Dvoudílné feederové pruty

Dvojdílný prut je v kaprařině již pevným standardem, proč tomu není ve feederu? Sem se světlými výjimkami, tipy a odkazy. Doba feederových dvojdílů cooming soon!
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 2.3.2013 feeder - náčiní, doplňky

E.T. - Profil | Út 2.4.2013 13:47:12

Rybkin >> Konečně jsem se dočkal :-)))

    Barbusek - Profil | So 30.3.2013 11:19:41

    plavan >> Sportexy jsou super, když nepočítám ty peníze. Super myslím to, že lepší zpracování jsem zatím neviděl, materiál, zipy, vše ok. Jen střihy nemusí vyhovovat každému.

      plavan - Profil | So 30.3.2013 11:17:40

      Barbusek >> kratší rozměry v tomto provedení dělá jen JSA ( Catchman ) . Ještě Sportex má v nabídce kratší, ale neznám od něj ty futrály. U toho Catchmana je škoda, že nedělají 130cm. Rozměr 125cm je k prdu.

        Barbusek - Profil | So 30.3.2013 11:14:31

        plavan >> můj Kečmen má vnější délku cca 165,5cm - a když jsem je pokládal s tvým Čibukem vedle sebe, tak ten tvůj byl o fous delší - to je jedno.. Chci zkrátka něco kratšího na trojdíly, když neberu Krejzu, klidně 145 cm. Asi to zase vyhraje Kečmen :)).

          plavan - Profil | So 30.3.2013 10:44:09

          Barbusek >> když si změřím vnější délku toho čibuko futrálu, tak zjistím, že je to 165,3cm. Plavačkové firmy udávají rozměry vnitřího úložiště. Ten tvůj catchman má snad délku 145cm jako vnější ?
          Ale futrál mám nový a ještě se o pár mm vytáhne, jakože vynese. Možná i o dva cenťáky, když v něm budu tahat hodně prutů a navijáků a ruček.

            Barbusek - Profil | So 30.3.2013 10:28:19

            plavan >> když si změříš to svý čibuko, tak zjistíš, že má vnější délku skoro 170cm. Takže 145 nebo 150 cm je rozdíl. Auto neřeším.

              plavan - Profil | Pá 29.3.2013 22:08:24

              Barbusek >> nedělají. Máš pro to nějaký speciální důvod, že 150cm je akorát a 160cm je moc ? Páč na zadní sedačku auta nebo do kufru se ti nevleze ani ten 150cm.

                Barbusek - Profil | Pá 29.3.2013 21:57:48

                plavan >> nevíš, jestli ten tvůj futrál dělají i v délce 150? ten bych bral.

                  plavan - Profil | Pá 29.3.2013 21:13:47

                  Barbusek >> to Garbolino má lepší zipy a lepší zpracování než ten Catchman. A lepší madlo na ruku. Jinak jak psal Rybkin, postraní kapsu to nemá. Proto jsem si pořídil ten futrál od čibuka, jak jsi viděl u vody.

                    Mike - Profil | Pá 29.3.2013 20:57:04

                    E.T. >> buď v klidu, v Anglii mají banking holiday. Čtvrtek, pátek a pondělí mají volno, tak je celkem logické, že se nedoručuje.

                      Mario6121 - Profil | Pá 29.3.2013 20:54:26

                      Rybkin >> ok

                        Rybkin - Profil | Pá 29.3.2013 20:52:39

                        Mario6121 >> Dik za nabidku,zatim slouži tenhle tak nic kupovat nebudu

                          Rybkin - Profil | Pá 29.3.2013 20:47:37

                          Barbusek >> To bude stejné,je to všecko na jedno brdo.Chybí mi tam ještě jedna prihradka na deštnik tak až budu kupovat další tak o něco větší

                            Barbusek - Profil | Pá 29.3.2013 20:44:39

                            Rybkin >> jo, díky, podobný je ten můj Cachman od CS, ale tohle bude určitě z kvalitnějšího materiálu.

                              Rybkin - Profil | Pá 29.3.2013 20:40:15

                              Barbusek >> 165cm bočni kapsu nemá

                                Barbusek - Profil | Pá 29.3.2013 20:38:36

                                Rybkin >> a jak je dlouhé, a má postraní kapsu?

                                  Rybkin - Profil | Pá 29.3.2013 20:33:52

                                  Barbusek >> Mam takovehle pevne Garbolino na dva navazane pruty a ručku

                                    Barbusek - Profil | Pá 29.3.2013 20:24:05

                                    Rybkin >> to bylo docela slušný; když se vrátím k těm hardíkům, v jakým pouzdru to vláčíš k vodě?