- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
sumčí přívlač v Olomouci na Moravě
chtěl bych se zeptat jestli je někdo takový kdo zkouší sumčí přívlač na Moravě v Olomouci a s jakým úspěchem? Mě se daří jen lovit štiky a okouny. Na sumce jsem ještě nenarazil. Tímto i hledám kolegu, který by měl zájem o lov sumcu na morave. Přece jenom je lepší chodit na sumce ve dvou nebo ve třech (i v noci). Vkládejte klidně fotky ulovených vousáčů. Dále bych se chtěl zeptat jak je to se zarybněním sumcu v Olomouci na morave? a velikost ryb? pr: okolo pul metru či metru? díkyAutor diskuse: kopik - Profil , 15.3.2013 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NZdencek - Profil | Po 18.3.2013 14:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kopik >> j nemas zac preju hodne zdaru a trpelivosti ;-). Wobiky vol s agresvnim chodem ty sou nej, kdyz si vsimnes ze nekde zalovil sumik tak mu to tam hned posli obcas to veme hned jak to pleskne o vodu to je nejhezci zaber poprve sem se lekl :-D
Nkopik - Profil | Po 18.3.2013 9:58:25
GeoG >> taky v Olomouci studuji, dobre tak az povalim do olmika na privlac tak ti dam s predstihem vedet
NGeoG - Profil | Ne 17.3.2013 21:57:24
kopik >> Klidně mi někdy po záhajení dravců napiš, v Olomouci studuju tak jsem tam docela často.
NZdencek - Profil | Ne 17.3.2013 11:48:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Znam to hlavne u Troubek a tam se daj sumici zavlacet slusne vesmes mensi ryby okolo 60-80 kamosovi se podarila metrovka. U Ol je morava pekna najdi nejakej peknej zlom nejlip z hloubky do melciny nebo pritok nejakyho potoka. Dobry wobik je rapala jointed pak lovec rapy taky dvoudilnej nejlip at slape tak do 1,5m. Ja sem driv jak v 9 vecer k vode nechodil. Pak sem si sednul zapalil cigo a koukal na vodu co se deje.
Nkopik - Profil | So 16.3.2013 18:10:31
GTdpcfix >> rad bych to otestoval :D ale zatím se daří jen kudle do 60 :)
Nnoap - Profil | So 16.3.2013 12:14:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak malejch sumíků tam má být prý údajně dost.....jenže jsou prej hodně malí - kolem 30cm:) Osobně bych ale do cílené vláčky na sumce nešel.......přece jen to není jižní Morava :( a myslím že za tu spoustu vynaložené energie s nejasným výsledkem to nestojí..... Chystám se to v létě prubnut pod Ol. ale spíš natěžko na chomáč žížal....to se mi jeví jako lepší varianta...... i když můžeš mít i úspěch na tu vláčku....třeba zkusit ;)
Nkopik - Profil | So 16.3.2013 11:50:14
GeoG >> taky nemám zrovna sumčí utahovák - WFT next millenium 2,70m 20-55g. Klidně se někdy můžeme domluvit a zajet to tam omrknout :) vyzkoušíme štiky a třeba k večeru se povede sumík či candát
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:01NFotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











