Náhrada za Dragon HM80 Black Hunter

Prosím o radu, sháním náhradu za Black Huntera o kterém jsem přišel. Chci ho používat na lov ve větších řekách zejména s gumou a hlavou do cca 5-15g. Převážně budu chytat ze břehu tudíž delší prut je výhodou. Nabízí se jednoduchá odpověď nástupce Dragon HM-X Hunter 2,90m 10-35g, ale neznáte něco obdobného za nižší cenu?
Pravdou zůstává, že jsem byl s BH velmi spokojen.
Děkuji za tipy.
Autor diskuse: Esox - Profil , 5.10.2013 dravci - náčiní, doplňky

prut na gumovani - reka, hlava cca 15g. Ktery vybrat? diky

A) Daiwa Exceler 2,7m 10-40g (novy)25%

B) Daiwa Infinity-Q 2,7m 8-24g (3 roky stary)28%

C) Robinson Diaflex odpovidajici gramaze(novy)13%

D) neco jineho do 3000Kc a v diskuzi napisu co34%

Od 8.10.2013 hlasovalo 32 čtenářů.

Nminatrix - Profil | Po 28.5.2018 18:18:04

doktor multiplikator >> udělej dělenou rukojeť, zachráníš strom ;-) Tobě přijdou víc sexy jednodílný plavky, nebo když je něco málo vidět?

    NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 16:20:23

    Kolouš >> hlavně si to neber osobně:-)
    nic z toho není myšleno vážně...

      NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 16:18:20

      doktor multiplikator >> to sou torzity v maskovacím disajnu...:-)

        Ndoktor multiplikator - Profil | Po 28.5.2018 16:16:15

        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 28.5.2018 16:09:19 >> ne, akademickej niesom, ale blbé tiez ne:))

          NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 16:09:19

          doktor multiplikator >> nepleteš si to s online?.-))

            Ndoktor multiplikator - Profil | Po 28.5.2018 16:05:42

            Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 28.5.2018 15:59:57 >> voe ved to je inline :))

              NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 15:59:57

              kubas. >> podle fotky to vypadá, že nesehnal očka a nit...:-))

                Nkubas. - Profil | Po 28.5.2018 15:55:04

                milanpindryc >> No tak nesehnal ruzove očka a nit no, nadelas :-))).

                  Npepa-č - Profil | Po 28.5.2018 15:53:59

                  doktor multiplikator >> :-)

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Po 28.5.2018 15:44:24

                    milanpindryc >> ked nevies co chces nestavaj prut

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Po 28.5.2018 15:41:07

                      Kolouš >> fasa lahky kaprak, vlacaknportebuje normalnu rucku

                        Nmilanpindryc - Profil | Po 28.5.2018 15:24:27

                        Kolouš >> prut urcite super jen Mr. Pipalem je tezke porizeni...ale kdyz clovek nema konkretni predstavu tak prut postavi...

                          NKolouš - Profil | Po 28.5.2018 14:55:15

                          Monot >> Ze své vlastní zkušenosti mohu CTS Elite SD 2,75, 5-25 g jenom doporučit. Očka Fuji Torzite a stavba p.Pípal.

                            Nkubas. - Profil | Po 28.5.2018 14:46:33

                            Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 28.5.2018 11:36:35 >> Žádné debilni komedie na prutu, tak to má byt :-).

                              NMartinbati - Profil | Po 28.5.2018 14:43:11

                              Daiwa Morethan Branzino 95 ML - 5-28 g mate teraz v bazari za 10tisic

                                NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 12:01:16

                                minatrix >> je to vidět.

                                  Nminatrix - Profil | Po 28.5.2018 11:40:31

                                  Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 28.5.2018 11:36:35 >> někde jsem zaslechl, že je navržen dle těch candátobijců z Der Raubfish apod. Evidentně nechtěli žádnej cirkus

                                    NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 11:36:35

                                    minatrix >> na to, že to stojí 12 litrů, tak má docela střízlivej disajn....

                                      Nminatrix - Profil | Po 28.5.2018 11:36:10

                                      Rybkin >> jsem zvědav na tvůj názor, až ti půjčím ty mé dva vybrané na candoše... .

                                        NRybkin - Profil | Po 28.5.2018 11:31:53

                                        minatrix >> Já ho chtěl než jsem koupil.toho tuzsiho Morethana