- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mitchell Mag Pro Lite
PS: Ptám se konkrétně na tento naviják, od tohoto výrobce. Rady typu kup si Shimano, nebo SPro si prosím nechte pro sebe.. Díky..
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NBin Ládin - Profil | Út 25.2.2014 19:45:38
NHardyman - Profil | So 22.2.2014 12:19:41
NPstruh27 - Profil | Út 18.2.2014 11:20:31
http://www.siluruskn.sk/www-webareal-sk-silurus/eshop/1-1-Navijaky/642-3-MITCHELL/5/5386-Navijak-MITCHELL-Advanced-Mag-Premier-1000
zaujímavá je hmotnosť - len 192 g - máte s ním niekto skúsenosť?
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 22:23:59
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 22:13:30
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 22:12:45
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 22:04:34
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 21:28:56
Nechce se mi vrtat do koncovky u prutu, tak uvažuju jak to vyřešit. Dává to zabrat no... Vím, že některé lepší pruty měly ta závaží přibalena a rukojeť na to uzpůsobenou, ale to já nemám. Ono se něco vymyslí, jen aby to trošku vypadalo no...
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 21:24:20
NPstruh27 - Profil | Ne 17.3.2013 21:18:27
NDam33 - Profil | Ne 17.3.2013 21:18:02
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 21:15:30
(jen tak mimochodem)
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 21:14:16
NDam33 - Profil | Ne 17.3.2013 21:11:11
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 21:04:52
NDam33 - Profil | Ne 17.3.2013 20:55:51
Mám poměrně dost navijáků od Daiwy za raketu, ale ty lacinější modely mě vůbec ničím neuchvacují. Toto je relativně špička Mitchelu a za tuto cenu je Daiwa docela o ničem, shimano nehodnotím, protože ho už v této cenové kategorii vůbec nechytám...
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 20:33:51
NDam33 - Profil | Ne 17.3.2013 18:36:51
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 16:52:15
Ti říkám. Prostě něco kup, jinak se v tom budeš plácat furt. Já to znám. Zrovna přemýšlím, jestli nekoupit ještě toho mitchella :-)))
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 16:47:25
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 16:39:39
Mitcchell blade alu byl taky v užším výběru a dokonce jsem se se slevou dostal asi a 1500 . Ani nevím, proč jsem ho nevzal. MI je jasné, jak je to s výrobou navijáků. Právě proto si člověk nemůže vybrat. Maximálně pak něco dražšího, nebo nějakou "top" značku, jako předpoklad kvality. JInak v těch navijácích moc velké rozdíly nebudou.
Zase a druhou stranu jsem kdysi slyšel názor (od chlapa co si ulítával na opravách rybářského náčiní - strojař), že teď už jsou tyhle věci ve fázi kdy není moc co vymyslet a tak se různými ložisky a novějšími materiály jenom "šponují" ceny vzhůru a velká část navijáků se prostě motuje dohromady ze zbytečně drahých materiálů, jen aby se nějak odlišily od těch levnějších. Tak kdo ví.
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 16:29:01
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 16:13:21
tehle se mi taky líbil http://www.rybarske-nej.cz/navijaky-s-predni-brzdou/navijak-penn-fierce-2000-3000-4000-5000-6000-7000-8000 ale šmejdi dávají jen jednu cívku (další jedině na e-bay) a to jsme nechtěl.
Udělej to jako já, dej termín do kdy a něco vyber, jinak neyvbereš nikdy :-) Ty mitchelly jsou pěkné, ale nechtěl jsem riskovat.
edit" Jestli chceš lehký naviják tak spro hypatite, ale to už fakt nic neváží. Až jsem se toho lekl :-)
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 16:06:23
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 15:34:29
http://www.youtube.com/watch?v=oWQ-nCDm4is&feature=endscreen&NR=1 Tohle je ten "tvůj" ? Nevypadá to zle. Ale to už je menší než tě zajímá ne?
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 15:27:47
Nnofish - Profil | Ne 17.3.2013 14:58:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale o to nejde. Na srdci mám něco jiného :-) Použij google a polské weby. Tam jsem našel informace o navijácích co mrk a jeho uživatelé ani neznají a docela jsme se divil, jak jsou oblíbené i některé jiné značky.
NDam33 - Profil | Ne 17.3.2013 14:51:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.rybolov.cz/navijaky/navijaky-predni-brzda/mag-pro-extreme-fd
NBin Ládin - Profil | Ne 17.3.2013 14:36:32
Nmannice - Profil | St 6.2.2013 14:43:25
Na Ul vlacku idealka,ale na tu stredni tridu mam spis daiwu advanced (caldii)..
NBin Ládin - Profil | St 6.2.2013 14:32:37
NBin Ládin - Profil | St 6.2.2013 14:01:33
No presne tuhle se mi stavalo na Shimano Catana. Jenze jsem si to zpusobil sam, kdy jsem po rozebrani a slozeni moc dotahl srouby..
Nbukoky - Profil | Út 5.2.2013 17:27:42
Nbremic - Profil | Út 5.2.2013 8:04:28
Nklient - Profil | Út 5.2.2013 7:40:16
.......ale už ho nemám :-)
Nstizostedion - Profil | Út 5.2.2013 6:02:27
http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/Products_2011/reels/front_drag/stradic_ci4_f.html
4000cka má 264gr, 3000cka 204gr.
NSethy - Profil | Út 5.2.2013 0:01:52
NBin Ládin - Profil | Po 4.2.2013 22:54:55
PS: Ale klidně i to šimáno teda, když to bude fortelný:-)
NBin Ládin - Profil | Po 4.2.2013 21:52:55
Děkuju moc za informace.. Ne, v pohodě, já to tam psal jen aby tu zase nebylo 20x Exage, nebo RedArc, jako všude:-) Sháním právě něco hodně lehkého, ale aby to nebyl mikrokolovrátek (když na to skočí neco většího, aby z toho nevypadaly vnitřnosti).. No a to magnesium je prostě jako pírko..Tenhle má papírově 250g ve 2000 velikosti a už právě dělaj i low ratio verzi s převodem 5,2:1.. Akorát nevim, jestli za ty prachy stojí, tak tady sonduju..
NRoh1!ck - Profil | Po 4.2.2013 21:27:08
NMysho22 - Profil | Po 4.2.2013 21:22:21
NRoh1!ck - Profil | Po 4.2.2013 21:15:10
NMysho22 - Profil | Po 4.2.2013 20:48:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nbukoky - Profil | Po 4.2.2013 19:56:17
http://www.rybarskecentrum.sk/privlac/pruty/produkt/SINGLE/rod-mag-pro-lite-662l-28-spin/531/?tx_rtgshop_pi1[page]=1
NLolMen - Profil | Po 4.2.2013 19:42:11
Ndr.david - Profil | Po 4.2.2013 19:39:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












