- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
naviak na lehkou vláčku (shimano, ryobi, daiwa)?
Dobrý den rybáři,chtěl bych se zeptat jaký bysme mi doporučili kvalitní naviak na jemnou přívlač? Zatím jsem se dival na Daiwa Caldia X, Shimano technium FC, Ryobi zauber FC, Shimano Twin power 3000 SFC. Velikost naviku bych chtěl 2000-2500. Budu ho pouzívat jen na gumy a smačky velikost 4-7cm a jigové hlavicky 1-7g. Popřípadě poradte jiný. Děkuji za vaše názory. Klidně priložte i fotky. Petruv zdar.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nabcdddd - Profil | Čt 3.1.2013 11:28:25
WOW. Ja tento problem nemam. Ale toto asi najvodnejsie ilistruje ake rozdielne veci hraju ulohu pri vybere navi.
NSethy - Profil | Čt 3.1.2013 11:23:26
Kdo drží prut jinak, nemá problém, někdo si na to i zvykl. Ale mě to vadilo. U jiných shiman jsem to nepozoroval. A když jsem FC porovnával se starším modelem, tak má vážně překlapěč tak o 1cm vyšší.
Nabcdddd - Profil | Čt 3.1.2013 11:10:21
tolko moznosti, jeden by sa z toho...
preco FC nie?
NSethy - Profil | Čt 3.1.2013 11:07:19
Každopádně na lehkou vláčku za mě ne.
Twin je lepší, FC bych ale z jednoho prostého důvodu nechtěl :)
Od daiwy smekáč v této ceně taky ne.
Kurník těžké to je:-D
Nabcdddd - Profil | Čt 3.1.2013 10:56:47
haluz je ako vsetci spominaju stare modely bez rozdielu znacky (Zauber, Shimano....)
ja nehovorim, ze je spatny. vsetko je vecou osobnej preferencie.
NSethy - Profil | Čt 3.1.2013 10:54:09
Nabcdddd - Profil | Čt 3.1.2013 10:48:34
ako si mal moznost citat je to super STROJ za tie peniaze a stroje (este k tomu SUPER) byvaju tazke. zmier sa s tym, ze toto je navi na lahku vlacku pre trvdych chlapov :)
NSethy - Profil | Čt 3.1.2013 10:41:04
Nabcdddd - Profil | Čt 3.1.2013 9:05:04
mas zaujem. tebe ho dam za specialnu cenu ked uz nic nechytam :)
Nrybomil - Profil | Čt 3.1.2013 8:58:21
Už jsem kdysi dávno psal příhodu před pár roky. Na zahájení jsme byli napáskovaný hustě pod jezem a házeli, jeden pepík ze prahy mlel jak je sqělá Stella, jak by se nebál ji vzít na nilský okyše .... najednou záběr vod sumáka, škrrrr, ric pic a jaká Stellinka byla :§( ! chuděra nějak mu umřela.
Všici bez rozdílu jsme se šli potrhat smíchy.
Nkebator - Profil | Čt 3.1.2013 7:45:20
Nkebator - Profil | Čt 3.1.2013 7:44:31
Nj.sladkay - Profil | St 2.1.2013 21:58:40
Nmataos - Profil | St 2.1.2013 21:50:44
NBláža - Profil | St 2.1.2013 21:44:35
Nmataos - Profil | St 2.1.2013 21:42:41
Npoldeci - Profil | St 2.1.2013 21:42:03
prakticky či jednokľuka alebo dvoj je jedno-keď som prvý x videl dvojkľukové shimano tak mi to prišlo veľmi frajerské /mám jeden/
NBláža - Profil | St 2.1.2013 21:37:36
Kde to žije - dravci
11:59NBurza na přívlačové nástrahy 33424
11:08NFotky ryb pouze na přívlač 107201
9:21NÚhoří sezona 2012 10521
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












