- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Šňůra Dragon Invisible Braid II
www.rsp-fishing.cz/snury/snura-dragon-invisible-braid-ii-125m
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NPjóťa - Profil | So 2.6.2012 13:13:13
Takže mnou naměřené průměry:
Invisible Braid 0,12mm = 0,15mm
Invisible Braid 0,15mm = 0,18mm
Millenium Candát 0,22mm = 0,26mm
Millenium Okoun 0,16mm = 0,19mm
Nedalo mi to a změřil jsem i FireLine Crystal 0,15mm (7,9kg) a PowerPro 0,15mm (9kg), které mám doma a které jsem už používal minulou sezónu.
FireLine Crystal 0,15mm = 0,18mm
PowerPro 0,15mm = 0,18mm
Takže s těmi průměry je to asi u 90% stejný u všech šňůr. Ale co se mi líbí na té Invisible Braid je to, že je kulatého průměru a je krásně měká (možná je to tím, že ještě nebyla ve vodě :-) ). Ta FireLine je podstatně tvrdší než Invincible a PowerPro je někde uprostřed. Nosnost jsem nezkoušel.
NP!F - Profil | Ne 27.5.2012 1:38:40
Nj.sladkay - Profil | So 26.5.2012 16:13:21
NP!F - Profil | So 26.5.2012 14:17:06
Nj.sladkay - Profil | So 26.5.2012 14:02:44
NP!F - Profil | So 26.5.2012 13:17:31
Nj.sladkay - Profil | So 26.5.2012 13:09:20
Nkaňka - Profil | So 26.5.2012 12:55:37
Nkaňka - Profil | So 26.5.2012 11:26:02
Nkaňka - Profil | Pá 25.5.2012 16:42:26
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.5.2012 16:11:55
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.5.2012 15:58:57
na snuru urcite nie aj s2 otockami, puka !!!
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.5.2012 15:53:30
Nrybomil - Profil | Pá 25.5.2012 11:49:04
Bych nejradši tyhle realizátory projektů zapřáh za rozkrok na 3hák 6/0.
Npoldeci - Profil | Pá 25.5.2012 9:19:24
NTarn - Profil | Pá 25.5.2012 9:15:49
Nrybomil - Profil | Pá 25.5.2012 9:13:57
Npoldeci - Profil | Pá 25.5.2012 9:06:41
Nrybomil - Profil | Pá 25.5.2012 9:03:40
NP!F - Profil | Pá 25.5.2012 8:59:47
Nrybomil - Profil | Pá 25.5.2012 8:56:03
http://www1.fish-ing.cz/index.php?page=shop.product_details&category_id=11&flypage=flypage.tpl&product_id=1011981&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=53
v tom topcarpu to má taky
mám doma ještě něco podobného, jmenuje se to nějak Shock něco, je to vylíhlý z líhně Sufixu,
ale už jsem to asi 1 rok nikde neviděl. To mám v 0,60.
Npoldeci - Profil | Pá 25.5.2012 8:46:37
NP!F - Profil | Pá 25.5.2012 8:44:10
Npoldeci - Profil | Pá 25.5.2012 8:32:07
hľadaj vo svojom okolí
Nrybomil - Profil | Pá 25.5.2012 8:29:01
očko obratlíku, karabiny je podle mého soukromého názoru napikaču.
P!F
Proto já grinner právě pro spojení FC nad 0,50 s karabinou apod. už dávno nepoužívám, vlastně ho nepoužívám dávno skoro vůbec.
Nafjee - Profil | Pá 25.5.2012 8:26:05
Nrybomil - Profil | Pá 25.5.2012 8:19:44
http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/saltiga-shock-leaderfluorocarbon/
po zkušenosti bych řekl, že z toho co jsem ZATÍM vyzkoušel je tento bezkonkurenční.
NPjóťa - Profil | Pá 25.5.2012 7:37:02
NRazgy - Profil | Pá 25.5.2012 7:28:49
Nnofish - Profil | Pá 25.5.2012 7:28:44
NPjóťa - Profil | Pá 25.5.2012 7:14:26
NS&F - pescador - Profil | Čt 24.5.2012 22:49:17
Místo zatavení stačí na odstřiženém(volném) konci obyčejný uzlík ,který tak zabrání ....
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 22:14:56
Neznáš prosím ještě nějaký rychlý uzel na navazování miniwobleů? Pokud totiž použiju i tu nejmenší karabinku, wobler trošku ztrácí chod.
NP!F - Profil | Čt 24.5.2012 21:30:38
Edit: http://www.mrk.cz/montaze.php?id=9196
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 21:28:52
NP!F - Profil | Čt 24.5.2012 21:19:50
Nnofish - Profil | Čt 24.5.2012 19:34:07
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 19:29:36
Nnofish - Profil | Čt 24.5.2012 19:20:58
Mimochodem, u pletenek to chce při tomhle uzlu raději koneček šňůry zatavit "do kuličky" zapalovačem, pak máš jistotu, že to neproklouzne i s hladkou, kulatou šňůrou. Proto sem vlastně píšu :-)
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 19:04:12
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 17:49:21
NP!F - Profil | Čt 24.5.2012 16:36:21
Hardmono alebo hrubsi FC sa pouzivat da, ale tiez to ma svoje uskalia. Spoj snury a FC skoro necitis, spravny uzol to riesi, horsie je to s uzlom na karabinku, stiahnut FC 0,65 do stvoriteho grinneru ma niekedy fakt zabija, ked to zvladnem na 5ty pokus je to uspech.
NTarn - Profil | Čt 24.5.2012 15:36:49
Nrybomil - Profil | Čt 24.5.2012 12:06:33
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 11:41:12
Nrybomil - Profil | Čt 24.5.2012 11:29:04
Nrybomil - Profil | Čt 24.5.2012 11:17:39
Žijte na zemi.
Zamotaná WP nebo Powerka, nebo jiná nezapečená je podle mě rukama, tedy pokud nelapeš úplně potmě a přitom nechvátáš. Samo čím slabší nezapečená, tím vyšší náchylnost k motanici, zvlášť když taháš lehké až UL věci. Já s tím na heavyvlaku problém nemám, bo při tažení se to vždy řádně v návinu došponuje.
Pevnost v uzlu podle mě ovlivní ten který uzel a zčásti i jeho provedení packama příslušného soudruha. Taky jestli to navážeš na něco ( karabinu apod. ) o průměru drátu 0,4mm nebo 0,8mm.
SPRO Blue ARC a Red ARC bych řek, žádný ARTy neznám, zatím snad zavostalej nejsem....
NPjóťa - Profil | Čt 24.5.2012 8:49:49
Kde to žije - dravci
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33422
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













