Náhrada za Dragon HM80 Black Hunter

Prosím o radu, sháním náhradu za Black Huntera o kterém jsem přišel. Chci ho používat na lov ve větších řekách zejména s gumou a hlavou do cca 5-15g. Převážně budu chytat ze břehu tudíž delší prut je výhodou. Nabízí se jednoduchá odpověď nástupce Dragon HM-X Hunter 2,90m 10-35g, ale neznáte něco obdobného za nižší cenu?
Pravdou zůstává, že jsem byl s BH velmi spokojen.
Děkuji za tipy.
Autor diskuse: Esox - Profil , 5.10.2013 dravci - náčiní, doplňky

prut na gumovani - reka, hlava cca 15g. Ktery vybrat? diky

A) Daiwa Exceler 2,7m 10-40g (novy)25%

B) Daiwa Infinity-Q 2,7m 8-24g (3 roky stary)28%

C) Robinson Diaflex odpovidajici gramaze(novy)13%

D) neco jineho do 3000Kc a v diskuzi napisu co34%

Od 8.10.2013 hlasovalo 32 čtenářů.

Nminatrix - Profil | Po 28.5.2018 11:30:08

Rybkin >> špičková akce, candátí speciál. Na YT je někde videjko s Veit Wilde, kde s ním chytá. Luxusní prut.

    NRybkin - Profil | Po 28.5.2018 11:24:59

    minatrix >> Jo to je velká paráda

      Nminatrix - Profil | Po 28.5.2018 10:17:42

      Docela zajímavej je nějakej ten Hearty. Plus se nepletu, myslím, že je to tento model..

      https://www.heartyrise.cz/pruty/podle-modelu/1104-h​earty-rise-collector-ii-ct-992m

        NRezeň 5,125 - Profil | Po 28.5.2018 6:17:32

        P!F >> ale markos vidalis na to chyta!

          NP!F - Profil | Po 28.5.2018 0:26:42

          milanpindryc >> to sú skorej prúty na odolnosť, je to skoro plný uhlík. V troch metroch to musí byť hadica ako sviňa.

            NGTdpcfix - Profil | Po 28.5.2018 0:25:26

            milanpindryc >> je to na poradny ryby:D

              Nmilanpindryc - Profil | Po 28.5.2018 0:17:49

              GTdpcfix >> prut na xzoga sem videl i Pipala a je nejak divne tezkej... vubes se me nelibil.

                NGTdpcfix - Profil | Ne 27.5.2018 23:01:31

                  Nkubas. - Profil | Ne 27.5.2018 22:51:40

                  Monot >> Kup si Morethan, nic lepšího není, fakticki ;-).

                    Nmilanpindryc - Profil | Ne 27.5.2018 22:42:54

                    Monot >> tak ja ti dovezu 9'6 M a muzes zacit lepit a motat taky :-)

                      Npepa-č - Profil | Ne 27.5.2018 22:15:08

                      P!F >> :-)

                        NMonot - Profil | Ne 27.5.2018 22:00:36

                        GTdpcfix >> Držel jsi ho? Tak 2,75 není zrovna moc, to máš recht. Všeobecně ty delší pruty moc firem nedela a většina stejně stoji za pikaču :-)

                          NGTdpcfix - Profil | Ne 27.5.2018 21:51:28

                          Monot >> na pikacu ze ty elide sd nejsou ve vetsi delce....

                            Nmilanpindryc - Profil | Ne 27.5.2018 20:39:08

                            Monot >> to bude pecka!

                              NMonot - Profil | Ne 27.5.2018 20:17:39

                              milanpindryc >> Do podzimu času dost :-))
                              Jo, asi nechám postavit CTS elite SD 2,75 5-25g.

                                Nmilanpindryc - Profil | Ne 27.5.2018 20:10:56

                                Monot >> vem cts at muzem porovnat. No uz to mam vsecko nachystany ale delam na baraku tak neni cas. Na zahajenou ho nepotrebuju ale uz bych ho rad mel hotovej.

                                  NMonot - Profil | Ne 27.5.2018 20:08:22

                                  milanpindryc >> Jak ses na tom s tím novým? Já se furt rozhoduju jestli toho co máš ty nebo CTSko.

                                    Nmilanpindryc - Profil | Ne 27.5.2018 20:03:32

                                    St. Croix Legend MH. 9'6", neni sice levnejsi ale aspon ma poradny ocka :-)

                                      NErva - Profil | Ne 27.5.2018 14:59:38

                                      smike - Aha , tak to já zase tak nesleduju , bo už mám :-)) Jen mě utkvěl v paměti nick Dzou ...

                                        Nsmike - Profil | Ne 27.5.2018 14:55:38

                                        Erva >> tys chtel toho Legenda myslim.tady to je Drak