sumček americký problém

aku techniku lovu, krmenia, zvoliť na malom rybníku (cca 2ha),na ktorom je premnožený sumček americký?sú tam pekné kapitálne kapre,ale je problém ich chytiť a to len kvôli tomu darebákovi.
ďakujem
Autor diskuse: stano15 - Profil , 6.8.2012 plavaná - techniky lovu

winspeed - Profil | Pá 3.7.2015 15:37:14

Středočeský kraj, třeba soukromá voda? Pomohu s redukcí.

    jaroslavstehlikst - Profil | Čt 25.6.2015 19:40:43

    SlavnýLovecPampalini >> jak už jsem řekl : jak pro koho

      jaroslavstehlikst - Profil | Čt 25.6.2015 19:39:43

      MAXXSKATER >> dík moc

        SlavnýLovecPampalini - Profil | Čt 25.6.2015 13:02:04

        jaroslavstehlikst >> pro ryby to je hodně dobře a pro rybáře taky

          MAXXSKATER - Profil | Čt 25.6.2015 12:50:26

          jaroslavstehlikst >> Zkusím Ti zjistit, jak se tam na Vysočině jmenuje jeden rybník. Dám vědět.

            jaroslavstehlikst - Profil | St 24.6.2015 16:58:15

            hraji >> jak pro koho .

              venca1 - Profil | St 24.6.2015 9:23:54

              hraji >> Taky by jste si zvykli.:-)) Na gril je super. :-)

                hraji - Profil | St 24.6.2015 7:59:08

                jaroslavstehlikst >> tak tam se naštěstí nenachází. A je to dobře.

                  jaroslavstehlikst - Profil | Út 23.6.2015 19:00:45

                  kde se nachází sumeček v kraji vysočina nevíte?

                  a nebo na dyji ?

                    mates 5011 - Profil | Pá 12.6.2015 21:53:46

                    prostě sumeček je svině nedá se nic dělat

                      čokoládový lanýž - Profil | Út 10.3.2015 21:56:54

                      Varada >> aha díky

                        Varada - Profil | Út 10.3.2015 21:55:17

                        čokoládový lanýž >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=609394&kw
                        V tý Kroměříži je to svazová voda...
                        Revír Morava 13A

                          čokoládový lanýž - Profil | Út 10.3.2015 20:00:31

                          hraji >> aha, díky za info

                            hraji - Profil | Út 10.3.2015 15:45:52

                            čokoládový lanýž >> já myslím, že na jižní Moravě v revíru nejsou. Na soukromé vodě jsou v Kroměříži.

                              čokoládový lanýž - Profil | Út 10.3.2015 15:22:05

                              Fakt se nenajde někdo, kdo by poradil revír na jižní Moravě?

                                RAJA - Profil | Ne 22.2.2015 17:38:28

                                Kde na západnom Slovensku sa nachádza sumček americký?

                                  jarda877 - Profil | Út 17.2.2015 19:35:12

                                  kauflandák >> bližší info 471 101 orlovský potok 1 A - je to Liberďok, jestli chceš GPS 49°50´17.594´´N, 18°2´47.355´´E Orlová-Lazy

                                    jarda877 - Profil | Út 17.2.2015 19:18:43

                                    Podle mého názoru, když se bavíme o orlovském potoku, podle mých zkušeností na tomto revíru sumeček hlavně reaguje na teplotu vody. Když roztaje sníh - led na vodě, máš menší pravděpodobnost ho chytit, než když je +20. A věř tomu, že tam jsou větší kousky než 20 cm.

                                      F:C:B:O - Profil | Út 17.2.2015 19:11:06

                                      kauflandák >> Zdar,zkus to v Rychvaldě na rozdělovacím objektu.Revír Orlovský poto.Ale jak psal Venca,ubývají a jsou kolem 15-20.cm.Loni jsem tam měl tři.

                                        venca1 - Profil | Út 17.2.2015 18:53:27

                                        jarda877 >> To už pár roků není pravda. :-)

                                          venca1 - Profil | Út 17.2.2015 18:51:56

                                          kauflandák >> Kdysi jich bylo mraky na Liberďoku, ale teď jich je tam jen pár, a ještě k tomu zdegenerovaných. Vetšího než 20cm jsem tam loni nechytil. :-)

                                            čokoládový lanýž - Profil | Út 17.2.2015 18:25:41

                                            nenašel by se náhodou nějaký revír v okolí Brna?