- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
s lankem ne a bez lanka ano? proč?
Zdarec chlapi, s vláčkou začínám ale neco mi dnes zavrtalo hlavou... Jsem na revíru kde jsou candáti a štiky, z toho důvodu při vláčení jakoukoli nástrahou ( dnes spíše gumama) používám lanko ale záběry se nedostavily, pak jsem lanko sundal a druhej nához a přišel okoun, pak po pár náhozech a candoš, pak další...nevíte někdo proč to s tím lankem nechtěli??
Autor diskuse: carp_bull - Profil , 7.10.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:34:30
Chosé 2 >> U jednoháčku bych to neviděl tak dramaticky - zamačkávám a myslím, že to bez potíží vyklepe. Blbý je to v případě dvouročka - ta to může mít kolem oka a bez zamáčknutí ...
NBláža - Profil | St 10.10.2012 21:32:52
Chosé 2 >> Přesně tak, taky mám takové zkušenosti, a je opravdu vyjímka, když se dá vytáhnout ale to musí být seklá jen za kraj.
Pak se to dá, když se zrovna nešikovně neotočí...
Pak se to dá, když se zrovna nešikovně neotočí...
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:29:40
Paulus >> No pravda je také, že tzv. odborníci už před lety psali do Kajmanu,
jak na na gumy není zapotřebí lanko, (všechny štiky seknuté v koutku) a přitom to kudla většinou uřízne okamžitě po záběru....
jak na na gumy není zapotřebí lanko, (všechny štiky seknuté v koutku) a přitom to kudla většinou uřízne okamžitě po záběru....
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:22:55
Chosé 2 >> Blbý je že většina těch blbů tomu věří, ty je třeba potírat.
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:17:44
Jo klucí to Vás šlechtí. Koukám, že Ti bezlankoví už tak nevopruzujou.
NPYTLAKS - Profil | St 10.10.2012 20:59:59
nofish >> na vypužování seeruu,je to recese,lanko dávám i na jednoháky,ale jistě víš,že taky v jistých příležitostech lanka nepoužívám
Nnofish - Profil | St 10.10.2012 20:52:24
PYTLAKS >> mě je celkem jedno co použiju. Aź doladím techniku vypružování, tak už nebudu zbytečně utrácet za lanka a bude klid s výběrem materiálu :-)
NPYTLAKS - Profil | St 10.10.2012 20:47:15
nofish >> raději připlatím a použiju volfram na w-serruu,jinak micro vire je ok,ale raději použiju Wolfram,ocel nepoužívám
Nnofish - Profil | St 10.10.2012 20:40:39
PYTLAKS >> no s jednoduchým "v" ani není :-)
V čem je lepší? Mě na něm sr*lo to kroucení. Ale kdyby se objevil levně tak ho beru. Když si můžu vybrat za tu samou cenu tak radši microwire.
V čem je lepší? Mě na něm sr*lo to kroucení. Ale kdyby se objevil levně tak ho beru. Když si můžu vybrat za tu samou cenu tak radši microwire.
Nnofish - Profil | St 10.10.2012 20:35:23
Kreja >> vyprdni se na wolfram. Už jsem to udělal taky (teda pokud by se nepovedlo nakoupit výhodně). Kup microwire, je se lepší pokud jde o kroucení.
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=jaxon+micro+plus&min=&max=&o=3
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=jaxon+micro+plus&min=&max=&o=3
NGTdpcfix - Profil | St 10.10.2012 20:31:09
Kreja >> jestli chcete chytat na wolframove poradim vam zkuste znacku konger.taky se krouti jako kazde ale neni to tak strasne a zkouti se treba az po nekolika pevnych vazkach....nejlepsi co mam odzkouseno...jinak jsou levnejsi alternativy jak wolfram
NKreja - Profil | Út 9.10.2012 20:15:14
Já používám wolframové lanko bere mi to okoun i candoš v pohodě.Nevýhodou je že lanko se po záběru zkroutí a není nejlevnější. J.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













