- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výrobky Black Cat
Kolegové,mam prosbu jestli mi sem mužete posílat zkušenosti,popřípadě fotky s touhle značkou na našem trhu
Autor diskuse: Goldik - Profil , 7.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Nproficook1 - Profil | Pá 18.1.2013 11:09:56
nema nekdo zkusenosti s touto rizkovnici jestli to neco vydrzi abych na to parkrat nedupl jak pisou v popise a rizkovnice nebyla pak komplet derovana :D
http://www.mlsnastika.cz/?p=productsMore&iProduct=816&sName=Live-bait-bag
http://www.mlsnastika.cz/?p=productsMore&iProduct=816&sName=Live-bait-bag
NBogi - Profil | Čt 17.1.2013 20:09:19
jareccek >> mrkni na toto http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=622740
NGimi - Profil | Čt 17.1.2013 12:00:12
Ceny na produkty v česku jsou dány již v ceníku pro česko a obchodníci s cenou Black Cat moc dělat. Domluvte se se c vým obchodníkem a on Vam vždy vyjde vetříci je to vždy jen o komunikaci.
Njareccek - Profil | Čt 17.1.2013 9:03:39
Zdravím pánové, nějaké zkušenosti se žlutým ptákem od Black Catu??? Chci toho většího na sumíky samo, díkec http://rybar.braunstar.cz/doplnky-na-sumce/rhino-black-cat-side-planer
Njareccek - Profil | St 16.1.2013 23:18:50
Zkuste taky Rybarskenavijaky.sk
Je to obchod ze Senice a mě osobně dávají docela velké slevy
Je to obchod ze Senice a mě osobně dávají docela velké slevy
Nmartan2 - Profil | St 16.1.2013 22:33:14
Goldik >> gutman není dovozce, ale prodejce...zebco-europe vstoupilo přímo na český trh...
Nplumi - Profil | St 16.1.2013 20:45:39
Já jsem je koupil u mlsnestiky jako pruty z vystavy ale jinak je mají v německu v Neumarku za rozumný pěníz. Ty prachy co tady za ně chtějí bych jim nedal už z principu že si u nás prodejce narazí pomalu 100%.
http://meeresprogramm.com
http://meeresprogramm.com
Nokurkac - Profil | St 16.1.2013 20:01:34
čau mate nekdo kontakt na dovozce do čr?Zajimala bi me od nich goddzila cena atd.Mate někdo?
Njareccek - Profil | St 16.1.2013 18:56:00
Goldik >> v poho není s tím problem, sice je užší než jsem čekal, ale jde to, a to tam ještě pujdou dvě vláčky a dva feedry, teda doufám :-)))
NGoldik - Profil | St 16.1.2013 18:50:03
jareccek >> Jak se ti vejdou ti Cybernetici do toho pouzdra?
NGoldik - Profil | St 16.1.2013 18:46:36
plumi >> Ahoj,mužeš sem prosím tě dát odkaz kde jsi je koupil?
Njareccek - Profil | St 16.1.2013 18:24:28
MARUNA >> A jo, já to zkoušel i s půlkou, sice jsem to zvedl ale jen jednou, snad to bude ok
Nplumi - Profil | St 16.1.2013 15:20:31
Ahoj. Sehnal jsem ty Black Caty o kterých píšeš za relativně dobrý peníz. Včera mě přišly PPLkem. Zakže můžu posoudit jen tak na sucho, ale celkem mile mě ty pruty překvapily vypadají fakt dobře.Otázka je jejich cena za kterou se běžně u nás prodávají. Na německých shopech se prodávají za nějakých 139 éček.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















