- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Biomaster 2500FB
Zdravim, zaujimali by ma vase skusenosti s novym Biomasterom. vraj je to nastupca twina fc. Je v niecom biomaster lepsi? Ktoremu z nasledovnych navi do 250€ by ste dali prednost? Pouzitie: stredna vlacka.Navi do 250€ na strednu vlacku
A) Shimano twinpower 2500fc50%
B) Shimano Biomaster 2500fb33%
C) Daiwa Caldia X 20008%
D) New Daiwa Caldia 2000 4%
E) Daiwa Theory 20002%
F) Daiwa Ballistic SH 20004%
Od 15.9.2012 hlasovalo 113 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NJasko13 - Profil | Po 19.12.2016 0:52:03
Cavko len tak pre zaujmavost, ked uz pises ze mas biomaster a zauber cf ktory je lepsi?
NEli - Profil | Ne 11.10.2015 17:27:22
Nu.x.a. - Profil | Ne 11.10.2015 15:46:10
Npoldeci - Profil | Ne 11.10.2015 15:39:01
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 15:01:59
Nkubah - Profil | Ne 11.10.2015 14:47:47
Nafjee - Profil | Ne 11.10.2015 12:28:07
Nsergej13 - Profil | Ne 11.10.2015 11:56:02
Nj.sladkay - Profil | Ne 11.10.2015 10:45:23
Nu.x.a. - Profil | Ne 11.10.2015 10:30:08
Nj.sladkay - Profil | Ne 11.10.2015 9:57:21
Nu.x.a. - Profil | Ne 11.10.2015 9:25:43
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 9:06:46
Nafjee - Profil | Ne 11.10.2015 8:37:51
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 8:19:47
Nu.x.a. - Profil | Ne 11.10.2015 7:38:11
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 7:26:26
Nu.x.a. - Profil | Ne 11.10.2015 6:45:50
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 6:27:04
Taky stále nechápu proč čeříš vodu kolem navijáku který se Ti tedy nelíbí,nechceš jej ale přesto stále o něm mluvíš. Drž se svého kolovrátku a usínej z heslem na rtu ,,catana forever,, !
Nu.x.a. - Profil | Ne 11.10.2015 6:06:21
Njaka - Profil | So 10.10.2015 21:20:06
NTom - Tuk - Profil | So 10.10.2015 19:32:10
Ty seš fejkovej profil Netipa, přiznej blatky!
Jinak samozřejmě Catana je fakin blady kůl a very náu, vo tom ani potom.
T.
Nmurphyy - Profil | So 10.10.2015 11:40:19
"to samozřejmě vím ale neplatí to u catany!"
:D
Nmurphyy - Profil | So 10.10.2015 11:33:09
aj ked co sa tyka mna, tak som sa s tym az tak vo velkej miere asi zatial nestretol, skor vacsinou akceptoval-mam/nemam nieco..
v pripade kupy si pekny priklad toho ze je dobre mat aj iny, zahranicny zdroj na recenziu nejakeho produktu, to je uplne super, co ale myslim ze vacsina MRKmanov nerobi .. )
Nu.x.a. - Profil | So 10.10.2015 11:29:35
Nj.sladkay - Profil | So 10.10.2015 11:26:48
Nu.x.a. - Profil | So 10.10.2015 11:23:10
Nj.sladkay - Profil | So 10.10.2015 11:20:21
Nu.x.a. - Profil | So 10.10.2015 11:17:38
Nj.sladkay - Profil | So 10.10.2015 10:13:11
Nmurphyy - Profil | So 10.10.2015 10:01:07
za mna, mam kaprarske technium XT a viem preco ich budem mat aj dalsich 10 rokov.. :)
pre..mnoho dovodov.....
podobne je to aj u stelly asi, ale kazdy to ma inak, ako hovoris, "Nech si každý koupí to co se mu líbí,sedí,vyhovuje a do čeho hodlá investovat. Je to každého věc a i jeho investice" presne tak
NS&F - pescador - Profil | So 10.10.2015 9:39:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nj.sladkay - Profil | So 10.10.2015 9:39:11
Nmurphyy - Profil | So 10.10.2015 9:28:57
uxa tu muti vodu pre ovela inych "zakaznikov" neviem sice aky ma z toho prospech, ale verim ze dost ich ovplyvnil.. :D
CATANA FOREVER ze jo
NS&F - pescador - Profil | So 10.10.2015 9:10:00
Nmurphyy - Profil | So 10.10.2015 9:03:49
ten musi pochopit ze nova stella je ovela dalej ako jej predchodkyna..
ja teda prevody a technologiu nechapem, ale aj tak si trufam tvrdit, ze nova stella je to naj od shimana co dnes mozme dostat v kategorii spinning reels( ako inak ved je to predsa vlajkova lod:)
take reci ze predosla stella je lepsia..ok..nemal som, neverim, nebudem sa vyjadrovat..
a uz vobec nie doporucovat zakladny navijak (catana), ti si k nej cestu najdu aj bez teba.
kto uz nieco preskakal ten si vyberie tu svoju "catanu"
ale ako tak sledujem, si bezvyznamny pripad a hned v dalsom prispevku predpokladam, ze vsetko ignorujes a odporucis catanu ako super navijak. k tomu sa neda uz nic dodat,..
"poměr cena/ výkon, kvalita, design, factor fun, tradice, spolehlivost k tomu nepřehlédnutelný look a nadčasový design nemá žádný jiný naviják na světě.."
Nmurphyy - Profil | So 10.10.2015 8:42:41
nebudeme hovorit o novej stelle ked sme s nou nechytali, to by bolo ako vzdy len take reci..
tu kolega predtym pisal ze bol spokojny..
"catana" ano mozno ked porovname cena vykon tak zvitazi, ale ten co si kupi stellu vie preco si ju kupuje..a poprosim ta uz prestan s tou catanou..
ci sa to neda?
Nu.x.a. - Profil | So 10.10.2015 7:17:02
Nmurphyy - Profil | Pá 9.10.2015 23:51:43
edit:
jo uz chapem:) takze catana predsa len posluzila, na to je predsa urcena
Nmurphyy - Profil | Pá 9.10.2015 23:36:28
lebo neviem, mozno to bolo predtym v diskusii ale necital som celu
Njaka - Profil | Pá 9.10.2015 23:26:55
Nmurphyy - Profil | Pá 9.10.2015 23:18:44
aka velkost to prosim bola?
Njaka - Profil | Pá 9.10.2015 23:00:50
NWhite Satin - Profil | Pá 9.10.2015 15:29:27
NŘízek 5,125 - Profil | Pá 2.10.2015 8:27:10
Nj.sladkay - Profil | Pá 2.10.2015 0:17:20
NŘízek 5,125 - Profil | Čt 1.10.2015 22:42:52
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













