- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
vláčecí 4 dílný prut
tj, alespoň 4 díl, nízká gramáž a složená délka tak, aby jsem ho šoupnul do tašky a odletěl na ryby, délka alespoň 2,40 m. Značka ani cena asi úplně nerozhoduje. Děkuji za konkréní tipy, úplně jsem z toho vypadl....
Autor diskuse: vraník - Profil , 25.1.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Valda - Profil | St 29.1.2014 23:29:46
zase kravina odpověď na feeder ,podívej se ještě na konger Paladin ,sice nevím jestli mají traveler ale je to zatím nejlehčí prut na světě ,a je pro fajnšmekry a dodává se s neoprénovým tubusem ,jo mají travelery teď si vzpomínám ale cena je úplně někde jinde
vraník - Profil | St 29.1.2014 23:13:12
Valda >> úplně mě vyrazilo dech kolik toho je, v ruce jsem měl jen nějaké ABU a bylo to strašné kopyto a když už něco utratím, ať z toho mám trochu radost.... o víkendu to nastuduju pořádně. Všem ještě jednou děkuji.
vraník - Profil | St 29.1.2014 22:55:20
PavelJ >>
vylepšil jsem ti tu tvojí auru ty můj starej kamaráde :-) A k těm každoročním výletům, na které jsi tradičně zván ti řeknu, že nás jako laiky každý rok necháš bez pomoci někde vysoko na severu. Letos dva přelety a čtyřkolky. Jestli se nám něco stane, přijedeš nás oživovat.....
k tomu teleskopu jen to, že se těhle věcí štítím :-)
vylepšil jsem ti tu tvojí auru ty můj starej kamaráde :-) A k těm každoročním výletům, na které jsi tradičně zván ti řeknu, že nás jako laiky každý rok necháš bez pomoci někde vysoko na severu. Letos dva přelety a čtyřkolky. Jestli se nám něco stane, přijedeš nás oživovat.....
k tomu teleskopu jen to, že se těhle věcí štítím :-)
Siven Polní - Profil | St 29.1.2014 22:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A ještě: Juk!
http://www.mojerybarina.cz/privlacove/cestovni-prut-na-privlac-cormoran-black-bull-pcc-jet-spin/
http://www.mojerybarina.cz/privlacove/cestovni-prut-na-privlac-cormoran-black-bull-pcc-jet-spin/
Valda - Profil | St 29.1.2014 21:28:56
PavelJ >> teď se dívám do katalogu dostal jsem ho včera a pro letošní rok jsou 2,40m skladnost 66cm ,5-25g, 154g váha ,a potom to samé 10-30g
Piscicapus - Profil | St 29.1.2014 21:21:34
PavelJ >> také tě zdravím a rád vidím! Samozřejmě jsem se přizpůsobil době a jdu někdy s proudem...
:-) :-)
Cena je trochu divoká, ale pruty to jsou nejen moc hezké a pár mi jich do ruky sedlo.
:-) :-)
Cena je trochu divoká, ale pruty to jsou nejen moc hezké a pár mi jich do ruky sedlo.
Valda - Profil | St 29.1.2014 21:18:04
PavelJ >> já jsem to špatně zadal teď ho najdeš je tam výběr ze 6 prutů tuším - jinak XT generation je druhá nejvyšší třída od jaxonu a je to špička ve vláčákách
Modrý šílenec - Profil | St 29.1.2014 21:04:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tož to může být:
Berkley Ripple EVX Spin 904 13-33g
Berkley Ripple EVX Spin 904 19-42g
Berkley Phazer 904M 15-40g Spin
Abu Garcia Diplomat Spinning 804ML 10-25g
Abu Garcia Diplomat Spinning 904ML 12-30g
Doufám že to pomůže :-)
Berkley Ripple EVX Spin 904 13-33g
Berkley Ripple EVX Spin 904 19-42g
Berkley Phazer 904M 15-40g Spin
Abu Garcia Diplomat Spinning 804ML 10-25g
Abu Garcia Diplomat Spinning 904ML 12-30g
Doufám že to pomůže :-)
PavelJ - Profil | St 29.1.2014 21:03:16
Piscicapus >> ahoj, ty taky znáš pruty na smekací navijáky? :-) Z popisu nedokážu hodnotit, cena je strašná ...
Piscicapus - Profil | St 29.1.2014 20:32:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
PavelJ >> nabídka sice není ideální, ale nějaký výběr je. Ač jsem nechtěl, rozšířím řadu odkazů:
http://www.rst-fishing.it/live/en/spinn-rods/traveller-sensitive-spinn-.html
No a kdo hledá, najde i další v řadách M3 a M5.
http://www.rst-fishing.it/live/en/spinn-rods/traveller-sensitive-spinn-.html
No a kdo hledá, najde i další v řadách M3 a M5.
PavelJ - Profil | St 29.1.2014 19:45:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak čau Martine, nabídka travel prutů je tragická, nějakou voňavku budeš hledat marně, v light gramáži tuplem. Nedávno jsem hledal něco na pytlačení, ale docela mě to zklamalo:-). Jako čtyřdíl bych vzal co je tady, třeba nějakou hadici od Shimana ( Vengeance - tři spojky to snad zpevní a po náhozu tě to neflákne po zádech:-), nakoupil pár Illexů a gumiček a vyrazil. Když bude ten klacek tragickej, tak to tam opřeš o popelnici a domorodec si to píchne k rajčatům ve skleníku.
Teleskop je sice hrozné řešení, ale zase ho můžeš bez výčitek používat jako brodící hůl a po použití vyhodit do tříděného odpadu (zase Shimano Vengeance).
PS: osobně bych si koupil třeba http://www.mojerybarina.cz/pruty-norstream/prut-norstream-areal-ar-60l-gunslinger-2-5-8g/
Složenej kolem metru, k němu pěknej navijáček (Certate je tu teď levnější než v USA!): http://www.rybashop24.com/Rybarske-navijaky/Daiwa-Certate.html
Namotal pěknou 0,12-0,14mm a měl krásnou sestavu pro tuzemskou i zahraničí dovolenou :-)
PS: když budete hledat zdravotníka tak se ozvi, vezmu obvazy, antibiotika, dezinfekci a ty Illexíky:-). PJ
Teleskop je sice hrozné řešení, ale zase ho můžeš bez výčitek používat jako brodící hůl a po použití vyhodit do tříděného odpadu (zase Shimano Vengeance).
PS: osobně bych si koupil třeba http://www.mojerybarina.cz/pruty-norstream/prut-norstream-areal-ar-60l-gunslinger-2-5-8g/
Složenej kolem metru, k němu pěknej navijáček (Certate je tu teď levnější než v USA!): http://www.rybashop24.com/Rybarske-navijaky/Daiwa-Certate.html
Namotal pěknou 0,12-0,14mm a měl krásnou sestavu pro tuzemskou i zahraničí dovolenou :-)
PS: když budete hledat zdravotníka tak se ozvi, vezmu obvazy, antibiotika, dezinfekci a ty Illexíky:-). PJ
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
9:09NFotky ryb pouze na přívlač 107183
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














