- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Joy Spin XT 270HM alebo iny...?
Vrhacia gramaz: 20-50
oplati sa kupit tento prut? alebi nieco ine?
prut potrebujem na trolling a n velke woblery.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
freddys - Profil | So 5.1.2013 14:44:43
Jinak co se týče navijáku, na tvém místě bych zajel do Zlína. Kolega meteor ti nabízí opravdu pěkný kousek a za tu cenu...Je to opravdu solidní navijáček, který by tě určitě nezklamal. Kamarád ho vlastní už pár let a šlape jak hodinky. Ale uznávám, že to máš trochu z ruky. Tak asi jedině, kdyby ses mohl s někým, kdo jede tím směrem, svést. Se student agency a dalšími autobusy by ses ve svém věku (slevy, levné jízdné, zpáteční atd.) nejspíš dostal tam i zpět za cca 1000 Kč (zhruba 40 eur).
Fellix - Profil | Pá 4.1.2013 20:13:09
sp-c - Profil | Čt 3.1.2013 21:11:03
meteor - Profil | Čt 3.1.2013 20:52:00
Jinak "věnovat" = "darovat", když jsi takový nadšenec ;-) ale to skutečně leda ve Zlíně...
Fellix - Profil | Čt 3.1.2013 20:46:46
Fellix - Profil | Čt 3.1.2013 20:45:28
Rytíř - Profil | Čt 3.1.2013 17:40:39
sp.c-ten prut bych nedal ani svému největšímu nepříteli,natož abych si ho koupil.
sp-c - Profil | Čt 3.1.2013 17:35:42
sp-c - Profil | Čt 3.1.2013 17:32:49
meteor - Profil | Čt 3.1.2013 13:47:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak známá(?) poučka říká, že je lépe si připlatit u navijáku nežli u prutu... prvně si pořeš nějaký schopný naviják a pak si k němu dokup proutek...
Dle karty vidím, že jsi docela mlád (závidím :-)), takže asi "smrdíš korunou" (jak se říká :-)), nicméně si myslím, že je lépe posečkat a našetřit (brigády, narozeniny, svátky, vánoce, velikonoce apod.) na něco "schopnějšího". A jak jsem psal, nebál bych se ani zdejšího bazaru (případně se ozvi)...
Kdyby ses někdy dostal do Zlína, tak bych ti mohl věnovat naviják Daiwa Exceler (US verze, velikost tuším 3000)... ten by ti mohl nějaký pátek vydržet, i když to není kdovíjaký zázrak :-)
xxxMarioxxx - Profil | Čt 3.1.2013 12:22:12
Pedro1 - Profil | Čt 3.1.2013 12:15:33
http://www.rybarska-specialka.cz/rybarske-potreby/shimano-prut-joy-xt-spinning-270-mh-13242
sp-c - Profil | Čt 3.1.2013 11:17:06
meteor - Profil | Čt 3.1.2013 10:26:59
Osobně bych přitlačil na pilu (co se týká financí) anebo si koupil prut z druhé ruky, třeba tady v bazaru... a nekupoval Shimano :-)
Kde to žije - dravci
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









