NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:22:30
splávkař >> no tak zase nic no..........
Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 15:14:27
Louda >> Už několik let tvořím jen pro vlastní potřebu,pár kamarádů a vyjímečné příležitosti...
NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:10:12
splávkař >> svoji tvorbu myslím
Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 15:07:53
Louda >> Tak to netuším co má který výrobce k nahlédnutí....:-(.
NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:03:50
splávkař >> vidíš má to svá pozitiva originál je originál :-) třeba by jsi mohl prozradit zda má ten výrobce někde splávky k nahlédnutí
Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 14:56:57
Louda >> Zadavatel toho splávku chtěl kopii a dostal original:-)). Nedokážu si představit,že by jsi mě mohl nějak nakakat!!:-))))
NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:53:40
splávkař >> tak to nebude nejspíš kopie ale originál když je jiný než originál
navážu vyzkouším a pak si řeknu vyhovuje a nebo již nikdy takový
také jsem měl splávky v začátcích které se mně líbili jenže pak jsem koupil jiné a ty první jsem daroval ani ti nebudu psát značku abych tě nenakakal :-) možná dotyčný dělá pěkné ale tak nějak se ku mně nedostali
Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 14:45:52
Louda >> To byla reakce na připomínky druhých co se k tomu splávku vyjadřovali.Sám Manni psal,že to měla být kopie něčeho co já znám na tolik,abych si dovolil říct,že se moc nepovedla:-))).
NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:41:12
splávkař >> no myslím že hodnotil
pokud to kopíruje někdo kdo tomu neví hlavu ani patu tak to takhle vypadá
Nsplávkař - Profil | Ne 26.1.2014 14:38:14
Louda >> Jsem neřek,že to nebude fungovat a ani jsem nebyl tím,kdo ten splávek na obrázku jakkoli hodnotil.
NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:20:35
splávkař >> to že někdo zkopíruje tělíčko a dá jiný dřík neznamená že na jiné vodě nebo někomu jinému nebude fungovat
kde kdo si upravuje splávky dle své potřeby
NManni - Profil | So 25.1.2014 23:14:03
splávkař >> Ok, je to jen prototyp a nezáleží mi na něm ani trochu, necháme to tedy tak. Pěkný večer
Nsplávkař - Profil | So 25.1.2014 21:39:41
Manni >> A do katalogu Colmicu se to dostalo skrze ruce našeho Top závodníka kterej si je nechal vyrobit na základě předchozího modelu z r.2007 pro MS u UH:-)).
NManni - Profil | So 25.1.2014 21:33:15
Louda >> Není to kopie jednoho vyloženě Českého splávku, ale jednoho vyloženě italského splávku z loňského katalogu Colmic, líbil se mi, toť vše. Ani jsem donedávna netušil, že pan Bačina dělá nějaké splávky...
Nsplávkař - Profil | So 25.1.2014 20:10:48
Louda >> Vidím v tom splávku kopii jednoho vydařeného vyloženě Českého splávku a pokud to kopíruje někdo kdo tomu neví hlavu ani patu tak to takhle vypadá.A je jedno jestli je to Ital,Číňan nebo nějakej Bulhar:-).
NLouda - Profil | So 25.1.2014 17:02:25
Manni >> delší spodní dřík je zapotřebí když fouká aby se splávek tolika nekolíbal
Bačus dělá podobné a že by tam dával delší dřík se mně nezdá a nebo se dá použít pro větší stabilitu kovový dřík
NManni - Profil | Pá 24.1.2014 21:46:02
Vokys >> Bude delší, máte pravdu, jsou to jen prototypy....
NVokys - Profil | Pá 24.1.2014 10:06:53
Manni >> mozna by to chtelo delsi spodni tycku
NT.L.Y. - Profil | Ne 19.1.2014 13:50:56
používám je na šoulačku, dle velikosti vody.
NiPetulak - Profil | Čt 16.1.2014 19:07:25
Manni >> Luxusní. Přidal bych se do fronty k zájemcům.
Nhraji - Profil | St 15.1.2014 18:57:30
Zajda >> no vidíš, to je vlastně pravda
NZajda - Profil | St 15.1.2014 18:14:38
hraji >> V Anglii máme paní Slávkovou. I když momentálně se nachází doma.
NPTR - Profil | St 15.1.2014 14:04:32
Manni >> Tak ten se líbí i mě. Přidal bych se mezi zájemce.
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:58:02
hraji >> asi budu zvracet :-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:51:56
Louda >> myslím ti do Prahy vezmu Starobrno. Jdu číst. Dobrou
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:50:46
hraji >> co je to za sračku ? tady se prodává Plzeň :-) ale na dvorech by mohl být Budvar
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:49:05
Louda >> u vás se prodává Budvar? Tak to vem i pro mě
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:45:35
hraji >> neboj mně nic nepřekvapí raději dovezu rezervu z domova
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:44:11
Louda >> nechej se překvapit a uvidíš. Poslední varianta je, že někdo z rybářů půjde za pípu a mladší budou roznášet
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:42:33
hraji >> no tam se potkáme to je pravda
ještě pomalejší obsluha znamená žádná obsluha to snad ani pomaleji nejde
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:40:41
Louda >> počítám, že obsluha bude ještě pomalejší, než minule. My se ale potkáme za 14 dnů v Praze.
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:39:22
hraji >> pro naši potřebu by stačil jeden oslavenec nemusíš tahat celou rodinu :-) tak se potkáme na dvorech jsem zvědavý zda se v restauraci zase něco změnilo
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:34:45
Louda >> jako že bychom vzali celou rodinu na louku a udělali oslavu u stánku s pívem na louce? To asi úplně neklapne, mám obavu. Ono je to kumulované, bratr slaví 50, švagrová 40 a oba jsou ze severní Moravy a ještě k tomu ze severu severní Moravy. Bratra zlomím tak maximálně na závody do Přerova.
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:32:30
hraji >> vem bratra s sebou :-) a zlomených děliček bylo předloni dost :-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:29:52
Louda >> na Nový Dvůr pojedu jen pokud bude místo a seženu parťáky do družstva. Nova Domus je ve hvězdách, bratr bude slavit padesátku a přece jen je mi bratr víc než závody. Stejně by mi tam zase zlomili děličku, jako naposledy ;-)
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:27:05
hraji >> ani na Nova Domus ? na Nový Dvůr také mám jet tak se potkáme (snad)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:24:59
Louda >> abys nebyl překvapený, dvě takový úplně malý krabičky mám,poloprázdný. Podíval jsem se do letošního termínového kalendáře, zaškrtl jsem ligu, podíval jsem se, kam nepojedu, protože tam nebude Karel datel a zjišťuji, že to letos bude oddychovka. Snad jenom na Nový dvůr přijedu.
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:20:52
hraji >> tak jsem se podíval a jsem před tebou ale jen o kousek ovšem jistě nemám tolika splávků co ty :-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:15:52
Pavouk >> to jo, ale tenhle zrovna neposílá do ČR, tedy on neposílá skoro nikam.
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 21:14:57
hraji >> peknej muskarak ;-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:12:45
Louda >> určitě jsem, já vloni chytal pod psa, a letos to nebude lepší. Mám takový tušení, že příští roku už nezaseju.
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:11:53
hraji >> tak od tebe bych to nečekal :-)
ale flintu do žita neházím a jdu se kouknout na loňský žebříček jestli nejsi až zamnou :-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:09:44
Louda >> pavouk má splávků krabice, ale nemá, kdo by mu je navázal
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 21:08:48
Louda >> Vašku, taky už nekupuj žádný splávky.
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 21:08:11
Louda >> určitě, ze lepší už být nemůžu :-D
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 21:06:50
Pavouk >> co myslel Jirka tím "nekupuj žádný splávky, stejně ti to nepomůže " ? :-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 20:36:48
osprey >> kdo by to byl řekl, k čemu všemu může posloužit
Nosprey - Profil | Út 14.1.2014 20:28:33
hraji >> Mě dneska splávek pomoh. Naprosto netradičně jsem ho používal jako improvizovaný detektor záběru. :-))
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 20:27:12
hraji >> to už taky vím, že mě asi bude sběratel ;-)
Nhraji - Profil | Út 14.1.2014 20:24:58
Pavouk >> nekupuj žádný splávky, stejně ti to nepomůže
NManni - Profil | Út 14.1.2014 20:24:13
freddys >> Děkuju, pánové....
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 20:13:54
Manni >> nevypadají vůbec špatně a cena bych řekl lidová
Nfreddys - Profil | Út 14.1.2014 20:07:20
Manni >> Zatím nepotřebuji, ale zeptám se kámoše. Říkal, že si od Vás někdy na jaře taky něco vezme. I když, jak koukám na ty další, tak třeba taky něco přiberu...
NMike - Profil | Út 14.1.2014 20:06:39
Manni >> krásný. Těch bych si pár klidně koupil.
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 20:04:46
Manni >> ty taky vypadaji super
NManni - Profil | Út 14.1.2014 20:02:37
Louda >> Nechal jsem udělat vzorky u Bazzerly, jsou s výměnnou anténou, vnitřní vedení vlasce, gramáže od 4 g do 14 g. Má to smysl, co myslíte? Cena cca 30,-
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 20:02:16
Louda >> tam to mam prolezly taky dobře ;-)
NManni - Profil | Út 14.1.2014 19:56:15
freddys >> Ice jsou v těchto gramážích : 0,2 g, 0,3 g, 0,5 g, 0,75 g, 1 g, 1,5 g, 2 g
A co říkáte pánové těmto Vincentům na obrázku nahoře?
NManni - Profil | Út 14.1.2014 19:52:18
freddys >> Jsou teď k mání za 20,-
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 19:41:58
Louda >> to nespecha...ty 3 si nakliknu v klidu na ebay.
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 19:38:36
Pavouk >> tak oslov Bačuse a on ti je nadělá jen asi ne rozebírací a pokud by to stihl do konce měsíce dal by je hrajimu
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 19:34:24
Louda >> to vypada taky pekne :) willymu by jarek slusel
NPavouk - Profil | Út 14.1.2014 19:25:56
Louda >> ja jsem manualne out :) ale libi se mi, otazkou je kde je pouzit, moc zavodu kde je chytat v kalendari bohuzel nevidim :(
NLouda - Profil | Út 14.1.2014 19:24:18
Pavouk >> jediné co je na těchto splávcích zvláštního je trubička v tělíčku protože se rozkládají pro uchování jinak by šli udělat z nějakého splávku a ty očka které jsou na anténce se dají koupit já je mám od Bačuse (myslím že je to stonfo)
Nfreddys - Profil | Út 14.1.2014 19:18:49
Louda >> Tak ty nemám...