NLauri - Profil | Po 15.10.2012 7:43:14
BuBu99 >> já nic necítím :)
NBuBu99 - Profil | So 13.10.2012 21:50:46
Pořád stejná otázka o hovne
NBláža - Profil | So 13.10.2012 21:16:39
zelí >> Já jedu 3, 6 i 9 kg a nestěžuju si.
Nnofish - Profil | So 13.10.2012 21:13:38
zelí >> měli no, ale nějak nejsou. Chytám z 99% na jedné vodě a letošek je prostě divný, to nic :-) Nejvíc ryb prý na hloubkách no...
Nzelí - Profil | So 13.10.2012 21:11:37
nofish >> ale meli by bejt ne??? Taky uz tomu neverim,ale stejne to tam poustim:-))
Nnofish - Profil | So 13.10.2012 21:09:22
zelí >> kde jsou vázky, tam taky nejsou ryby - zjištění z letošní sezóny :-)
Nzelí - Profil | So 13.10.2012 21:08:01
Bláža >> jako ja jsem byl spokojen az o 9kg
NBláža - Profil | So 13.10.2012 21:05:54
zelí >> Já neříkám, že dnes nejsou lepší věci, třeba titan, asi ten drenan, ale ty jsem ještě nezkoušel, a tohle mi vyhovuje, tak nemám důvod měnit. Na těžký jerky to ale není to pravý ořechový, tam jsou strašný prdy, a tak to nevydrží.
Nzelí - Profil | So 13.10.2012 21:05:20
nofish >> kde nejsou vazky nejsou ryby:-)))
Nhurja - Profil | So 13.10.2012 21:04:26
zelí >> ahoj...jojo
Nnofish - Profil | So 13.10.2012 21:03:31
zelí >> je fajn a chytá se s tím v pohodě. Když koupím te nejslabší a budu ho za pletenkou tahat vázkama tak praskat bude no....
Nzelí - Profil | So 13.10.2012 21:02:43
hurja >> takze na kačenku:-)))??
Nzelí - Profil | So 13.10.2012 21:01:51
Bláža >> nn proste praská a krouti.Jo ve sve dobe to byl slagr,ale dnes urco ne!!!
NBláža - Profil | So 13.10.2012 20:58:19
zelí >> Láďo v tvém případě je to ale rukama.... ;o)))
Já jsem s ním spokojen.
Nzelí - Profil | So 13.10.2012 20:56:10
MW je na houwno,praska a praska
Nnofish - Profil | So 13.10.2012 19:36:59
afjee >> tvl, tak to máš dobré, já to většinou mockrát nevytáhnu. Za dnešek cca 20 gum v pr.... Se někdo má, tak si toho příště zkusím víc všímat a uvidíme jak moc se zkroutí.
Nafjee - Profil | So 13.10.2012 19:30:04
nofish >> Taktéž mám devítikilovou variantu. Po jedné vázce se mi to taky nestává. Většinou až je to po několikáté .)
Nnofish - Profil | So 13.10.2012 19:26:38
afjee >> Člověče já dneska rval z bordelu furt a v pohodě. 9kg varianta. Ale je možné, že se trošku zkroutí, ale nikdy jsem si toho nevšimnul. Dřív to urvu. Pro mě je základ že je x krát lepší než wolfram, pokud jde o odolnos :-)
Nafjee - Profil | So 13.10.2012 19:20:02
nofish >> No spíše pokud s ním někde uvíznu a silou ho rvu ven, tak potom je zkroucené. Samozřejmě, že s wolframem se to srovnat nedá.
Nnofish - Profil | So 13.10.2012 19:17:28
afjee >> dneska jsem ho tahal šutrama a nekroutil se. Tak ti nevím :-) Trošku asi teda jo, ale kroucení, když to srovnám s wolframem, jsem defakto nezaznamenal.
Nafjee - Profil | So 13.10.2012 15:09:31
nofish >> MW se taky kroutí. Je pravda, že ne tolik jako wolframové lanka, ale kroutí.
Nnofish - Profil | Pá 12.10.2012 20:32:50
Delwin >> koupí MW a mám klid od kroucení. Ušetřím za svíčky i čas :-)
NDelwin - Profil | Pá 12.10.2012 13:02:59
pořád tady řešíte chlapi pokroucený volfram.proč si ho doma zase nevyrovnáte?stačí ho napnout a protáhnout nad plamenem svíčky nebo sporáku.3x - 5x ho protáhnu nad plamenem a je zas jak nový.je třeba se nebát toho že začne uplně svítit,nepřepálí se.protahovat velmi pomalu,musí se rožhavit postupně po celé jeho délce.pevnost se neoslabí.
Nafjee - Profil | St 10.10.2012 22:18:24
Chosé 2 >> Na to nepotřebuješ být "dobrý oddíl", abys věděl, že chytneš houno :)
NDenny - Profil | St 10.10.2012 22:15:15
Chosé 2 >> Doufam,ze mas lanko :-)
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 22:12:15
Kluci čauky jdu se psem..
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 22:10:44
afjee >> Á pán je zřejmě nějakej dobrej oddíl...
NBláža - Profil | St 10.10.2012 22:08:00
Chosé 2 >> Tady je na stojákách ta rybí polívka vidět na hladině každej rok až do zámrzu, tak je to klika....
Řeku už značně prolustrovali a je malá, tak je to už jen náhoda, když se něco najde...
Nafjee - Profil | St 10.10.2012 22:06:27
Chosé 2 >> Tak dojeď k nám. Tady nejsou rybky ani dravci .) Je to skvělý, když jdeš k vodě s tím, že už víš, jaký bude výsledek :))
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 22:03:58
Bláža >> Máš pravdu, další kolo bude asi až spadne listí a odplave.Dneska jsem neviděl ani zalovit dravce a rybek je pořád dost. Musím někam, kde tolik nejsou.
NBláža - Profil | St 10.10.2012 22:01:05
Paulus >> Tak já regnul až u Huga, je tu stejně fuck... ;o)))
NBláža - Profil | St 10.10.2012 22:00:09
Chosé 2 >> Já mám službu, tak až po neděli, asi si vezmu nějakej den dovču a vyrazím. Jen musí být aspoň 3 dny stabilní počasí, jinka to není nic moc....
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:58:53
Bláža >> Na "Chudák já" má copy Mildas. o))
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:58:23
Chosé 2 >> Dyk jo ...
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:57:19
Bláža >> Zítra mám ještě volno, tak to znovu poškádlím, ale nejdou. Ten poslední teplý den v sobotu šli ale nedobírali, náraz do gumy a odchod. Měl jsem pár plotěk z mrazáku, malý broček, jednoháček a konečně jsem záběry proměnil. Potvory jedny vybíravé.
No a potom budu také samá práce....Volna je čím dál méně.
NBláža - Profil | St 10.10.2012 21:50:05
Chosé 2 >> Absťák mám taky, a to jsem dneska nebyl, a už aspoň tejden, a do příštího týdne nebudu.....
Chudák já copy Hugo Fisher....
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:47:33
Bláža >> A najednou cítíš, jak to jede do strany a ty větší jenom jedním směrem. Kruci mám absťák a to jsem dneska byl.
NBláža - Profil | St 10.10.2012 21:44:21
Chosé 2 >> Asi ano, pomalý chod nástrahy a k tomu někdy až brutální útok dravce, ale jsou to krásný rány. Ale je skoro jistější, když to jen tak sympaticky ztěžkne.... ;o)))
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:42:29
Paulus >> to je z těch útoků ze strany a škubnutí hlavou, ve chvíli kdy to ještě potáhneš vzhůru a může to mít seklé dole i nahoře.
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:39:21
Bláža >> Ono to bude také asi podložené, tím jakým způsobem dráždíme, většinou zvedáním a popotahováním zdola nahoru a bez lanka je to pouze dílo okamžiku.
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:34:30
Chosé 2 >> U jednoháčku bych to neviděl tak dramaticky - zamačkávám a myslím, že to bez potíží vyklepe. Blbý je to v případě dvouročka - ta to může mít kolem oka a bez zamáčknutí ...
NBláža - Profil | St 10.10.2012 21:32:52
Chosé 2 >> Přesně tak, taky mám takové zkušenosti, a je opravdu vyjímka, když se dá vytáhnout ale to musí být seklá jen za kraj.
Pak se to dá, když se zrovna nešikovně neotočí...
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:29:40
Paulus >> No pravda je také, že tzv. odborníci už před lety psali do Kajmanu,
jak na na gumy není zapotřebí lanko, (všechny štiky seknuté v koutku) a přitom to kudla většinou uřízne okamžitě po záběru....
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:22:55
Chosé 2 >> Blbý je že většina těch blbů tomu věří, ty je třeba potírat.
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:21:15
Paulus >> Jo, když se to někde vytře a chce zviditelnit.
NPaulus - Profil | St 10.10.2012 21:19:55
Chosé 2 >> To je otázka času, než zase nějakej vyleze ...
NChosé 2 - Profil | St 10.10.2012 21:17:44
Jo klucí to Vás šlechtí. Koukám, že Ti bezlankoví už tak nevopruzujou.
NPYTLAKS - Profil | St 10.10.2012 20:59:59
nofish >> na vypužování seeruu,je to recese,lanko dávám i na jednoháky,ale jistě víš,že taky v jistých příležitostech lanka nepoužívám
Nnofish - Profil | St 10.10.2012 20:52:24
PYTLAKS >> mě je celkem jedno co použiju. Aź doladím techniku vypružování, tak už nebudu zbytečně utrácet za lanka a bude klid s výběrem materiálu :-)
NPYTLAKS - Profil | St 10.10.2012 20:47:15
nofish >> raději připlatím a použiju volfram na w-serruu,jinak micro vire je ok,ale raději použiju Wolfram,ocel nepoužívám
Nnofish - Profil | St 10.10.2012 20:40:39
PYTLAKS >> no s jednoduchým "v" ani není :-)
V čem je lepší? Mě na něm sr*lo to kroucení. Ale kdyby se objevil levně tak ho beru. Když si můžu vybrat za tu samou cenu tak radši microwire.
NPYTLAKS - Profil | St 10.10.2012 20:38:57
nofish >> volfram je volfram
NGTdpcfix - Profil | St 10.10.2012 20:31:09
Kreja >> jestli chcete chytat na wolframove poradim vam zkuste znacku konger.taky se krouti jako kazde ale neni to tak strasne a zkouti se treba az po nekolika pevnych vazkach....nejlepsi co mam odzkouseno...jinak jsou levnejsi alternativy jak wolfram
NPedro1 - Profil | St 10.10.2012 16:34:58
cukrik >> Co kokrétně?
Ncukrik - Profil | St 10.10.2012 15:00:58
co to je za hovadinu??????????????????????
NKreja - Profil | Út 9.10.2012 20:15:14
Já používám wolframové lanko bere mi to okoun i candoš v pohodě.Nevýhodou je že lanko se po záběru zkroutí a není nejlevnější. J.
NButchi - Profil | Út 9.10.2012 20:11:37
splavek >>
Ok, asi jsem si tě spletl s jedním kolegou :-)
Nsplavek - Profil | Út 9.10.2012 20:08:27
Butchi >> Nejsem Olomoučák,ikdyž v rodném listě mám místo narození Olomouc.Rybářský kroužek jsem před lety vedl,ale u nás v Úsově.