- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak lovit správně sumce s rousnicí?
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli se před lovem na rousnice taky musí nejak krmit nebo jestli stací jen nahodit velký chomáč. Děkuji
Autor diskuse: blackfish - Profil , 5.10.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nretrívr - Profil | Pá 5.10.2012 18:02:20
venca1 >> No myslím, že to až tak jasné všem není. Smajla jsem neviděl, blatníky neuznávám. Jestli jsem málo čitelné, blbě pochopil, pak promiň.Ale ten tvar byl i na mne moc.Ať se Ti daří.
Nvenca1 - Profil | Pá 5.10.2012 17:55:54
retrívr >> Pokud jsi postřehl , opsal jsem pár prvních slov z příspěvku, na který jsem odpovídal, a to ještě se smajlem. Takže pánové ,pořádně číst. :-)
NPvl - Profil | Pá 5.10.2012 17:54:52
retrívr >> Napsal jsem to tobě ,ale nejspíš si domyslíš, proč tam píšu že to není kaprař :o§))
Nretrívr - Profil | Pá 5.10.2012 17:52:55
Pvl >> Ahoj, já to nedělím, tedy aspoň se snažím. Už z hlediska bývalšho, tady známého povolání se do to nes..u. Ale tady už to jde mimo ucho.Ale už jsem potichu.Ale je to možný.
Nretrívr - Profil | Pá 5.10.2012 17:45:04
venca1 >> Nebuď na mě nasra.ej, češtinu bys ze své doby měl znát, dnes by to bylo omluvitelné. Čte to mnoho lidí, tak se snaž.
NDawemaster - Profil | Pá 5.10.2012 16:37:01
MAXXSKATER >> Lidi jsou dobytek....vždyť ten rybářský řád má sotva pár stránek,to je pro někoho tak těžké přečíst si ho a těch pár věcí,které se tam po člověku chtějí si zapamatovat? By mě zajímalo,kdyby se udělalo hromadné přezkoušení ze znalostí RŘ,kolik rybářů by prošlo..žádná sláva by to asi nebyla, jak tak na to koukám tady na diskuzi i v reálu u vody...
NChosé 2 - Profil | Pá 5.10.2012 15:32:50
sendynka22 >> Hele a co ty gumový rousnice? Budeš s tím mírně pocukávat , nebo ať se válí v proudu a ty v bivaku..se kochat přírodou.
Nvenca1 - Profil | Pá 5.10.2012 15:02:48
sendynka22 >> S těmi žížaly neuděláš nic :-) Akorát to sem tam přehodit, ale i tak Ti to bude ožírat všechno, co tam plave.
Nsendynka22 - Profil | Pá 5.10.2012 14:48:18
Halo,halo myslíte že by mi někdo poradil,co s těmi žížaly,viz. otázka asi před 40 reakcemi zpět?:-)
NObiš - Profil | Pá 5.10.2012 13:55:10
MB >> Enem neboj...On sem nakůkne. To by mosel říct někdo věrohodný. Dalasovi věřím ryby ,váhy,míry a ty jeho suprové příběhy z rybaření. Ale kde,kdy a na co.... To ani omylen.... :) A ani se tomu nedivím.Je mnoho přicmrndávačů,jako třeba já,kteří by toho mohli nechutně využít. :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














