- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
vláčecí 4 dílný prut
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
poldeci - Profil | Po 27.1.2014 15:49:14
Řízek 5,21 - Profil | Po 27.1.2014 15:41:49
dole je ta pevnost dohana patřičně větším průměrem blanku, to bych řekl, že není na závadu, matroše je tam ve finále stejně, ale je to dole tužší.
no uvidíš sám, až to budeš moct porovnat vedle sebe.
to lrs neznám, třeba se k němu nekdy dopracuji:-)
já zatím hypoteticky plánuji scV 9,6 ft na 2oz, abych ,měl pořádnej prut na trolling na tunáčka:-)
ty 2 oz sou tak těch 120g:-)
Hugo Fisher - Profil | Po 27.1.2014 15:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
psal jsme o nem ted v nadobicku: http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=1 (ta prvni recenze je od nekoho jineho :), moje je ta druha, delsi :) ).
j.sladkay - Profil | Po 27.1.2014 15:30:10
dhhsia akcia ani tak nevadi pokial sa sila blanku stupnuje.
niektore pruty st croix maju na spodnom diele stenu na spudu dielu podstatne tensiu a ko na vrchu dielu
znamy ma 120g lrs v 9 stopach a to pride ze ma teda spodok pevny fakt poriadne.
st croix trebars nic take v ponuke nemaju
no za par mesiacov si siahnem asi na oboje naraz ta bude co porovnavat
Řízek 5,21 - Profil | Po 27.1.2014 14:59:58
antikrist vs cts-
jednak vyjdou v zásadě stejně
antikrist-jemná, tenká, fakt citlivá špička, dole ve spodku ale rezerva jako blázen, opravdu blank (prut) s rychlou špičkovou akcí, dost lehkej, gramáže typicky americké, neslučitelné s evropským vnímáním:-), ale když se člověk trefi do chtěného požadavku, tak to prostě stojí za to.
cts-est, i to sd, ale to sem měl v ruce jen jedno, delší akce, při plným zatížení skoro parabola, tlustá špička, menší rezerva ve spodku, hlavně ta tlustá špička:-)
jako chytat s tím jde, vo tom žádná, sám ho mám a sem s nim docela spokojenej, kdyby byl ve finále fakt na těch 75g:-))
ultra fine-na lehký nástrahy dobrý, špička citlivá, akce přiměřená střední, spíše do spičky, rezerva tam nějaká je, lehoučký je to taky.
cts v základním v clear glossu má lepší povrchovou upravu, lak u antikrista normálně narušíš lihem.
j.sladkay - Profil | Po 27.1.2014 14:49:02
elite sd podla vsetkeho je podstatne vacsi utahovak ako est a pritom ma stale dobru kryvku zatazenia. aspon tak to momentalne vidim.
netvrdnim ze jeden alebo druhy su zle
rozmyslal som ze jeden zoberem k multaku ale teraz som z toho rozhodeny ze aku gramaz zobrat, trebalo by si na to sahnut
preco myslis ze cts su horsie ako antikrist 5 ?
Řízek 5,21 - Profil | Po 27.1.2014 14:41:42
jak myslíš někde jinde? mi to EST přišlo lepší.
ovšem jestli je něco jinde, jako v pozitvním slova smyslu, tak je to st.croix scV.
CTS sou výborný ty ultrafiny, to jsou fakt hezký pruty, ale to je tak všechno.
z vláčáků tedy:-)
Špráchys - Profil | Po 27.1.2014 8:58:14
strejka - Profil | Po 27.1.2014 8:04:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám ten třímetr 15-35g a za ty peníze docela dobrá muzika. Možná trochu jemnější, než bych čekal. Tubus má poměrně robustní, takže bych pro účely báglu do letadla použil nějaký tenký od mušáku nebo do této roury přibalil ještě jeden mušák.
GTdpcfix - Profil | Po 27.1.2014 0:58:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jen nevim co si predstavujes pod pojmem nizka gramaz?
j.sladkay - Profil | Ne 26.1.2014 23:56:10
Palusko - Profil | Ne 26.1.2014 23:43:04
nofish - Profil | Ne 26.1.2014 23:39:24
Vybavení se moc řeší. Pořád jenom co má jaké vlastnosti, akce prutů, rychlosti navijáků, jak kdyby nebyly nejdůležitější ty ryby. A těm je to úplně jedno ...
j.sladkay - Profil | Ne 26.1.2014 23:28:09
Siven Polní - Profil | Ne 26.1.2014 23:27:45
Spíš si ale myslím, že v ČR budeš průkopníkem (koupíš, zkusíš...atd..)
Jako tady se dá - něco málo a předraženě -koupit.
Ale ošahat? A neobvyklé věci, jako je třeba cestovní vláčák...?
Jsme tady sto let za Slovákama a Polákama v tomhle...
Palusko - Profil | Ne 26.1.2014 23:25:30
j.sladkay - Profil | Ne 26.1.2014 23:22:28
30g ale nieje kevlar pike ale kev spin a to su 2 dost rozdielne pruty
Řízek 5,21 - Profil | Ne 26.1.2014 23:09:53
stavěl sem EST 10ft 15-45 gramů a tam to sedí přesně, prostě střední vláčák,
a potom pro sebe EST 10 ft 30-75 gramů a je to takový jemnější, je to v zásadě to samý co 30g sportex kev pike:-)), ale hezky ten prut háže.
Kde to žije - dravci
10:40NFotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













