- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jednodílný vláčecí prut - koupit, nechat postavit?
Ahoj, přemýšlím o koupi jednodílného vláčecího prutu převážně na lov candátu. Máte někdo nějaké zkušenosti s jednodílnými pruty a kde by se popř daly koupit nebo postavit. (Z 90% budu chytat na gumy s jigem do 14g)
Díval jsem na stavěné pruty od Hbfly a docela se mi to líbilo máte někdo nějaké zkušenosti. Na seriovky jsem se díval na jednodíly od st. croix, ale ty je tu těžké sehnat.
Budu rád za každou radu a doporučení
Díval jsem na stavěné pruty od Hbfly a docela se mi to líbilo máte někdo nějaké zkušenosti. Na seriovky jsem se díval na jednodíly od st. croix, ale ty je tu těžké sehnat.
Budu rád za každou radu a doporučení
Autor diskuse: Sikulam - Profil , 7.2.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nsliver - Profil | Čt 6.3.2014 22:13:54
Flip >> kecáš, když jsi pinkal za dragon, tak tě viděli v maskáčích s pukama.
Nabu jelito - Profil | Čt 6.3.2014 22:10:35
kapor76 >> se ti zeptám u nás,taky občas něco od gamakatsu berou
Nsliver - Profil | Čt 6.3.2014 22:08:46
Flip >> nojo, ty bys měl za ty love osm jednodílů. S tebou by to prodejci nevyhráli.
Nsliver - Profil | Čt 6.3.2014 22:04:43
kapor76 >> hele velký kapře, když seš takovej fajnšmékr, podíval bych se i sem. Nějaké penzilly mám a jsou moc dobré. Mám i jejich jednodíly.
edit : http://www.sumcaruvsvet.com/sumci-com/eshop/5-1-RYBARSKE-PRUTY/126-3-Stredni-privlac-do-200g/5/1377-WFT-PENZILL-Nano-Spin-2-47m-28-82g-2dilny
edit : http://www.sumcaruvsvet.com/sumci-com/eshop/5-1-RYBARSKE-PRUTY/126-3-Stredni-privlac-do-200g/5/1377-WFT-PENZILL-Nano-Spin-2-47m-28-82g-2dilny
NFlip - Profil | Čt 6.3.2014 21:52:12
7000 kulí za 200 cm jednodílné klády prutu tomu říkám odvaz:-)))
Nkapor76 - Profil | Čt 6.3.2014 21:45:42
abu jelito >> Vdaka, nieco blisie na Morave by bolo lepsie ))
Nkapor76 - Profil | Čt 6.3.2014 19:55:58
doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.3.2014 19:53:28 >> to je už moc daleko !! )))
Nkapor76 - Profil | Čt 6.3.2014 19:50:01
abu jelito >> Mam jeden prut este s rady GAMAKATSU Zexxer a mozem povedat ze je pozitok s tym prutom lovit, zatial som nic lepsie v ruke nemal. Akurat tento rok chcem postavit zostavu na vertical na zubace, vyskusal som uz vela prutov dokonca som nalomeny si dat prut vyviazat na objednavku ale este pred tym by som rad vyskusal pruty rady DESTRADA konkretne tento vo verzii jednodiel GAMAKATSU DESTRADA B63MH THE VERTICAL MASTER ak bude mat vlastnosti ako ZEXXER a vyrobca ho popisuje este v lepsom svetle tak ho urcite kupujem. Samozrejme cena je vyssie ale za ten komfort a pozitok pri love to stoji a hlavne nekupujem prut na jednu sezonu, uz som presiel cestou od lacnych prutov k lepsim..atd potom predat....uz mam predstavu co potrebujem na dlhsiu dobu.
Len je jeden velky problem, nemam ho kde na Slovensku omakat, vedel by som aj za hranice za nim vycestovat, len kde ?? ))
Len je jeden velky problem, nemam ho kde na Slovensku omakat, vedel by som aj za hranice za nim vycestovat, len kde ?? ))
Nkaňka - Profil | Čt 6.3.2014 19:00:39
Varada >> To nemá ale vůbec nic společného s tím jak se označují ,, mořské " pruty , toto je záležitost ,,kaprových " prutů a tabulka je fakt hooodně orientační :-))
NVarada - Profil | Čt 6.3.2014 18:51:33
http://www.rybarske-nej.cz/rybarova-poradna-rybarska-rybarske-rady-navody/prevod-lbs-na-gramy/
tady je ten orientacni prevod lbs-gram jak se nekdo ptal vcetne vysvetleni jak se to pocita.Nevim jestli to neni i nekde tady na mrku ale pokud ne stalo by za to dat to nekam na viditelne misto.Kazdopadne jde jen o orientacni udaj,on je kazdej prut jinej i pri stejny vrhaci zatezi....
tady je ten orientacni prevod lbs-gram jak se nekdo ptal vcetne vysvetleni jak se to pocita.Nevim jestli to neni i nekde tady na mrku ale pokud ne stalo by za to dat to nekam na viditelne misto.Kazdopadne jde jen o orientacni udaj,on je kazdej prut jinej i pri stejny vrhaci zatezi....
Nabu jelito - Profil | Čt 6.3.2014 18:22:12
kapor76 >> taky jsem si s ním potřepal na krámě,luxusní kousek-bohužel i cenovka
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVýroba woblerů31008
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVláčenie z člnu27208
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPruty Hearty Rise514
NRybářské kajaky Hobie2737
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFotky ryb pouze na přívlač 107179
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












