Alivio CX nebo Vengeance

Dobrej den,
zajímalo by mě, jestli si mám koupit alivio nebo vengeance

předem děkuji za odpověď
Autor diskuse: pesty - Profil , 4.9.2012 dravci - náčiní, doplňky
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npesty - Profil | Po 5.11.2012 18:41:37

Mraroz (houba) >> jak jsem jiz psal, vlacak, ale uz mam to technium

    NMraroz (houba) - Profil | Po 5.11.2012 17:19:42

    To je stebou těžký protože nevím o co se jedná jestli vláčák, feeder,plavačku či kapřák.

      Nmatto - Profil | Po 5.11.2012 17:01:48

      ja mam tento navijak shimano alivio a pači sa mi a dobre funguje ešte ma nesklamal
      Základní parametry
      POČET LOŽISEK 2
      PŘEVOD 4,6 : 1
      KAPACITA 0,25 / 160 MET
      HMOTNOST 255 GR
      Tu je onom popisané viac: http://www.rybarskepotreby-shop.cz/navijak-shimano-​alivio-2500-fb-5.html

        Npesty - Profil | Pá 7.9.2012 21:35:16

        no,našel jsem shim. technium v gammarusu, takho asi koupím

          Ndoliz - Profil | Pá 7.9.2012 18:31:34

          pesty >> Kup si alespoň catanu, alivio je neuvěřitelně žvejkoidní prut (vengeance bude asi podobnej). Oba pruty (catanu a alivio) jsem měl v ruce, a ty 300 navíc za catanu se určitě vyplatí.

            NUrbo - Profil | Pá 7.9.2012 17:37:53

            Je to jedno, kup co ti líp sedí v ruce a líbi se.

              Npesty - Profil | Pá 7.9.2012 14:19:42

              chtěl bych UL vlacak, toť specifikace

                Npesty - Profil | Pá 7.9.2012 14:18:47

                Ziltoid >> Já bych rád,ale jelikož musím svůj rozpočet dělit mezi baseball a fishky,přičemž do baseballu dávám dvakrát víc,není to úplně možné

                  Npnboss - Profil | Út 4.9.2012 21:30:45

                  mám Alivio feeder a jsem velmi spokojen.

                    Npetyo81 - Profil | Út 4.9.2012 21:20:23

                    a co tak skusit najprv typ udice a styl tvojho rybolovu...potom znacku a jej radu (triedu). mam totiz aj vengeance... ale privlacku...nic moc ale v prevedeni 210ML 7-21g je to vdacny prut na vodu kde nevies akeho protivnika dostanes na hacik. 20tky pstruha si tam sice az tak moc nevychutnas ale na druhej strane....nesklame ta ani pri 60cm stucke ci zubacovi a este za tie prachy...stoji do 20eur

                      NWoohooo - Profil | Út 4.9.2012 15:23:08

                      pesty - Vengeance

                        NZiltoid - Profil | Út 4.9.2012 15:06:13

                        žádný Vengeance nekupuj, jedině BeastMastera.

                          NFlying trout - Profil | Út 4.9.2012 9:37:18

                          to jsou řady prutů a těch jsou desítky, takže zkus specifikovat ... já mám třeba Vengeance pilkrák do 300g, ten si kup :D