- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
naviak na lehkou vláčku (shimano, ryobi, daiwa)?
Dobrý den rybáři,chtěl bych se zeptat jaký bysme mi doporučili kvalitní naviak na jemnou přívlač? Zatím jsem se dival na Daiwa Caldia X, Shimano technium FC, Ryobi zauber FC, Shimano Twin power 3000 SFC. Velikost naviku bych chtěl 2000-2500. Budu ho pouzívat jen na gumy a smačky velikost 4-7cm a jigové hlavicky 1-7g. Popřípadě poradte jiný. Děkuji za vaše názory. Klidně priložte i fotky. Petruv zdar.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
abcdddd - Profil | St 2.1.2013 13:59:13
nebavme sa o zmatocnych kusoch... co sa tyka vymeny/servisu tak by som taktiez isiel do Shimana nakolko mam s Normarkom dobre skusenosti.
samozrejme, frekvencia pouzivania zohrava ulohu, ale predpokladam, ze chalan vlaci casto nakolko uz predtym drahsi navijak mal.
j.sladkay - Profil | St 2.1.2013 13:42:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
najskor si nimi pretocim pozrem preklapac atd. vybral by som si shimano, ale preto ze poznam jeho benefity. no kedy ma horsi chod berem zauber alebo poziadam o iny kus alebo menim predajnu ak to suri.
penaze ale musis zohladnit. s niektorymi prutmi odvlacim takmer celu sezonu i inym ledva tretinu a dalsim len par vychazdok do roka
abcdddd - Profil | St 2.1.2013 13:21:46
jj, niekedy sa aj majster tesar utne. Kazdopadne pravdepodobnost bude rapidne nizsia.
Kontrolna otazka a zaroven modelova situacia. Polozim pred teba na stol Ryobi Zauber a Shimano Twin Power FC. Peniaze nerisis. Ktory si vyberies?
j.sladkay - Profil | St 2.1.2013 13:11:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
hmm to je dost diskutabilne. drzal som aj dobry zauber aj spatny, rovnako shimano a tiez par premiovych Daiw ktore neboli zrovna zamatove a zatie prachy uz duplom. zalezi hodne kus od kusu a ci je pondelok streda alebo piatok :)) vsetko su to teraz uz spotrebky. niektore nacancane viac ine menej.
Tak to je dobre, vyrovnany sexualny zivot je dolezity.
weobler - Profil | St 2.1.2013 12:59:49
abcdddd - Profil | St 2.1.2013 12:43:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ok Juraj, gratulujem ti k spokojnosti. Ak by si si precital celu diskusiu tak som spomenul, ze pokial nie je problem s financiami tak urcite Shimano Twin + alebo Daiwa vyssie rady.
Co sa tyka Zauber videl som, mal som v ruke po relativne kratkom case pouzivania a chod sa mi vobec nepacil. Mozno subjektivny, ale napriek tomu pocit. Ja by som do Zauber/Quantum... urcite nesiel. To iste samozrejme plati aj o low-end Shimano/Daiwa to len pre istotu aby si sa do mna neobuval. Vlacka je predsalen specificka to ti nemusim snad vysvetlovat.
Zaverom mi dovol ti pogratulovat aj k tej priatelke. Asi si honis triko teraz ty ;-) (aj ja mam ak by ta to zaujimalo) :D
j.sladkay - Profil | St 2.1.2013 12:28:35
to co mna potesi alebo nie, tebe moze byt jedno. mna zaujimala odpoved na otazku. kupovat nic nepotrebujem, mam ine a som spokojny. a na tie ostatne veci mam pritelku :)
abcdddd - Profil | St 2.1.2013 12:09:18
s lahkou privlacou nema nic to bola len referencia na Twiny mam skusenost s viacerymi a so vsetkymi som maximalne spokojny.
ale ked ta potesi, ze honim tak honim. kup si aj ty a budeme si honit spolu Jurko. Ok?
j.sladkay - Profil | St 2.1.2013 12:07:03
abcdddd - Profil | St 2.1.2013 11:57:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ak nie Stella tak TWIN ja mam 4000FC, 3000SFC aj SW5000PG a absolutna spokojnost. Sice drahsie ale kvalitne a vydrzia. Nie je o com.
feeedron - Profil | St 2.1.2013 11:36:20
abcdddd - Profil | Út 1.1.2013 22:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rybomil - Profil | Út 1.1.2013 21:49:43
bizon - Profil | Út 1.1.2013 21:47:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Bláža - Profil | Út 1.1.2013 21:46:19
Bláža - Profil | Út 1.1.2013 21:44:16
Taky mám SOL ten používám na to nejtězší co mám tj, střední vláčka woby do 13cm taky několik sezon a zatím dobrý.
rybomil - Profil | Út 1.1.2013 21:43:58
btw: jo a quantum se vrací na trh v ČR v zastoupení Zebco a i nový typy mi přišly dost dobrý až luxus ( zatím jen 1. a 2. pohled ). No hlavně bude prý konečně servis, mluvil jsem s nima na MR listopad 2012.
Kde to žije - dravci
16:02Fotky ryb pouze na přívlač 107199
13:41Burza na přívlačové nástrahy 33421
11:31Úhoří sezona 2012 10517
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











