- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Noční lovy-co chodíte v noci lovit na feeder
pokud mozno i foto :)
Autor diskuse: Bicák - Profil , 16.3.2013 feeder - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NMrKos - Profil | Ne 17.3.2013 8:48:46
ondiktt >> vzhledem k tomu, že v noci se na nějaké lehké drncání moc nehraje a taky že za tmy chytám z 90% na řece mi to světýlko vyhovuje
třeba na lámačkách mi vadí, že se všude válejí po břehu (ony za to ty lámačky nemohou) a proto si je ze zásady nekupuju :-)
třeba na lámačkách mi vadí, že se všude válejí po břehu (ony za to ty lámačky nemohou) a proto si je ze zásady nekupuju :-)
NShafi - Profil | So 16.3.2013 23:30:08
Bicák - >> Je to paráda, jak se v noci rozkmitá světýlko a po pořádném záběru zabzučí i cívka. Používám kousek textilní gumy do trenek. Funguje to spolehlivě a na posledním očku je to velmi citlivé.
Nhank - Profil | So 16.3.2013 23:11:28
v lete chytam fousaty na rousnice a candose na rybicku. osvetleni na feedru resim chemicarnou (chemicke svetylko) prilepenou izolepou ke spici nebo klipem (pouzivam no name znacku hlavne ne stonfo, je strasne krehky a rado praska!), ktery je na fotce od Bicáka. lov zacinam asi 1,5 hod. pred setmenim, abych si stacil vse pripravit.
Nondiktt - Profil | So 16.3.2013 19:07:50
Používam chemické svetielko, ale upevňujem ho na špičku pomocou tej bužírky čo k tomu dávajú, tie držiačiky su oničom, z bužírky strihnem dva krúžky, navlečiem na špičku a do nich potom vsuniem chem. svetlo. A hentá svietiaca gulička či čo to je sa mi tiež moc nepáči... ako je to velké? Nezatazuje to moc špicu?
NBatuta - Profil | So 16.3.2013 15:04:03
Starc55 >> http://www.mlsport.cz/hlasice-signalizatory/feeder-bait-sensor-senzor
Je tam i odkaz na video.
Je tam i odkaz na video.
NStarc55 - Profil | So 16.3.2013 13:51:20
MrKos >> To světýlko vypadá jak? Nějak tomu nerozumím. Zatím jsem používal lámací, i do brk, ale tohle mě není jasný. Pouč mě, letos chci taky chytat candoše i úhoře na feeder. Zatím jsem to nezkoušel, tak bych se rád poučil. Dík.
NMrKos - Profil | So 16.3.2013 10:50:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bicák >> na tvrdou špici je to dobré, funguje to spolehlivě a neměnil bych... na měkčí špici bych to moc nedával, protože dotažením to špici trochu deformuje a ohýbá, naopak když se to nedotáhne, tak to nebliká a je to málo citlivé...
v porovnání s jinými světýlky je nespornou výhodou možnost snadné montáže, demontáže, možnost to zapnout třeba na dvě hodinky, pak zase vypnout a v neposlední řadě životnost a možnost výměny baterky (od ´tamana za 10.-) ...mám v tom třetí rok baterku pořád tu původní
na jemnou špici a lov někde na stojácích bych si dokázal jako praktičtější představit oné to led světýlko o velikosti lámačky (viz foto)... mám jich taky několik a taky dobrý avšak používám je spíš na splávek
u fíídru je nutné mít stonfoadaptér (ani nevím zda to do něho pasuje) a nebo to tam chytit izolepou
v porovnání s jinými světýlky je nespornou výhodou možnost snadné montáže, demontáže, možnost to zapnout třeba na dvě hodinky, pak zase vypnout a v neposlední řadě životnost a možnost výměny baterky (od ´tamana za 10.-) ...mám v tom třetí rok baterku pořád tu původní
na jemnou špici a lov někde na stojácích bych si dokázal jako praktičtější představit oné to led světýlko o velikosti lámačky (viz foto)... mám jich taky několik a taky dobrý avšak používám je spíš na splávek
u fíídru je nutné mít stonfoadaptér (ani nevím zda to do něho pasuje) a nebo to tam chytit izolepou
NBalzer - Profil | So 16.3.2013 10:33:44
MrKos >> Ok dík, ja som minulý rok dával na stojáku 20-30g...
NBicák - Profil | So 16.3.2013 10:29:46
kazdej rok lovim uhore,ale jen na polozenou letos to prubnu na feeder :D
NBicák - Profil | So 16.3.2013 10:28:26
MrKos >> ses spokojenej stim spickovim signalizatoem premislim ze ho koupim ale zatim ho nikdo u nas nema tak nwm
NMrKos - Profil | So 16.3.2013 10:22:32
Balzer >> podle toho jak moc voda teče... většinou stačí 30-40g a na stojáku bych to tam asi taky nechal
NALE3 - Profil | So 16.3.2013 10:04:44
v léťe chytam na feeder pořád jak ve dne tak v noci a chytam úhoře a sumeček se mi taky povedl :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
5:39NFeederařina na řece 64295
NeNGURU - vše kolem téhle značky 6267
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNPickermánia-ultra light fishing 49039
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NFeeder v okolí Zlína 4580
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...

















