- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sema XFORCE + naviják Robinson co vy na to?
PRUT
Sema X-FORCE Telespin 2.70m 15-40g
http://pruty.heureka.cz/sema-x-force-tele-spin-240/galerie/
NAVIJÁK
Robinson Caravel 207
http://www.rybarskepotrebystano.sk/e-shop/action/productdetail/oc/1851/product/caravel-207.xhtml
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NEnšpígl - Profil | Pá 18.5.2012 13:57:09
NRSA - Profil | Pá 18.5.2012 10:48:34
NEnšpígl - Profil | Čt 17.5.2012 20:20:52
NRSA - Profil | Čt 17.5.2012 15:19:01
NRSA - Profil | Čt 17.5.2012 15:15:52
NKubis01 - Profil | St 16.5.2012 15:42:23
Zlomil se po pár týdnech u běžné vázky, takže nic moc.
Na druhé straně, ale třeba dvoudíl SEMA Emotion, je hodně povedený prut. Lehký citlivý, parabolická akce a dá se sehnat kolem 900 Kč. Vybral bych si ale, dobrého prodejce protože SEMA jako firma už zkrachovala a reklamace musíš uplatnit u svého prodejce bez podpory výrobce.
http://www.fishhunter.cz/www-rybarskepotreby1-cz/eshop/9-1-RYBARSKE-PRUTY/6-2-Privlacove-pruty/5/1016-Prut-Sema-Emotion-Jig-Master-2-4m-10-30g-2d
Njuny93 - Profil | St 16.5.2012 15:37:39
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 15:28:53
NEnšpígl - Profil | St 16.5.2012 15:18:02
NRSA - Profil | St 16.5.2012 15:11:22
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 15:11:07
NRSA - Profil | St 16.5.2012 15:09:30
je to příjemej klacek s tuhou páteří a citlivou špičkou i s velkejma rotačkama a wobama. Dělá se ve více variantách a do mojí pařáty sedí uplně nádherně.
Njuny93 - Profil | St 16.5.2012 14:40:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 14:16:16
NMartinbati - Profil | St 16.5.2012 14:06:32
Njuny93 - Profil | St 16.5.2012 14:04:37
NEnšpígl - Profil | St 16.5.2012 14:02:40
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 14:01:41
NEnšpígl - Profil | St 16.5.2012 13:57:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMartinbati - Profil | St 16.5.2012 13:53:32
ja ti univerzal velmi neporadim, nemam vela skusenosti s vlackou, s nejakou chvejivkou by sa mozno mensie woby a rotacky dali povlacit, ja mam celoblank cormoran black bull 1,95 1-9g na woby a rotakcy, a ked tam dam gumu pod 2g, tak ju velmi necitim...
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 13:40:49
NEnšpígl - Profil | St 16.5.2012 13:27:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMartinbati - Profil | St 16.5.2012 13:24:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
navijak ti dobre poslizi Dragon FD720ix, je to kopia zaubera nesmrtelneho navijaku :) neznicis ho
NJarda Š. - Profil | St 16.5.2012 13:23:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NEnšpígl - Profil | St 16.5.2012 13:21:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A navijáček tu http://www.nasoutokushop.cz/shimano-catana-3000-sfb-d5601 nebo http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/navijaky-4/navijak-okuma-trio-20-tb-30-tb-40-tb-55-tb-2
Jako taky žádná hitparáda, ale už je to trošku jinde :-)
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 13:19:42
NJarda Š. - Profil | St 16.5.2012 13:11:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJarda Š. - Profil | St 16.5.2012 13:01:18
Njuny93 - Profil | St 16.5.2012 12:57:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJarda Š. - Profil | St 16.5.2012 12:56:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMartinbati - Profil | St 16.5.2012 12:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njuny93 - Profil | St 16.5.2012 12:47:05
NKrvulii - Profil | St 16.5.2012 9:15:41
Kde to žije - dravci
6:25NFotky ryb pouze na přívlač 107192
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















