Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

NPablobukovec - Profil | Út 17.7.2012 12:46:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pánove hadi berou ale musi se vědět kde :-)

    Nkolja - Profil | Út 17.7.2012 12:37:01

    salfi >> v létě hodíš rybku na candáta a přijde had ;-)

      Npajagogo - Profil | Út 17.7.2012 12:29:15

      salfi >> to bych neřek já je loni chytal na řece ještě i v srpnu, ale možný je všechno, rozhodně ale ještě párkrát pudu.

        NVanous - Profil | Út 17.7.2012 11:10:53

        Já úhoře chytám na "fídr" s průběžnou montáží a vlascem O,16....bez problému je na to vytáhnu, ale ještě dávam cca 10cm nad háčkem napojený silnější vlasec nebo tenkou pletenku, protože se mě stalo, že větší úhoř, když to měl zažrané, tak mě přebrousil "pilníkem" kmenový vlasec a bylo to v prd... !

          Nsalfi - Profil | Út 17.7.2012 11:00:34

          vcera po dlouhy dobe na hadech, ani tuk, zrejme je to letos uz pase, takze zase pristi rok

            NČekura - Profil | Út 17.7.2012 0:41:32

            Zdar hadaři! Zázrak se nekonal, na rousku ani potah a na cár z ploťky jeden záběr: kapřík 44 cm, tak jsem ho ze zoufalství vzal a pomstím se mu v udírně. Asi budu muset změnit vodu.

              Nkiller1 - Profil | Po 16.7.2012 20:31:44

              Čekura >> tak at se zadaří

                Ndada11 - Profil | Po 16.7.2012 19:12:24

                Čekura >> Ať se ti daří.

                  NČekura - Profil | Po 16.7.2012 18:49:25

                  Tak jsem nakrmil sebe, psa a králíky a jedu na další pokus o zázrak. :-))

                    Nkiller1 - Profil | Ne 15.7.2012 22:14:42

                    Čekura >> náhoda, ja jich mám letos 5:-))))

                      NČekura - Profil | Ne 15.7.2012 22:09:14

                      killer1 >> safra ty jedeš, jednoho ve čtvrtek, dalšího v sobotu, nechceš mě vzít do učení? já chyt od jara 3 ale míru měl jen jeden.

                        Nkiller1 - Profil | Ne 15.7.2012 19:23:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        za včerejší večer akorát jeden záběr od úhoře 55cm

                          Ndada11 - Profil | Ne 15.7.2012 13:07:05

                          Tak dneska opět bez hada. Tak jsem obcházel vodu a všimnul jsem si amůřího hejnka. Tak sem zkusil rohlík na hladinu a amur 70cm, 6kg mi to zblajznul. Móc pěknej souboj. Jinak, byl zmasen ke kuchyňské potřebě. Moc mi chutnaj uzený.

                            NČekura - Profil | Ne 15.7.2012 1:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            U nás si asi ryby pořídily nůžky, dneska za celej večer 2 záběry, vždy zásek do prázdna a po vytažení jsem zjistil že je háček fuč. Doufám že příště nebudou vybavený střelnejma zbraněma.

                              NČekura - Profil | Ne 15.7.2012 1:14:50

                              heras77 >> jj, tak nějak, ale směrem dolu, což bývá problém hlavně u starších exemplářů :-))

                                Nsalfi - Profil | So 14.7.2012 21:48:37

                                to ja si dneska na hada nesahnul, bo jsem na ryby nejel, ale sahnul jsem si na hadici, bo jsem zalejval zahradu

                                  Ndada11 - Profil | So 14.7.2012 15:25:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdravím všechny, kdybych neměl sebou u vody nástražky, tak bych si ani nešáhnul na rybu.

                                    Nsalfi - Profil | So 14.7.2012 15:02:32

                                    Ja bych tu fotku radsi otocil. Ten had nevydrzi bejt napruzenej tak dlouho a mohl by se vohnout

                                      Nheras77 - Profil | So 14.7.2012 14:40:03

                                      Čekura >> něco jako úhoří erekce? :-)

                                        NČekura - Profil | So 14.7.2012 14:11:55

                                        heras77 >> To by byl zase úhoř nastojato, :-)) takhle vypadá líp. :-)))