- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Aký vlasec na dravcov?
http://www.shop.rrr.sk/vlasce-a-snury/vlasce/awa-shima-ion-power-aero-surf---.html
Za každú radu ďakujem a Petrov zdar!
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Lauri - Profil | Po 4.2.2013 6:38:46
Pošťák Pet - Profil | Ne 3.2.2013 21:19:31
Vláďa K. - Profil | Ne 3.2.2013 21:14:35
Bláža - Profil | Ne 3.2.2013 19:48:31
Zkoušel jsem i jiné, ale vrátil jsem se vždy k tomuto.
Vláďa K. - Profil | Ne 3.2.2013 19:31:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Martinbati - Profil | Ne 3.2.2013 18:17:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
na jalce kludne nejaku 0,14, ja momentalne mam jaxon eternum, lacny vlasec, a som s nim nadmieru spokojny. stroft tiez nie je spatny, len je drahsi.. osobne neodporucam jedine raptor, je dost makky. takze v podstate si vyber co mas u vas v obchode, vlasce colmic tiez nie su spatne.
na stuky ked pojdes do nejakej 0,20 alebo este vyssie, tak tam je jedno co kupis. vravis ze si zaciatocnik, tak postupne si najdes to svoje..
lovu zdar!
Demik - Profil | Ne 3.2.2013 16:51:55
matto - Profil | Ne 3.2.2013 0:47:45
Vláďa K. - Profil | So 2.2.2013 21:17:31
Mrakoš - Profil | So 2.2.2013 19:02:20
Na prut 10-30g mi 0,20 přijde jako ideál. Já tam mám namotaný colmic fendreel, ale ani shimano forcemaster za 35 kč mi nedělal žádný problémy.
Jo, a ten stroft 0,12 je ve skutečnosti 0,14
Ti Sento - Profil | Pá 1.2.2013 19:12:25
Ti Sento - Profil | Pá 1.2.2013 19:08:20
pectak - Profil | Pá 1.2.2013 19:05:46
Ti Sento - Profil | Pá 1.2.2013 19:04:03
marmyš - Profil | Pá 1.2.2013 18:03:56
Hugo Fisher - Profil | Pá 1.2.2013 15:14:57
Jen jak rikam, prisel mi u vas nejak drahy. U nas me stoji spulka silnejsiho prumeru kolem 160 Kc (si myslim). Tj. nejakych 6,5 euro.
EDIT: beru zpet. Tvuj odkaz na je 200m baleni. Kdezto ja mluvil o 100m. Tak jako bych nic nerek. :)
Demik - Profil | Pá 1.2.2013 14:48:47
Obrfišlař - Profil | Pá 1.2.2013 13:31:35
Hugo Fisher - Profil | Pá 1.2.2013 13:19:38
A 16ky bych se bal. Tedy lepe receno - 16ku bych rozohdne nedal na prut s gramazi 14-40g.
Ono by mozna stalo za to se zamyslet nad tim, k jakemu ucelu jsi zvolil ten prut...
Roman. - Profil | Pá 1.2.2013 13:08:46
Roman. - Profil | Pá 1.2.2013 13:03:05
Demik - Profil | Pá 1.2.2013 12:46:20
Obrfišlař - Profil | Pá 1.2.2013 12:44:51
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










