej triede. tiez su porovnatelne, ale nestoja rovnako ... a nikto sa nad tym nezamysla. vsetko ma svoju cenu
pekny prutik, dobre prevedenie ... mi nestaci na to, aby som povedal, ze toto je lepsie ako tamto. obzvlast, ked som na to poriadne nechytal
Flip - Profil | Po 10.2.2014 9:41:05
Sihi - >> k tvému dotazu- na ten prut jsem nikdy nechytal,takže jeho skutečné kvality posoudí jiní ale podle dojmu co jsem ho držel v ruce je to tuctový prut,kterých je na trhu všude plno.
Flip - Profil | Po 10.2.2014 9:20:18
Orion24 >> komponenty jsou jedna věc a funkčnost věc druhá. Když si necháš postavit prut ze zlata a dáš za něj ranec ještě neznamená,že se na něj nechá chytat:-)
Flip - Profil | Po 10.2.2014 9:15:13
Mijon >> v pohodě:-)) Já chtěl jenom naznačit aby si kluci nejdříve dobře rozmysleli než budou něco kupovat.Rovněž si nemyslím že by ty Norstreamy byly špatné pruty ale v těch vyšších řadách chtějí za ně opravdu nekřesťanské peníze.
Flip - Profil | Po 10.2.2014 9:11:50
Oreh >> asi tak-ty Favorite jsou opravdu pěkné pruty.Pochopitelně že jsou mezi nima i takové co se mi nelíbily ostatně jako u všech značek ale určitě patří mezi ty co bych docela přemýšlel než bych je vyhodil:-)))
Orion24 - Profil | Po 10.2.2014 8:36:01
LucPav >> musis zase ako spickovi pretekar podotknut inu vec...tie Norstreami co mas su inej cenovej kategorie ako ten na ktory sa pytaju...tým padom sa to porovnavat neda :-)
Orion24 - Profil | Po 10.2.2014 8:34:52
Oreh >> jasne aj komponenty, vies ze porovnavam porovnatelne
Vezmime si "vlajkove lode na UL."....blank to tazko provnas kvalitativne....ale vezmime taky Stage od Nostreamu 66stop 2-7gr cena cca 270 eur...titan ocka fuji...a porovname to s Synapse blank 66 1-5gr cena 180 (u nas...na Ukrajine cca 120)...tie iste ocka..blank povahou ten isty cca.....rucky maju oba katastrofalne :-)..akurat pre Stage hra..to ze ma korok....:-))))))
u lacnejsich asi ten pomer tak vyrazny nebude
Vezmime si "vlajkove lode na UL."....blank to tazko provnas kvalitativne....ale vezmime taky Stage od Nostreamu 66stop 2-7gr cena cca 270 eur...titan ocka fuji...a porovname to s Synapse blank 66 1-5gr cena 180 (u nas...na Ukrajine cca 120)...tie iste ocka..blank povahou ten isty cca.....rucky maju oba katastrofalne :-)..akurat pre Stage hra..to ze ma korok....:-))))))
u lacnejsich asi ten pomer tak vyrazny nebude
Orion24 - Profil | Po 10.2.2014 8:31:47
Pstruh27 >> tvoje vyhlasenie povazujem za tendenčne....jedine zeby si mal v rukach desiatky kusov oboch vyrobcov...o čom silne pochybujem
a hlavne aby si porovnaval aj pruty v rovnakej triede a cenovej relacii....o com pochybujem este silnejsie
ludia pouzivajte vlastny rozum a nedajde sa nabalamutit na reklamu....
a hlavne aby si porovnaval aj pruty v rovnakej triede a cenovej relacii....o com pochybujem este silnejsie
ludia pouzivajte vlastny rozum a nedajde sa nabalamutit na reklamu....
Pstruh27 - Profil | Po 10.2.2014 8:25:23
Oreh >> Povedal by som že Favorite podstatne viac dbá na to aby bol blank prútu rovný, pekne vyviazaný, viac sa venujú "detailom".
Orion24 - Profil | Po 10.2.2014 8:08:16
Oreh >> da sa tak povedat....len to musis kupit na ukrajine....a je to cca polka u niektorých modelov :-)
Oreh - Profil | Po 10.2.2014 7:09:17
Flip >> takze Favorite su uplne rovnake ako Norstream, iba su o polovicu lacnejsie?
Mijon - Profil | Po 10.2.2014 6:36:35
Flip >> Neřikám, že jsou to ty nej pruty na UL. Je celá řada lepších, levnějších, ale i dražších prutů. Řek bych, že je to takovej střed. Jen odpovídám zadavateli otázky, tak se hned nečerti:)
Flip - Profil | Ne 9.2.2014 19:28:44
Mijon >> aby vás z toho Norstreamu nejeblo.Měl jsem teď na FF v ruce možnost srovnání. Norstream dělá opravdu pěkné pruty ale klacky Favorite jsou absolutně stejné kvality a mnohdy za poloviční peníze.
LucPav - Profil | Ne 9.2.2014 18:03:43
Ahoj, vlastním tutu udici. Chytá s ním převážně moje přítelkyně.... co chceš vědět? Je to taková neutrální udice, je spíš pomalá.... já bych si ji už osobně nekoupil, není ničím zajímavá....vlastním od Norstreamu i jiné udice jako Stage, Areal, Provokator, Dynamic atd a to jsou daleko lepší udice.... napiš, co chceš vědět a na co bys ji chtěl mít....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











