Na jaký splávek teď chytáte nejvíc

Jaký splávek je v současnosti váš TOP1 ? Zároveň se ukáže na jaké vodě nejčastěji chytáte.
Autor diskuse: Šinic - Profil , 25.8.2012 plavaná - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:22:30

splávkař >> no tak zase nic no..........

    Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 15:14:27

    Louda >> Už několik let tvořím jen pro vlastní potřebu,pár kamarádů a vyjímečné příležitosti...

      NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:10:12

      splávkař >> svoji tvorbu myslím

        Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 15:07:53

        Louda >> Tak to netuším co má který výrobce k nahlédnutí....:-(.

          NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:03:50

          splávkař >> vidíš má to svá pozitiva originál je originál :-) třeba by jsi mohl prozradit zda má ten výrobce někde splávky k nahlédnutí

            Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 14:56:57

            Louda >> Zadavatel toho splávku chtěl kopii a dostal original:-)). Nedokážu si představit,že by jsi mě mohl nějak nakakat!!:-))))

              NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:53:40

              splávkař >> tak to nebude nejspíš kopie ale originál když je jiný než originál

              navážu vyzkouším a pak si řeknu vyhovuje a nebo již nikdy takový

              také jsem měl splávky v začátcích které se mně líbili jenže pak jsem koupil jiné a ty první jsem daroval ani ti nebudu psát značku abych tě nenakakal :-) možná dotyčný dělá pěkné ale tak nějak se ku mně nedostali

                Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 14:45:52

                Louda >> To byla reakce na připomínky druhých co se k tomu splávku vyjadřovali.Sám Manni psal,že to měla být kopie něčeho co já znám na tolik,abych si dovolil říct,že se moc nepovedla:-))).

                  NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:41:12

                  splávkař >> no myslím že hodnotil
                  pokud to kopíruje někdo kdo tomu neví hlavu ani patu tak to takhle vypadá

                    Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 14:38:14

                    Louda >> Jsem neřek,že to nebude fungovat a ani jsem nebyl tím,kdo ten splávek na obrázku jakkoli hodnotil.

                      NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:20:35

                      splávkař >> to že někdo zkopíruje tělíčko a dá jiný dřík neznamená že na jiné vodě nebo někomu jinému nebude fungovat
                      kde kdo si upravuje splávky dle své potřeby

                        NManni - Profil | So 25.1.2014 23:14:03

                        splávkař >> Ok, je to jen prototyp a nezáleží mi na něm ani trochu, necháme to tedy tak. Pěkný večer

                          Nsplávkař - Profil | So 25.1.2014 21:39:41

                          Manni >> A do katalogu Colmicu se to dostalo skrze ruce našeho Top závodníka kterej si je nechal vyrobit na základě předchozího modelu z r.2007 pro MS u UH:-)).

                            NManni - Profil | So 25.1.2014 21:33:15

                            Louda >> Není to kopie jednoho vyloženě Českého splávku, ale jednoho vyloženě italského splávku z loňského katalogu Colmic, líbil se mi, toť vše. Ani jsem donedávna netušil, že pan Bačina dělá nějaké splávky...

                              Nsplávkař - Profil | So 25.1.2014 20:10:48

                              Louda >> Vidím v tom splávku kopii jednoho vydařeného vyloženě Českého splávku a pokud to kopíruje někdo kdo tomu neví hlavu ani patu tak to takhle vypadá.A je jedno jestli je to Ital,Číňan nebo nějakej Bulhar:-).

                                NLouda - Profil | So 25.1.2014 17:02:25

                                Manni >> delší spodní dřík je zapotřebí když fouká aby se splávek tolika nekolíbal
                                Bačus dělá podobné a že by tam dával delší dřík se mně nezdá a nebo se dá použít pro větší stabilitu kovový dřík

                                  NManni - Profil | Pá 24.1.2014 21:46:02

                                  Vokys >> Bude delší, máte pravdu, jsou to jen prototypy....

                                    NVokys - Profil | Pá 24.1.2014 10:06:53

                                    Manni >> mozna by to chtelo delsi spodni tycku

                                      NT.L.Y. - Profil | Ne 19.1.2014 13:50:56

                                      používám je na šoulačku, dle velikosti vody.

                                        NiPetulak - Profil | Čt 16.1.2014 19:07:25

                                        Manni >> Luxusní. Přidal bych se do fronty k zájemcům.

                                          Nhraji - Profil | St 15.1.2014 18:57:30

                                          Zajda >> no vidíš, to je vlastně pravda

                                            NZajda - Profil | St 15.1.2014 18:14:38

                                            hraji >> V Anglii máme paní Slávkovou. I když momentálně se nachází doma.

                                              NPTR - Profil | St 15.1.2014 14:04:32

                                              Manni >> Tak ten se líbí i mě. Přidal bych se mezi zájemce.

                                                NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:58:02

                                                hraji >> asi budu zvracet :-)

                                                  Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:51:56

                                                  Louda >> myslím ti do Prahy vezmu Starobrno. Jdu číst. Dobrou

                                                    NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:50:46

                                                    hraji >> co je to za sračku ? tady se prodává Plzeň :-) ale na dvorech by mohl být Budvar

                                                      Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:49:05

                                                      Louda >> u vás se prodává Budvar? Tak to vem i pro mě

                                                        NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:45:35

                                                        hraji >> neboj mně nic nepřekvapí raději dovezu rezervu z domova

                                                          Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:44:11

                                                          Louda >> nechej se překvapit a uvidíš. Poslední varianta je, že někdo z rybářů půjde za pípu a mladší budou roznášet

                                                            NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:42:33

                                                            hraji >> no tam se potkáme to je pravda
                                                            ještě pomalejší obsluha znamená žádná obsluha to snad ani pomaleji nejde

                                                              Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:40:41

                                                              Louda >> počítám, že obsluha bude ještě pomalejší, než minule. My se ale potkáme za 14 dnů v Praze.

                                                                NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:39:22

                                                                hraji >> pro naši potřebu by stačil jeden oslavenec nemusíš tahat celou rodinu :-) tak se potkáme na dvorech jsem zvědavý zda se v restauraci zase něco změnilo

                                                                  Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:34:45

                                                                  Louda >> jako že bychom vzali celou rodinu na louku a udělali oslavu u stánku s pívem na louce? To asi úplně neklapne, mám obavu. Ono je to kumulované, bratr slaví 50, švagrová 40 a oba jsou ze severní Moravy a ještě k tomu ze severu severní Moravy. Bratra zlomím tak maximálně na závody do Přerova.

                                                                    NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:32:30

                                                                    hraji >> vem bratra s sebou :-) a zlomených děliček bylo předloni dost :-)

                                                                      Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:29:52

                                                                      Louda >> na Nový Dvůr pojedu jen pokud bude místo a seženu parťáky do družstva. Nova Domus je ve hvězdách, bratr bude slavit padesátku a přece jen je mi bratr víc než závody. Stejně by mi tam zase zlomili děličku, jako naposledy ;-)

                                                                        NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:27:05

                                                                        hraji >> ani na Nova Domus ? na Nový Dvůr také mám jet tak se potkáme (snad)

                                                                          Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:24:59

                                                                          Louda >> abys nebyl překvapený, dvě takový úplně malý krabičky mám,poloprázdný. Podíval jsem se do letošního termínového kalendáře, zaškrtl jsem ligu, podíval jsem se, kam nepojedu, protože tam nebude Karel datel a zjišťuji, že to letos bude oddychovka. Snad jenom na Nový dvůr přijedu.

                                                                            NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:20:52

                                                                            hraji >> tak jsem se podíval a jsem před tebou ale jen o kousek ovšem jistě nemám tolika splávků co ty :-)

                                                                              Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:15:52

                                                                              Pavouk‌ >> to jo, ale tenhle zrovna neposílá do ČR, tedy on neposílá skoro nikam.

                                                                                NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 21:14:57

                                                                                hraji >> peknej muskarak ;-)

                                                                                  Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:12:45

                                                                                  Louda >> určitě jsem, já vloni chytal pod psa, a letos to nebude lepší. Mám takový tušení, že příští roku už nezaseju.

                                                                                    NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:11:53

                                                                                    hraji >> tak od tebe bych to nečekal :-)
                                                                                    ale flintu do žita neházím a jdu se kouknout na loňský žebříček jestli nejsi až zamnou :-)

                                                                                      Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:09:44

                                                                                      Louda >> pavouk má splávků krabice, ale nemá, kdo by mu je navázal

                                                                                        Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:08:48

                                                                                        Louda >> Vašku, taky už nekupuj žádný splávky.

                                                                                          NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 21:08:11

                                                                                          Louda >> určitě, ze lepší už být nemůžu :-D

                                                                                            NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:06:50

                                                                                            Pavouk‌ >> co myslel Jirka tím "nekupuj žádný splávky, stejně ti to nepomůže " ? :-)

                                                                                              Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 20:36:48

                                                                                              osprey >> kdo by to byl řekl, k čemu všemu může posloužit

                                                                                                Nosprey - Profil | Út 14.1.2014 20:28:33

                                                                                                hraji >> Mě dneska splávek pomoh. Naprosto netradičně jsem ho používal jako improvizovaný detektor záběru. :-))

                                                                                                  NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 20:27:12

                                                                                                  hraji >> to už taky vím, že mě asi bude sběratel ;-)

                                                                                                    Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 20:24:58

                                                                                                    Pavouk‌ >> nekupuj žádný splávky, stejně ti to nepomůže

                                                                                                      NManni - Profil | Út 14.1.2014 20:24:13

                                                                                                      freddys >> Děkuju, pánové....

                                                                                                        NLouda - Profil | Út 14.1.2014 20:13:54

                                                                                                        Manni >> nevypadají vůbec špatně a cena bych řekl lidová

                                                                                                          Nfreddys - Profil | Út 14.1.2014 20:07:20

                                                                                                          Manni >> Zatím nepotřebuji, ale zeptám se kámoše. Říkal, že si od Vás někdy na jaře taky něco vezme. I když, jak koukám na ty další, tak třeba taky něco přiberu...

                                                                                                            NMike - Profil | Út 14.1.2014 20:06:39

                                                                                                            Manni >> krásný. Těch bych si pár klidně koupil.

                                                                                                              NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 20:04:46

                                                                                                              Manni >> ty taky vypadaji super

                                                                                                                NManni - Profil | Út 14.1.2014 20:02:37

                                                                                                                Louda >> Nechal jsem udělat vzorky u Bazzerly, jsou s výměnnou anténou, vnitřní vedení vlasce, gramáže od 4 g do 14 g. Má to smysl, co myslíte? Cena cca 30,-

                                                                                                                  NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 20:02:16

                                                                                                                  Louda >> tam to mam prolezly taky dobře ;-)

                                                                                                                    NManni - Profil | Út 14.1.2014 19:56:15

                                                                                                                    freddys >> Ice jsou v těchto gramážích : 0,2 g, 0,3 g, 0,5 g, 0,75 g, 1 g, 1,5 g, 2 g

                                                                                                                    A co říkáte pánové těmto Vincentům na obrázku nahoře?

                                                                                                                      NManni - Profil | Út 14.1.2014 19:52:18

                                                                                                                      freddys >> Jsou teď k mání za 20,-

                                                                                                                        NLouda - Profil | Út 14.1.2014 19:47:04

                                                                                                                        Pavouk‌ >> pak jsou tu ještě tyhle http://www.splavkyitalia.cz/obrazky/Gino.jpg

                                                                                                                          NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 19:41:58

                                                                                                                          Louda >> to nespecha...ty 3 si nakliknu v klidu na ebay.

                                                                                                                            NLouda - Profil | Út 14.1.2014 19:38:36

                                                                                                                            Pavouk‌ >> tak oslov Bačuse a on ti je nadělá jen asi ne rozebírací a pokud by to stihl do konce měsíce dal by je hrajimu

                                                                                                                              NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 19:34:24

                                                                                                                              Louda >> to vypada taky pekne :) willymu by jarek slusel

                                                                                                                                NLouda - Profil | Út 14.1.2014 19:29:39

                                                                                                                                Pavouk‌ >> podržet se moc nedají, na proplutí těsně nade dnem a na stojácích s cejny
                                                                                                                                tohle používám na bič ve vlnách http://www.totalfishing.ro/waggler-maver-revere-41g​r-p-14981.html

                                                                                                                                  NPavouk‌ - Profil | Út 14.1.2014 19:25:56

                                                                                                                                  Louda >> ja jsem manualne out :) ale libi se mi, otazkou je kde je pouzit, moc zavodu kde je chytat v kalendari bohuzel nevidim :(

                                                                                                                                    NLouda - Profil | Út 14.1.2014 19:24:18

                                                                                                                                    Pavouk‌ >> jediné co je na těchto splávcích zvláštního je trubička v tělíčku protože se rozkládají pro uchování jinak by šli udělat z nějakého splávku a ty očka které jsou na anténce se dají koupit já je mám od Bačuse (myslím že je to stonfo)

                                                                                                                                      Nfreddys - Profil | Út 14.1.2014 19:18:49

                                                                                                                                      Louda >> Tak ty nemám...