- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Krabicky na umele nastrahy.
Tak a mame tu zimu, s tym prichadza kopa zbytocnych otazok a teda prispejem aj ja svojou troskou. Dajte tipy na krabicky v com nosite umeliny k vode ( mne sa jedna hlavne o woby, ale kludne dajte tipy aj toho v com nosite gumy, ja sa z toho vysomarim. Hlavne co ma stve, je vecne zamotavanie wobov v priehradkach, keby som to MALO co nosim k vode mal dat do jednej krabicky jeden wobler, tak idem s dodavkou, takze to nejde. (Odpovede ze toho nosim k vode zbytocne vela nepotrebujem, som si uplne isty, ze toho nosim akurat, pripadne MALO! ) Jedna sa mi o vacsie krabice, mam tuto tasku: http://rapalaworld.com/products/tackle-bag
Autor diskuse: P!F - Profil , 3.1.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Npoldeci - Profil | Po 6.1.2014 17:17:06
P!F >> tiež som tú krabicu pozeral a podľa fotiek sa nezdá ,že by tam do nej málo vošlo
som to zmeral a bežne jednostranné krabice majú okolo 4cm-táto má 5 a miesta na voby sú na preskačku,nebijú sa oproti seba teda by to malo byť ok
som to zmeral a bežne jednostranné krabice majú okolo 4cm-táto má 5 a miesta na voby sú na preskačku,nebijú sa oproti seba teda by to malo byť ok
NP!F - Profil | Po 6.1.2014 17:13:08
Sethy >> Kua ja neviem, kukni sa na toto:
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/2/978249_119d7.jpg
Pripadne dalsie fotky od azmikurana... Mne pride ze FR tam vlezie v pohode...
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/2/978249_119d7.jpg
Pripadne dalsie fotky od azmikurana... Mne pride ze FR tam vlezie v pohode...
NSethy - Profil | Po 6.1.2014 17:05:37
P!F >> Šak tu tam má. Ale viděl jsi jí na živo? Uplně na pikaču, nic se tam nevleze, ty přihrádky jsou ultre nízké. Ani zadarmo. Ale pokud na to mtrváš.... (je to dobré tak na originálky a daš jich tam jen tolik kolik je tam přihrádek).
Btw. stejně větší jak 165ka asi není :(
fat rapa tam nenarveš :(
Btw. stejně větší jak 165ka asi není :(
fat rapa tam nenarveš :(
NSiven Polní - Profil | Po 6.1.2014 15:44:10
Já mám teď toto:
http://www.velka-ryba.cz/cs/rybarske-batohy-brasny-tasky/2751-taska-pezon-michel-gunki-hand-bag-pm-krabicka.html
http://www.velka-ryba.cz/cs/rybarske-batohy-brasny-tasky/2751-taska-pezon-michel-gunki-hand-bag-pm-krabicka.html
Nj.sladkay - Profil | Ne 5.1.2014 22:47:42
P.&.S. >> je to mozne, ale cital som ze na gumy su lepsie cire od energo. nakoniec je to jedno skatula ako skatula, ja ich mam rad kvoli tomu ze su blbuvzdorne :))
NP!F - Profil | Ne 5.1.2014 18:46:22
Sethy >> skusil by si sa ho spytat na tie dvojposchodove 35x23cm cca? Staci mi to do sezony,it dam s tym co mam.
NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 18:06:50
P!F >> Asi jo, ale trvá to, to české zastoupení je prý uplně na prd :(
NP!F - Profil | Ne 5.1.2014 16:36:36
Sethy >> Vie to Tom zohnat aj v inych velkostiach ako ma sklade?
NSethy - Profil | Ne 5.1.2014 15:37:36
P!F - >> Krabky od Meiho/versus není nic lepšího. Tvar a provedení už je na tobě.
NP.&.S. - Profil | Ne 5.1.2014 15:16:33
doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.1.2014 1:34:00 >> ja tam mám gumy a v pohode :-) žiaden problém :-) ale je pravda že sa zle zháňajú
Nrybomil - Profil | Ne 5.1.2014 7:58:57
mám ty z lidlu dost dlouho. na gumy používám hliníkové krabky cca 8 x 15 x 2,5 cm ( 3 přihrádky ) vyřazené od slovenské armády za 3 CZK / ks. měli je v některých armyshopech.
Nfedor - Profil | Ne 5.1.2014 7:35:02
http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/2990/boxy-kufriky-maly-27-x-21-x-11-cm JA MAM TU VACSIU
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33411
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NTuning přívlačového vybavení536
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














