- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Krátký feederový prut, ne picker nebo quiver.
Chtěl bych pořídit solidní feeder ovšem o délce 2,7-3m max. Máte kolegové nějaké doporučení, nejlépe z vlastní zkušeností? Quiver 2,7m/50g vlastním, ale někdy bych k němu potřeboval silnějšího bráchu na malou, zarostlou řeku.
Autor diskuse: Pellet - Profil , 14.8.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ntym - Profil | Po 3.9.2012 15:31:14
cenda101 >> Cormoran speciland 3,6 MH jsem vyhrál na závodech. Myslel jsem, že se ho zbavím, ale nakonec mě zaujal tak, že jsem ho i vyzkoušel a nakonec si ho nechám. Má velké očka i na špičkách a bezva zdolávací akci.
Ncenda101 - Profil | Po 3.9.2012 10:54:36
pořád přemýšlím, jaký feeder. Mám vybraný Cormoran speciland 3,3 nebo 3,6 MH. Ale nejdřív si koupím asi kratší 3m bomb. Který z těchto dvou Trabucco Antrax Bomb a Trabucco Sygnum Bomb, je lepší? Má někdo zkušenosti s obouma? Nebo je nějaký 3m Bomb ještě lepší?
Nrybomil - Profil | Po 20.8.2012 9:03:10
datel68 >> není to žádná osobní pomoc, je to můj svérázný přístup k tomu těžkému zarybňování káčkem. Nejsem v tom tady sám, ani jsem to nevymyslel.
Nic nezdůvodňuji, konstatuji holý fakt se kterým se vypořádávám po svém.
Nic nezdůvodňuji, konstatuji holý fakt se kterým se vypořádávám po svém.
Nplavan - Profil | Pá 17.8.2012 15:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pellet >> nevím, jak ti ten bomb blíže popsat, já moc zkušeností s třímetrovými feedery nemám. Při menší zátěži se ohne více do špičky, při větší rybě se ohne skoro do paraboly. Ale nemám porovnání s jinými. Měl jsem delší dobu jenom Garbolino super G Bomb a to bylo vynikající. Teď mám asi 10 dní Trabucco Sygnum MRX-V Bomb 3m a ten se mě zdá zatím také vynikající, ale oba dva byli z trošku jiné cenové kategorie. Oba dva ale byli oproti tomu Antraxu Pro Bomb jemnější. Ten Antrax bych spíše zařadil jako jemné krátké medíčko. To, že je to prut nižší neznamená, že by tě to s ním nebavilo. Pochybuju, že do dvou tisíc seženeš něco výrazně lepšího ve třech metrech a s takovou odhozovkou.
NChucho - Profil | Pá 17.8.2012 13:51:25
plavan >> To ještě nevím, ale chtěl bych na něj chytit rybu, jakým stylem je mi lhostejno :o))).
NPellet - Profil | Pá 17.8.2012 13:39:56
plavan - >> Pokud tě to příliš nezatíží,budu rád.Případně jestli by jsi mohl shrnout svůj celkový dojem z toho prutu...přece jen je to nižší cenová třída.
Nplavan - Profil | Pá 17.8.2012 13:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pellet - >> tady krátká ukázka náhozu Antraxe Bomba se 40g krmítkem Wirek o rozměrech 3 x 3 x 4,5cm. To je už dost velké krmítko.
http://www.youtube.com/watch?v=2DULO2UaXNE&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=2DULO2UaXNE&feature=youtu.be
Ndatel68 - Profil | Pá 17.8.2012 13:13:56
rybomil >> fakt rybomil...je dobře že s těmi "nerozumnými pány" tak bojuješ
jednu prasečinu těch pitomců řešíš tím že jich odneseš co nejvíc a navíc ještě do jiných domácností,ale klobouk dolů,jak dokážeš odborně a fundovaně zdůvodnit takovou "osobní a nezištnou pomoc" danému revíru, to je jako pomoct někomu se zlomenou nohou vypíchnutím oka.
jednu prasečinu těch pitomců řešíš tím že jich odneseš co nejvíc a navíc ještě do jiných domácností,ale klobouk dolů,jak dokážeš odborně a fundovaně zdůvodnit takovou "osobní a nezištnou pomoc" danému revíru, to je jako pomoct někomu se zlomenou nohou vypíchnutím oka.
Nplavan - Profil | Pá 17.8.2012 13:13:51
Chucho >> budeš s tím trolovat nebo pilkrovat ? :-)))))))))
NChucho - Profil | Pá 17.8.2012 13:03:08
plavan >> No jo, ale u tebe proběhl intenzivní zátěžový test :o))). Já na něj chytám tak 2x do měsíce. S touhle intenzitou mě ještě nějakou dobu vydrží, příští týden projde společně s Reizem testem mořského rybolovu.
Nplavan - Profil | Pá 17.8.2012 12:55:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pellet >> padesátku + futro ten Antrax zvládne, ale nevím jak dlouho by to snášel. Malou čtyřicítku ( objem do 0,4dcl ) + futro s nejtvrdší špičkou házel na 30m bez obtíží po dobu jednoho měsíce. Má větší sílu než obvykle bomby mívají, ale taky to není bez hranic. Jestli máš zájem, mohu ti sem pár fotek toho Antraxe nasázet.
pro lepší detail klikni do obrázku.
pro lepší detail klikni do obrázku.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




















