- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Aqualite Float:Senzor-Power
Hezky den.Muze mi nekdo prozradit,jaky je rozdil mezi pruty Daiwa Aqualite Senzor Float 10-35 a D.A. Power F. 15-50? Mam Senzora a na soulacku je skvely.Zvladne i velke ryby.Myslel jsem,ze jeste pritvrdim do zarostlejsich vod.Ale mate me,ze prvni je psan na kapriky a liny a druhy na bilou rybu,ackoli ma vyssi gramaz.Dekuji vsem.Jarda
Autor diskuse: jarin34 - Profil , 21.1.2013 plavaná - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NButton - Profil | Pá 8.2.2013 15:43:04
Mike >> No chytám na Labi a mám tam pár pěkných klidných partii řeky kde chytám normálně s Light feederem (70gr.) a 1oz někdy i 0.5oz špičkou a v klidu, prut nepřetěžuju ,tak jsem myslel že bych si pořídil něco dvakrát nejakej prut "na těžko" takovou lehkou variantu .Byla by to taková odpočinková rybařina když u feederu je to spíš aktivní chytání (né že mi někdo napíše abych s feederem skončil ) ale takový chytání samozřejmě může bejt dost akční.
NButton - Profil | Pá 8.2.2013 15:34:52
splávkař >> To mě překvapuješ, každopádně matchovej prut 15-50gr. je dost i na kapry na tož na bílou rybu v tom se schodnem ale vem si takový 1.75 lb nebo 2 lb pruty ty maj odhoz taky kolem 50 gr. a chytá se s nima na položenou .
NMike - Profil | Pá 8.2.2013 8:52:00
Button >> ten prut jsem měl, leč v délce 3,9 m. Bílá ryba se s tím asi chytat dá, ale moc si ten lov neužiješ. Na tlouště kolem padesáti bude ok, ale spíš je to prut na líny, kapry násaďáky, případně na candáta. Jestli chceš něco na bílou rybu, poohlédni se po něčem jemnějším...
Celkové hodnocení: neurazí, nenadchne.
Celkové hodnocení: neurazí, nenadchne.
Nsplávkař - Profil | Pá 8.2.2013 8:43:39
Button >> pokud někdo match prut do 50 g deklaruje na lov bílé ryby tak mi to nesedí a pokud match prut 3,6m váží 220g tak je nehorázná drzost napsat, že se jedná o velmi lehký prut!
NButton - Profil | Čt 7.2.2013 23:25:09
http://www.rajrybaru.cz/eshop/prut-daiwa-aqualite-power-float-360m-15-50g.html taky se mi líbí chtěl bych si letos nějaký takový proutky koupit tak dělám průzkum trhu a narazil jsem i v katalogu na tyhle Daiwy ,tak jestli je někdo má tak něco o nich ,nějaký info ,fotku nebo něco jinýho dík :)
Nminoq - Profil | Út 5.2.2013 15:22:32
el.ou >>[ ...nedaří se mi powermesh float s cenou vygooglit.]
http://www.rybex.sk/kategorie/44/match-bolo?page=3
http://www.rybex.sk/kategorie/44/match-bolo?page=3
Njarin34 - Profil | Út 5.2.2013 13:26:08
el.ou >> Na foto jsem narazil akorat v nejakym nemeckym katalogu,uz nevim..u nas jsem taky nic nenasel.Cena ma byt pry kolem 5000kc.Rikal mi to na vystave prodejce z www.kaprarskaspecialka.cz ,pry jsou dovozce Daiwy,meli tam i jejich zastupce,ale zatim jsou ty stranky ve vystavbe.....Ale ten prut je opravdu super,jestli mas rad mekci,ale je to jen prvotni zdani,silny je moc.Aqualite je taky dobrej,ale do vazek uz je mekky hodne..
Nel.ou - Profil | So 2.2.2013 12:00:17
jarin34 >> Můžeš nahodit nějaký odkaz, nedaří se mi powermesh float s cenou vygooglit. Taky se poohlížím po floatu na větší ryby.
Njarin34 - Profil | Pá 1.2.2013 17:34:08
pro carp >> Mel jsem na vystave v ruce ten power float a je neuveritelne tvrdej...Ten powermesh je fakt skvelej!
Njarin34 - Profil | Pá 1.2.2013 17:29:43
pačan >> Ano,zda se mekky,ale je to krasne zdolavani..mam na nej i kapra 77. Mel jsem ted v ruce powermesh float a jak rikal nize "pro karp" je opravdu super!:-) Ale ta cena.:-(
Npačan - Profil | Út 29.1.2013 20:06:10
V lete som si objednal senzor float (390 cm) a čakal som ovela tuhší prút. väčšiu rybu som na ňom ešte nemal ale 50 cm kapor ho ohne po rukoväť. Prekvapením pre mňa bolo, že s 30 gramovým olovom a 7cm rybkou som sa doňho mohol oprieť a práve vďaka akcii hod pekne vypružil, a aj rybka zostala pokope.
Nminoq - Profil | St 23.1.2013 14:37:09
D.A. Power F. 15-50 je prút so semi-parabolickou akciou, pri malej rybe má tiež špičkovú akciu, no pri zábere väčšej sa ohýba za polovicou, (http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=7191)
D.A.Senzor F 10-35 je prút so špičkovou akciou, pri zábere malej či veľkej ryby
D.A.Senzor F 10-35 je prút so špičkovou akciou, pri zábere malej či veľkej ryby
Njarin34 - Profil | Po 21.1.2013 17:33:51
pro carp: ..,prave,ze tu bilou rybu pisou ve vsech netprodejnach u popisku.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
10:41NNaviják Centrepin 5900
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











