- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vlasec na feeder
Používám na prut (medium,délka 3,30m) vlasec 0,18mm a 0,20mm. Ten slabší (nový) je Colmix Fendreel Power, a přijde mi rukou, že se dost trhá. Ten silnější (starší, na ten jsem chytal loni) je Awa Shima Feeder. Vždycky si to raději píšu na cívku.. S tím silnějším se nebojím, ale ten druhej mě trochu znepokojuje, přitom není tak slabej, ne? Přemýšlel jsem i nad 0,22mm když jezdím chytat na přehradu občas. Ale aby pak netrpěl spíš prut, poradíte prosím? Chytám samozřejmě na položenou. ale už bych rád zkusil i mlaskačku.. a za týden zas konečně candáti. Snad to půjde.
Autor diskuse: Hanusatko - Profil , 11.6.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NSallySalic - Profil | Pá 25.3.2016 20:10:58
Ahoj
Mám namotano 0.22 kmen od Trabucco feeder,ještě sem s ním nechytal tak doufám že bude ok.
Mám namotano 0.22 kmen od Trabucco feeder,ještě sem s ním nechytal tak doufám že bude ok.
Nfreddys - Profil | Pá 25.3.2016 18:41:29
Colasrumem >> Od nich sem žádný vlasec ještě nezkoušel, ani nevim proč.
Nfreddys - Profil | Pá 25.3.2016 18:27:28
Colasrumem >> Trabucco mě taky nevadí, momentálně mám od nich nějakej návazcovej a docela dobrý.
NColasrumem - Profil | Pá 25.3.2016 18:24:46
freddys >> Já chytám na Trabucco a tam píšou o trochu míň, ale i tak víc než je pevnost, ale taky se mi na něj chytá fajn a je taky bílý.
Nfreddys - Profil | Pá 25.3.2016 17:51:07
Colasrumem >> No jo, Italové :-) Ale na druhou stranu se na ten vlasec, mě osobně, chytá dobře a fakt drží.
NColasrumem - Profil | Pá 25.3.2016 17:18:22
Nfheavy - Profil | Čt 24.3.2016 20:48:46
peli1976 >> proto jsem psal:-) :-) :-) ,8,2 to muze napsat jenom blb,kdysi byvali obrovsky hodnoty na silonech trilene berkley nechal jsem se nachytat jenom jednou,nevim mozna je jeste vyrabi /ale ne pro mne/
Npeli1976 - Profil | Čt 24.3.2016 20:41:09
fheavy >> 0,20 8,2 kg neudrzi, moj nazor.Vyrobca pise hovadiny...
Npeli1976 - Profil | Čt 24.3.2016 19:24:33
LubosZ32 >> 0,20 , 8.2 kg oxymoron. To bude fish up to 8,2 kg max , nie vydrz. Alebo photoshop, toto napisat na silon...
Nfheavy - Profil | Čt 24.3.2016 19:13:52
LubosZ32 >> zkus to a uvidis asso uz sice nepouzivam,ale to neni rozhodujici.
To co chces vedet zjistis az u vody Karel.:-)
To co chces vedet zjistis az u vody Karel.:-)
NWillow - Profil | Čt 24.3.2016 18:53:21
Bear >> MartenBear - 24.3.2016 18:43:19 >> Palomar je nejlepší,ta smyčka ,tam už záleží jak,kdo to váže.Já ,když smyčku,tak očko z vlasce 4×provléknu,ten uzel je tady v atlasu,jako smyčkový uzel a pomalu utahovat.
NMartenBear - Profil | Čt 24.3.2016 18:43:19
Willow >> Aha, ja pouzivam prakticky jen palomar nebo smycku.
NWillow - Profil | Čt 24.3.2016 18:42:15
Bear >> MartenBear - 24.3.2016 18:32:00 >> Nechci už nic rozebírat,u Stroftu hodně záleží na uzlu který použiješ.;-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64302
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NPickermánia-ultra light fishing49047
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NPreston - vše kolem této značky.4055
NSportex feeder pruty5120
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
PoNFeederařina na řece 64302
PoNPickermánia-ultra light fishing 49047
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3













