- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
vláčecí 4 dílný prut
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPiscicapus - Profil | Pá 31.1.2014 10:39:42
NPiscicapus - Profil | Pá 31.1.2014 10:38:53
Jo, jako že to má tohle a tamto... Hahahá, to je k smíchu.
NPiscicapus - Profil | Pá 31.1.2014 10:37:00
A jsme u toho, toho poctivého jakoby ubývalo a nejen v rybařině. A jak píšeš - uvidíme kam se to vrtne.
Nbowman - Profil | Pá 31.1.2014 10:36:21
Nj.sladkay - Profil | Pá 31.1.2014 10:35:09
Nj.sladkay - Profil | Pá 31.1.2014 10:32:06
Nj.sladkay - Profil | Pá 31.1.2014 10:24:30
Nbowman - Profil | Pá 31.1.2014 10:23:08
Bohužel v poslední době s nástupem krize se začalo na materiálu šetřit a začal se uhlík nahrazovat různými náhražkami(ono už dříve s tím začalo Šitmáno) v podobě "nanomateriálu" což je v mnohých případech staré známé skelné vlákno v trochu jiné podobě.Blanky jsou sice velmi odolné ale takové jakési "klackoidní" tupé, necitlivé.No uvidíme kam se to vrtne.
NPiscicapus - Profil | Pá 31.1.2014 10:17:33
NŘízek 5,21 - Profil | Pá 31.1.2014 9:39:41
Nj.sladkay - Profil | Pá 31.1.2014 8:27:07
nikdy som to ruke nemal, takto na oko to na mna posobi ako seriovka od sportexu s lepsim spracovanim
NPiscicapus - Profil | Pá 31.1.2014 0:13:05
NPiscicapus - Profil | Pá 31.1.2014 0:11:27
:-) :-)
Npescatore75 - Profil | Čt 30.1.2014 23:52:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/40-3-Privlacove/5/91-Weasel-5-Travel-Spin-Rod-2-1-2-4M-2-4-2-7M
podívej se na tohle
Nj.sladkay - Profil | Čt 30.1.2014 23:36:23
cim maju tie svoje blanky vynimocnejsie oproti top firmam na trhu ?
popis k prutom absolutne ziaden. to akoze mam kupit macku vo vreci a ked to pride tak to poslat spat?
osobne si myslim, ze mame stavacom minimalne rovnako schopnych ako v dojčlande.
pozrel som sa na ten pikeline. "bezny" nenapadny prut so strohym dizajnom, take mam rad. ale
NŘízek 5,21 - Profil | Čt 30.1.2014 23:21:15
NPiscicapus - Profil | Čt 30.1.2014 23:04:47
Jo to věřím, že je dnes hodně lehkých prutů, ale nedá mi to a musím se zamyslet nad tím, jak je toho dosaženo? Ještě lehčí uhlík? Ještě lehčí korek?
Jasně, jsou lehká očka, jenže to je tak vše. No, možná ještě sedlo.
Takže kde nahnat nízkou hmotnost než na méně materiálu?! Ale jsem laik a třeba se mýlím.
:-) :-)
Nbowman - Profil | Čt 30.1.2014 22:42:43
NPiscicapus - Profil | Čt 30.1.2014 22:16:09
Tak nějak se už nesnažím se zamilovat a zatím se držím a žiji s tím, co mám. Ale znáš to, uvidíš něco neodolatelného...
;-) ;-)
Co si mám představit pod pojmem lehký prut?
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
SAF
Nabízíme pronájem chat a lodí v atraktivních lokalitách středního Norska. Naše destinace jsou vhodné pro rybáře, aktivní...













