- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr prsaček spíše na letní období
Chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně výběru svých prvních prsaček. Chtěl bych je využít na řece kde teplota vody bude +/- 18C°především v létě a brzkém podzimu. Po přečtení diskuzí, bych zřejmě zvolil materiál PVC, ale narazil jsem také na Nylonové http://www.tropicliberec.cz/obuv/prologic-prsacky-max4-nylo-stretch-chest-waders
ale pokud byste i na toto období roku preferovali neopren prosím napište případně i jaký výrobek rád se poučím a dozvím se pro a proti těch nebo oněch tipů.
Po projítí rybářských obchodů jsem narazil na tyto možnosti:
http://www.tropicliberec.cz/obuv/prologic-prsacky-max4-nylo-stretch-chest-waders
http://rybar.braunstar.cz/akcni-slevy/prsacky-cormoran-s-taskou-100--nylon-s-pvc
http://www.tropicliberec.cz/lehke-vlakno-pvc/jaf-pvc-prsacky-fluence
Jak jsem psal klidně bych se nevyhýbal i neoprenkám,ale co sjem si doposavaď přečetl tak při tloušče neoprenu 4mm (jak jsem zatím v obchodech v dané cenové relaci viděl) nejsou pro dané období roku tou optimální dobou. Byl bych rád kdybych se cenou vešel do 3 000Kč.
Předem děkuji za tipy, názory a Vaše rady.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NHope - Profil | St 6.2.2013 14:00:13
NHope - Profil | St 6.2.2013 13:58:00
Nmari1300 - Profil | St 6.2.2013 13:51:30
NHope - Profil | St 6.2.2013 13:47:02
Nmari1300 - Profil | St 6.2.2013 13:33:19
,ať zbytečně nezakládám nové téma...
1.Prsačky Cormoran s taškou - 100% nylon s PVC
http://rybar.braunstar.cz/akcni-slevy/prsacky-cormoran-s-taskou-100--nylon-s-pvc
2.Prsačky PVC Behr
http://www.ks-fish.cz/ks-fish/eshop/10-1-Brodici-kalhoty-holiny-obuv/0/5/1197-Prsacky-PVC-Behr
díky
NHope - Profil | Po 4.2.2013 0:49:20
http://www.parys.cz/prsacky-pvc-behr.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0
NT-Mc - Profil | Po 4.2.2013 0:39:30
NHope - Profil | Ne 3.2.2013 23:56:54
Teď si kluk pořídil nové prsačky od f.Behr (PVC).Má je již dlouho dcera i její přítel a zatím jsou max spokojeni.Cena velmi přijatelná do 1000,-Kč.
NT-Mc - Profil | Ne 3.2.2013 23:03:25
máte prosím někdo nějáké zkušenosti myslíte, že by mohli nějákou tu sezónu vydržet;)
Díky
NT-Mc - Profil | Ne 3.2.2013 22:58:11
Dají se k těmto brodícím kalhotům bezproblémů používat i běžné boty, ne speciální!?
NOrtelius - Profil | Út 18.9.2012 14:03:27
NLauri - Profil | Út 18.9.2012 10:52:02
a žádnou záplatu jsi nedával?
NMates PB - Profil | Út 18.9.2012 10:09:31
NLauri - Profil | Út 18.9.2012 10:04:01
Nfotojakes - Profil | Po 17.9.2012 18:17:39
S váhou a obvodem pasu problém nemám:-)
Njiri22 - Profil | Po 17.9.2012 17:13:12
a nejsou žádné změny jak ve švech tak propustnosti. Myslím si, že jsi je měl možná
špatně uložené přes zimu? Ovšem víš jak to je? I kus od kusu, ale já je opravdu jen
chválím.
Nzdeko - Profil | Ne 16.9.2012 20:10:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Ne 16.9.2012 17:41:26
Njiri22 - Profil | Ne 16.9.2012 16:26:43
Jo ještě něco důležitého. Myslím, že nejsou vhodné pro lidi co mají nohu 42 a tělo 150 kg, protože je šíře pasu omezená asi 115-120cm. Hezký den přeji.
NDrozďák - Profil | Pá 14.9.2012 15:53:22
Tak to se nedá nic dělat.
Nbowman - Profil | Pá 14.9.2012 15:38:37
NT-Mc - Profil | Pá 14.9.2012 15:37:08
NDrozďák - Profil | Pá 14.9.2012 15:14:48
Za odvoz jsou tvoje, ještě o víkendu překontroluju voděodolnost.
EDIT: s Přerova to máš z ruky, takže se třeba dohodni s někým, kdo bude mít cestu do Prahy
Nsiri - Profil | Pá 14.9.2012 15:14:44
Edit: sel jsem se kouknout na krabici, co to bylo za velikost (boty samotne zmizly spolu s kombikem) - a uz jsem druhej... :)
Njelen10 - Profil | Pá 14.9.2012 15:13:08
NS&F - pescador - Profil | Pá 14.9.2012 15:07:46
NRytíř - Profil | Pá 14.9.2012 15:05:16
NS&F - pescador - Profil | Pá 14.9.2012 15:04:15
NRytíř - Profil | Pá 14.9.2012 15:00:12
NS&F - pescador - Profil | Pá 14.9.2012 14:58:39
NRytíř - Profil | Pá 14.9.2012 14:53:49
Nsiri - Profil | Pá 14.9.2012 3:28:37
NBosanac - Profil | Čt 13.9.2012 22:41:19
Npoldeci - Profil | Čt 13.9.2012 22:21:43
prakticky sú problémové všetky značky/zatial tieklo všetko))/,i keď si ja osobne myslím ,že veľa záleží aj od používateľa a hlavne správne zvolená veľkosť
NRytíř - Profil | Čt 13.9.2012 22:17:56
NLuigi_Lasagne old - Profil | Čt 13.9.2012 22:17:24
NRytíř - Profil | Čt 13.9.2012 22:00:48
Nfotojakes - Profil | Čt 13.9.2012 21:56:42
já vím jak membrána funguje, třeba do bot jsem si kvůli tomu kupoval i speciální ponožky, ale nakonec se ukázalo, že obyčejné kožené fáračky jsou co se potu týče lepší jak boty s membránou skoro za čtyřku.
Já je tedy ani nenašel, to co stojí do 3000 je bez bot, takže půlka toho co potřebuješ.
NRytíř - Profil | Čt 13.9.2012 21:55:07
http://www.fliesfactory.com/eshop/news/index/keeper-set-filc.html?lc=cs-CZK
NRytíř - Profil | Čt 13.9.2012 21:51:55
NRybkin - Profil | Čt 13.9.2012 21:48:49
Nfotojakes - Profil | Čt 13.9.2012 21:48:24
NLosPafkos - Profil | Čt 13.9.2012 21:45:56
NBosanac - Profil | Čt 13.9.2012 21:45:46
NRytíř - Profil | Čt 13.9.2012 21:45:17
http://bohemiafishing.eu/odevy/kalhoty/rapala-ecowear-reflection-waders-xxl
NBosanac - Profil | Čt 13.9.2012 21:42:30
Kdyz mas vlneny svetr pod cimkoliv zpotis se do kosti . Ve Vodnanech jsou na to specialiste . Pod membranu beres jine obleceni .
A brodaky za 3000 budou funkcni, maji mene vrstev ve spodni casti , Co stalo pred 7-8 lety 12 tisic ted stoji pulku .
Npoldeci - Profil | Čt 13.9.2012 21:42:04
...a nepýtaj sa koľko hodinových ,koľko prechodených km,aký terén etc ))
u nás ich mali ligový pretekári vo vláčke
NRytíř - Profil | Čt 13.9.2012 21:38:58
Nfotojakes - Profil | Čt 13.9.2012 21:38:27
NLadineeek - Profil | Čt 13.9.2012 21:37:27
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
















