- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler Rapala SR
Nedávno mi cosi docvaklo v souvislosti s výrobou wobů.Od té doby mi to pořád leží v hlavě a vrtá a vrtá.Sám to asi nerozseknu,tak se ptám,co si myslíte o Rapale SR (třeba 8cm).Špatný ,nebo dobrý wob.Váš oblíbený ,nebo ne.Chytili jste na něj vůbec něco ,nebo ne.Případné respondenty,kteří to cítí jako provař ,či vyzvídaní ubezpečuju,že nemusí napsat ani čárku.
Autor diskuse: Old Wolf - Profil , 23.8.2012 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
16x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
kebator - Profil | Čt 30.8.2012 15:54:25
Rytíř >> ale ked sa sranduje s farbou ORO, tak sa da dat aj druha !!! to si nevedel ??? :-)
Pepa-c" dobre pisem ?
Pepa-c" dobre pisem ?
Rytíř - Profil | Čt 30.8.2012 15:47:05
kebator >> Psst,lákal jsem hlavně Pepu.Nevadí,odhlásim se a budu monitorovat z povzdálí:-))
Rytíř - Profil | Čt 30.8.2012 15:41:05
No,tak koukám,že jsem tu s tím vložením včerejšího ORA,to tu pěkně rozčeřil:-))
kebator - Profil | Čt 30.8.2012 15:35:31
Zedusak >> co ja viem, asi preto, lebo nemam vo svojej zbierke voblerov ORO. ale skusim si ho zohnat a mozno aj mne z.a.j.e.b.e tak, ako vam a potom mozno budem mat iny nazor na ORO ... :-)))
kolja - Profil | Čt 30.8.2012 15:35:09
ORO není od rapaly, v roce 1984 si ho patentoval Rumburak, který jej vypočítal na dobovém PC zvaný "Kecálek"
zde důkaz: OROro kururu, kOROro kururu, OROro orebuch, hubero korORO
zde důkaz: OROro kururu, kOROro kururu, OROro orebuch, hubero korORO
P!F - Profil | Čt 30.8.2012 15:18:16
Orion24 >> Sa tu bavime cisto o wobleroch, ked porovnavas woblery, nemysli na to ze budes pouzivat striž
Zedusak - Profil | Čt 30.8.2012 14:16:50
kebator >> Všechno to je pravda, všechno!!! oro, ORO, OROOOOO!!! Proč máš pocit že nám j.e.b.l.o? :D
kebator - Profil | Čt 30.8.2012 14:08:00
Old Wolf - >> je to celkom dobry vob, ale mam inych favoritov. v podlednej dobe mi ide SR-5 GFR. hlavne mensie stucky
kebator - Profil | Čt 30.8.2012 14:06:56
Orion24 >> neviem a je to totalana pikacovina z tou farbou ... to ako asi pred 2 rokmi z RistoRapmi, kazdy to chcel a nikde to nemali. potom to bolo a nik to nechcel :-)))
a uz daaaavno nepredavam !!
a uz daaaavno nepredavam !!
Orion24 - Profil | Čt 30.8.2012 14:04:37
kebator >> vies to zohnat ci ne?...ked ne....nepredavaj Rapaly :-))))))))))))))))))))
Hugo Fisher - Profil | Čt 30.8.2012 11:32:57
Orion24 >> myslel jsem vzhledem k zadavateli (tematu) otazky
Hugo Fisher - Profil | Čt 30.8.2012 11:14:14
Tady si spravte chut: http://www.ebay.com/itm/Rapala-CDSR-5-Countdown-Shad-Rap-ORO-/320972149124?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4abb6e5184
ackoli to neni SR, ale SSR (potapivy)
ackoli to neni SR, ale SSR (potapivy)
Čtenáři této diskuse také sledují
Výroba woblerů31008
Burza na přívlačové nástrahy33409
Privlac s multiplikatorom31598
Rare woblery - Rapala14053
Fotky ryb pouze na přívlač107180
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Tuning přívlačového vybavení536
Vláčenie z člnu27208
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










