Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Ndada11 - Profil | Pá 6.5.2022 22:17:13

david.ch >> 👍

    Ndavid.ch - Profil | Pá 6.5.2022 21:51:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    První letošní tkanička na Úslavě

      Nberka75 - Profil | Pá 6.5.2022 8:00:23

      Ladas78 >> No já byl taky,úhoř 0 a sumečků amerických 8ks a to nepočítám co jsem zdrbal.

        NLadas78 - Profil | Pá 6.5.2022 0:04:11

        berka75 >> krásnej záběr mimo tohohle fousa ještě 46 lysec jinak třepavý záběry 2 do prázdna a mraky drbancu ale to se protne😉

          Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 23:42:43

          Ladas78 >> Pěkná práce,jízda určitě taky dobrá.Výborná zkouška vercajku,až to přijde.

            NLadas78 - Profil | Čt 5.5.2022 22:40:37

            Čekal jsem pěknou hadici...

              Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 21:38:36

              dada11 >> Přesně,hlavně když to jde....

                Ndada11 - Profil | Čt 5.5.2022 21:23:36

                berka75 >> Každý to máme jinak 😀. Hlavně když to funguje.

                  Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 21:18:40

                  dada11 >> Já rád dávám kousky ryb,když chytám na plavajdu má to něco do sebe.Ne vždy je to dobrá volba,ale pak je had větší.Párkrát mi to vzal na živou ani tenký lanko mu nevadilo.

                    Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 21:12:24

                    Taky zkouším live a jen samej trumen.

                      Ndada11 - Profil | Čt 5.5.2022 21:07:00

                      Ladas78 >> Půjdeš li močit, třeba uvidíš 😀

                        NLadas78 - Profil | Čt 5.5.2022 19:43:24

                        Teď jsem dorazil odpolední směna zmizela jsem tu sám kachny a ostatní ptactvo nepočítam za mě ideál snad nějakého hada uvidím...

                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 5.5.2022 18:40:40

                          berka75 >> Určitě je to tak. Pokud chytá více lidí vedle sebe, tak je určitě nejlepší být hned na kraji. Proto já obvykle na hady jezdívám ve 2 nebo maximálně ve 3 lidech. Synka vždycky musím umravňovat, aby byl v klidu. =)

                            Ndada11 - Profil | Čt 5.5.2022 17:28:11

                            berka75 >> Když jsem někdy chytil hada na rybku. Tak to bylo když jsem chtěl candáta. 😀

                              Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 14:51:53

                              Ladas78 >> Naprosto přesný,občas si říkám o co přicházejí.....
                              No co jejich chyba.

                                NLadas78 - Profil | Čt 5.5.2022 13:10:25

                                Tlak bych řekl že ubývá většinou než se setmí tak starší kusy utečou aby nemuseli balit po tmě a jak jsem byl naposled tak zkoumali proč chytám u kraje jedinej kdo něco čapnul jsem byl já už ani kapry to u chladného dna nebaví...

                                  Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 11:04:09

                                  dada11 >> Za mě top rozhodně žížaly,pak kusy rybičky,naposledy celé rybky a mražený kusy.To nějak to vnímám já.Jo a záleží na kterou část ryby chytáš.

                                    Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 10:54:15

                                    MAXXSKATER >> No a tak dobře vím jak hluk vadí i přesto,že každý říkal je to jedno a poslední dobou na jednom revíru pozoruji jak vadí příjezd vozidel na parkoviště.

                                      Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 10:48:58

                                      MAXXSKATER >> Vždy když byla naše setkání kamarádů u vody,tak jsem chytal daleko víc než ostatní.Nikoho nikdy nenapadlo proč chytám na okraji všech nahozených udic a bylo jedno jestli jsem seděl vlevo nebo vpravo.Taky jsem jako jedinej chytal pod udicí.

                                        Ndada11 - Profil | Čt 5.5.2022 10:46:54

                                        berka75 >> Popravdet na rousnice mám asi 99% hadů. Na rybku jen výjimečně.