- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
PowerPro Super 8 Slick - zkušenosti
Má někdo zkušenost na vláčku s touto novou šňůrou? Zajímá mě rozdíl mezi novou PowerPro S8S a klasickou PowerPro, kterou používám. Technická data si můžu přečíst na webu, zajímá mě spíše osobní zhodnocení.
Autor diskuse: cindy - Profil , 25.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
pajda - Profil | Čt 7.3.2013 17:01:06
New Power Pro Vermilion Red 40lb (18kg) 300 yard (275m) 0,32mm
Opsáno z USA webu
http://www.chytapust.cz/awa-shima-vlasec-ion-power-camo-quattro-032mm-600m/d-76381/
A tady je silon 0,32 s nosností 34lb.
Omluva, je to 0,32mm ne jak jsem uvedl 0,26mm.
Opsáno z USA webu
http://www.chytapust.cz/awa-shima-vlasec-ion-power-camo-quattro-032mm-600m/d-76381/
A tady je silon 0,32 s nosností 34lb.
Omluva, je to 0,32mm ne jak jsem uvedl 0,26mm.
pajda - Profil | Čt 7.3.2013 16:31:18
kaňka >> znovu opakuji 40lb neni 24kg
To jsem se snažil vysvětlit.
To jsem se snažil vysvětlit.
cindy - Profil | Čt 7.3.2013 15:26:09
afjee >> http://viewitem.eim.ebay.cz/150mm-15cm-6-Electronic-Digital-LCD-Steel-Vernier-Caliper-Gauge-Micrometer-Tool/200798803551/item
Ještě jedna malá investice :-))))))
Ještě jedna malá investice :-))))))
jojino - Profil | Čt 7.3.2013 15:07:13
afjee >> zajdi si k soustruznikovi a ten ti to zmeria mikrometrom a mas to presne.
cindy - Profil | Čt 7.3.2013 13:38:06
P!F >> Já nic nemazal. Pokud jsi sem napsal něco, co tu není, tak já to určitě nebyl.......
P!F - Profil | Čt 7.3.2013 13:32:20
cindy - >> Vysvetlis mi, preco si zmazal moj prispevok v ktorom som sa branil nezmyselnemu obvineniu z klamstva a ten na ktory som reagoval nie?
PV - Profil | Čt 7.3.2013 10:27:02
jenom by mne zajímal názor kolegy Čolkaře, protože on testoval pár šňůr na trhacím stroji. Dokonce si myslím, že tady publikoval nějaké výsledky, ale je to už poměrně dávno.
kaňka - Profil | Čt 7.3.2013 10:21:08
pajda >> Spíš jsi to nepochopil Ty . Pročti si to i tady http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=653782&page=9
Údaje uvaděné pro evropský trh se tak trochu neshodují s údaji pro USA , dával jsem tam odkazy stránek Power Pro , porovnej a uvidíš sám .
Údaje uvaděné pro evropský trh se tak trochu neshodují s údaji pro USA , dával jsem tam odkazy stránek Power Pro , porovnej a uvidíš sám .
pajda - Profil | Čt 7.3.2013 10:16:05
cindy >> Nepochopil jsi to.
40 lb není 24kg!!
40 lb je 18,1kg.
Takže 40lb se rovná asi naší 0,26mm.
http://www.mlsport.cz/vlasce-a-snury/pletena-snura-power-pro-0-23mm-15kg
Protože 0,28mm má 20kg.
http://www.mlsport.cz/vlasce-a-snury/pletena-snura-power-pro-0-28mm-20kg.
Tvé měření je zcela nepřesné. Nemůžeš u 0,24mm mít 20lb - což je 9kg.
Nezlob se na mne, ale to je nosnost skoro jako můj silon na kapry - monofil.
40 lb není 24kg!!
40 lb je 18,1kg.
Takže 40lb se rovná asi naší 0,26mm.
http://www.mlsport.cz/vlasce-a-snury/pletena-snura-power-pro-0-23mm-15kg
Protože 0,28mm má 20kg.
http://www.mlsport.cz/vlasce-a-snury/pletena-snura-power-pro-0-28mm-20kg.
Tvé měření je zcela nepřesné. Nemůžeš u 0,24mm mít 20lb - což je 9kg.
Nezlob se na mne, ale to je nosnost skoro jako můj silon na kapry - monofil.
pajda - Profil | St 6.3.2013 20:37:12
cindy >> Máš to blbě, 50lb je naše 0,28mm.
Tedy pokud se bavíte o Powerce.
2lb jsou na naše 0,9kg.
Tedy pokud se bavíte o Powerce.
2lb jsou na naše 0,9kg.
Old Wolf - Profil | St 6.3.2013 20:31:18
P!F >> Palo ,Palo a taky si bol férový chlap.
Ked si prvy krat spravil ojeb s fotkami, bolo to v sukromnej diskusii, kde bolo iba 8 ludi. Vedel si, ze sa na to doslo, vedel si ze si to posral, ale napriek ultimatu, ze ak sa k tomu nevyjadris zverejnime to, si bol tak zbabely, ze si si nevedel nasypat popol na hlavu a povedat uplne blbu vetu "pardon chalani, posral som to" - LŽEŠ !
Na druhé (ale jenom některé) máš sakra přísný metr.U nás se říká ,,je potřeba si napřed zamést před vlastním prahem,,Proč tolik zášti,že ti Vlastik napsal pravdu ?Ještě nedávno jsi se svým spolubojovníkem Sethym razil velice neomaleně svou teorii pletených šňůr ,která byla na rozumové úrovni desetiletého kluka.Po pár týdnech prozříš a tvrdíš něco úplně jiného.Když si někdo dovolí na to upozornit je podle tvého úsudku Stella.To samé St.C. apod.Pokud tě tolik zlobí to,že si někdo koupí 3 nebo deset Stell ,popřej mu raději ať si snimi dobře zachytá ,zvlášť ,když si je nemůžeš dovolit,protože jinak mi to přijde ,že tě to hodně žere.
Ked si prvy krat spravil ojeb s fotkami, bolo to v sukromnej diskusii, kde bolo iba 8 ludi. Vedel si, ze sa na to doslo, vedel si ze si to posral, ale napriek ultimatu, ze ak sa k tomu nevyjadris zverejnime to, si bol tak zbabely, ze si si nevedel nasypat popol na hlavu a povedat uplne blbu vetu "pardon chalani, posral som to" - LŽEŠ !
Na druhé (ale jenom některé) máš sakra přísný metr.U nás se říká ,,je potřeba si napřed zamést před vlastním prahem,,Proč tolik zášti,že ti Vlastik napsal pravdu ?Ještě nedávno jsi se svým spolubojovníkem Sethym razil velice neomaleně svou teorii pletených šňůr ,která byla na rozumové úrovni desetiletého kluka.Po pár týdnech prozříš a tvrdíš něco úplně jiného.Když si někdo dovolí na to upozornit je podle tvého úsudku Stella.To samé St.C. apod.Pokud tě tolik zlobí to,že si někdo koupí 3 nebo deset Stell ,popřej mu raději ať si snimi dobře zachytá ,zvlášť ,když si je nemůžeš dovolit,protože jinak mi to přijde ,že tě to hodně žere.
P!F - Profil | Út 5.3.2013 23:16:29
Edit: Predchadzajuce odkazy zobrazuju nespravne fotky. Tu je to uz ok.
Najdite 10 rozdielov:
http://www.mrk.cz/Data/Posta/2584251-afecd0a2c038d840706de72fd01af46b.jpg
http://www.mrk.cz/Data/Posta/2584252-af1faeaf0cd292b7b9f7986d086c32bc.jpg
treba si pozriet aj kometare a datumy!
Najdite 10 rozdielov:
http://www.mrk.cz/Data/Posta/2584251-afecd0a2c038d840706de72fd01af46b.jpg
http://www.mrk.cz/Data/Posta/2584252-af1faeaf0cd292b7b9f7986d086c32bc.jpg
treba si pozriet aj kometare a datumy!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:01Fotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49Poradna: Sumcařina 2572
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...












