- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder Bomb 3 m
Zajímají mě veškeré feedery/pickery pouze v délce 300cm co se dají u nás sehnat. Použití v zarostlých revírech, malých tůních, apod. Podělte se se svými zkušenostmi. Vkládejte fotky, užitečné informace o jednotlivých typech a především vaše zkušenosti co se týče akce, kvality materiálu a zpracování. Díky!
Autor diskuse: čabi - Profil , 12.1.2013 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nčabi - Profil | Ne 3.2.2013 21:17:44
plavan >> taky jsem na ně tehdá koukal na MR, tam mě ale moc nenadchly, až ted když jsem hledal toho bomba mi padl do oka. Zkoušel jsem i nového Cresta od Spra,ale ten byl hodně měkej.
Koncová očka drží a rukojeť je rozšířená.
Koncová očka drží a rukojeť je rozšířená.
Nplavan - Profil | Ne 3.2.2013 20:51:08
čabi >> Jen si potahej za koncová očka na špičkách, občas jsou špatně přilepená, abys neprošvihnul jako já u jednoho křoví v situaci, kdy jsem neměl navázáno a pak to očko hodinu hledal :-))))
Nplavan - Profil | Ne 3.2.2013 20:48:10
čabi >> na ten prut jsem úplně zapomněl, když jsme tu nedavno diskutovali, co vybrat. Mě se líbil moc, když jsem ho poprvé uviděl a poté si s ním asi hodinu hrál vloni v lednu na Moderním rybáři, když měla Daiwa velkou výstavní expozici.
Nčabi - Profil | Ne 3.2.2013 19:28:02
neodolal jsem a koupil nový proutek už ted. Je to daiwa Windcast picker 3,00m. Zkouška v obchodě rozhodla:-)
Nnumen - Profil | Út 22.1.2013 14:28:41
čabi >> vysloveně měkkou nemá, pasují na něj špičky od Semy. Jednu opravdu měkkou jsem dokoupil,ale moc jsem ji nepoužil. Letošek jsem většinou chytal na tažnějších řekách,slabá špička je tam o ničem. Zvykl jsem si na tvrdší špičky a teď tu jemnější ani nepotřebuji. Proutek (na rozdíl od svého většího kolegy) jde hodně do paraboly,užiješ si na něm i menší ryby,ale hodíš s ním i větší krmelec a při zdolávání větší ryby se můžeš do něho i opřít!
Jinak pořídil jsem další proutek od Spra - Cresta v 360cm médium a to trochu odbočilo od standartu této značky (ostatní co mám jsou spíše silové tužší proutky). Je to jemnej proutek ,kterej jde do paraboly i v této délce. Koukal jsem , že ho dělají i v 300cm. je opravdu lehkej a jemnej,ikdyž špičky jsou taky přeci jen trochu tvrdší.
Jinak pořídil jsem další proutek od Spra - Cresta v 360cm médium a to trochu odbočilo od standartu této značky (ostatní co mám jsou spíše silové tužší proutky). Je to jemnej proutek ,kterej jde do paraboly i v této délce. Koukal jsem , že ho dělají i v 300cm. je opravdu lehkej a jemnej,ikdyž špičky jsou taky přeci jen trochu tvrdší.
Nčabi - Profil | Po 21.1.2013 22:36:40
standas >> díky, viděl jsem, mě zajímají jen ty bomby 3m, pickery a winklepickery mám, další nepotřebuji, jakou máš tu gábinku?
Nčabi - Profil | Po 21.1.2013 22:34:54
numen >> koukal jsem na tvoje fotky tohoto prutu, jaké jsou tam špičky, je tam i nějaká měkká?
Nčabi - Profil | Po 21.1.2013 22:33:16
messers >> proutky znám, ale bohužel nejedná se o 3m:-( , kdyby toho speeda dělali ve 3m tak by to byl zajímavej proutek
Nstandas - Profil | Po 14.1.2013 22:57:18
čabi - >> jinak zde: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=647851
Nmari1300 - Profil | Po 14.1.2013 15:55:34
numen >> díky za inspirejšn,teď už jen zbývá se s námi podělit, co za proutky tu úžasnou parabolu mají...:-)
Nmessers - Profil | Po 14.1.2013 11:25:54
Mi lovíme dva typy menších feederů a to od Shimana Nexave winkel picker a Speed master winkel picker.Jsou to proutky výborné na přepravu,mají skvělou nosnost i když na to nevypadají.Velice oblíbené na řícní lov na menších tocích,tam kde je spousta stromů a nedostatek prostoru na manipulaci s prutem kolem sebe.Tady přikládám foto,že si hravě poradí i s lepší velikostí ryby.
S tímto proutkem mám za sebou i dost větších ryb a zcela určitě se osvědčil na lov běžných ryb.
Používám na něj zhruba 0,16-0,20mm vlasec a není s tím žádný problém.Dokonce u toho Speed Masteru jde vyndat takový mezikus s jedním okem a pak prut měří pouze 2,4 metru.Takhle ho používám na lov candátů s malou rybičkou a bročkem,nebo s malou tortilkou.Lze s ním i vláčet.Alespon já to praktikuji a zdá se mi ten prut na to dobrý.
S tímto proutkem mám za sebou i dost větších ryb a zcela určitě se osvědčil na lov běžných ryb.
Používám na něj zhruba 0,16-0,20mm vlasec a není s tím žádný problém.Dokonce u toho Speed Masteru jde vyndat takový mezikus s jedním okem a pak prut měří pouze 2,4 metru.Takhle ho používám na lov candátů s malou rybičkou a bročkem,nebo s malou tortilkou.Lze s ním i vláčet.Alespon já to praktikuji a zdá se mi ten prut na to dobrý.
Nmirmen - Profil | Ne 13.1.2013 23:16:04
mari1300 >> v parabole např. shakespeare sigma competition 390 cm, 40 - 70 gr., cena v r. 2005 něco přes 3 000 Kč ( neuvěřitelný držák, poněkud těžší - robusnější blank). Nej. kapr 91 cm ( skoro hodina zdolávání ) .
V pikrové délce současnou nabídku neznám.
Kdysi jsem jednomu kolegovi, který platil hypotéku a nechtěl investovat do rybařiny , přestavěl teleskop třímetr od Sony ( v bazaru za 50 Kč), zkrátil poslední díl, vnitřní konus dvosložkovým epoxy srovnal na průměr zasouvané špičky, kolem ořezu dílu dal na zpevnění očko s obroučkou ( asi 35 Kč ) a dokoupil špičku 1 oz ( browning 170 Kč )
Tenhle "exemplář" teleskop.pickeru ze sklolaminátu ( 20 - 60 gr.) má na svědomí 500 - 700 kg ryb, z toho nej. kapra 78 cm.
Ta sranda vyšla na asi 260 Kč celkem a asi 2 hodiny práce.
V pikrové délce současnou nabídku neznám.
Kdysi jsem jednomu kolegovi, který platil hypotéku a nechtěl investovat do rybařiny , přestavěl teleskop třímetr od Sony ( v bazaru za 50 Kč), zkrátil poslední díl, vnitřní konus dvosložkovým epoxy srovnal na průměr zasouvané špičky, kolem ořezu dílu dal na zpevnění očko s obroučkou ( asi 35 Kč ) a dokoupil špičku 1 oz ( browning 170 Kč )
Tenhle "exemplář" teleskop.pickeru ze sklolaminátu ( 20 - 60 gr.) má na svědomí 500 - 700 kg ryb, z toho nej. kapra 78 cm.
Ta sranda vyšla na asi 260 Kč celkem a asi 2 hodiny práce.
Červené karty: Colasrumem
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NPickermánia-ultra light fishing49069
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NFeederařina na řece64329
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
5:35NFeederařina na řece 64329
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....





















